Aldatıldımm:(

yaş 20:oha:ve sen çocuk için hastanelerde koşturuyorsun ?neden bu acele evlenir evlenmez çocuk ❓sen kendin daha ergenlikten yeni çıkmışsın ,adamın kişiliğe bak rezil herif aldatıyor .sen de böyle bir adama çocuk yapma derdindesin ,ailen arkandamış madem boşan git ailenin yanına .yaşın küçük ağlar zırlar yok pişmanım falan kanma timsah gözyaşlarına asla arkana bile bakma .ailenin evine boşanıp gidince de hemen koca derdine düşme .
Bir daha asla o kadar şeyden sonra

Yaşınız 20, 40 yaşında 3 cocukla kocanızın baska kadının yanından gelmesini bekleyip evde yemek yapmayı mı hayal ediyorsunuz? Ayrılın üniversiteye gidin hayatınızı kurun. Ayaklarınızın üzerinde durun. Yatın kalkın cocugunuzun bu adamdan olmadıgına şükredin hayat size kıyak geçmiş resmen
Hayat Gülüyor arada ama neresinden belli değil

Kendi agzinla soyldin hayatının baharı canimm karartma hayatını ve net bosan tazecik esini aldatan ilerde ne yapmazz sakin bak cocuk falan yapmaya calisma daha gencsin neler görecek kimlerle tanisacaksin yakma hayatını

Her işte bir hayır vardır böyle birinden çocuğunuz olmadığı için şanslısınız daha çok gençsiniz boşanıp kendinize yeni bir hayat kurarsınız

Hemen çocuk yap çocuk olunca kesin düzelir 180 derece döner evine sana bağlı dört dörtlük bir eş Harika bir baba olur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( umarım yazdıklarımı ciddiye almazsın)

Buraya ne yazacağımı bilmiyorum aslında ne diyeceğimi de bir evlilik yaptım bebek sahibi olamıyorum ben onun için hastane hastane gezerken meğer eşim olacak adam beni başkasıyla aldatıyor muş ailesi baştan beri bana yapmadığını bırakmadı erkektir yapar dediler oğullarına beni dövdürdüler ailem arkamda annem babam en başta ama ben ne yapacağımı bilmiyorum öyle bir boşluktayım ki beynim durmuş bana bir yol gösterin nolur daha hayatımın baharı belki de elimde hiç bişey kalmadı yaşım 20

kesinlikle boşanmalısın. yeni bir hayat kur bebek sahibi olmak için gereken tedaviyi gör, olmazsa evlat edinirsin dünyanın sonu değil elbette..yaşın daha çok genç hayatını öyle bir insanla heba etme

Cesaretim yok toparlanamam diye korkuyorum
aaa mis gibi koca böyle koca boşanır mı hiç.yok asla toparlanamazsın zaten kocişsiz hayat geçmez..La Havleee, kusura bakma da kızım dövdü derken kafana mı darbe aldın sen bu ne?Ne bekliyorsun boşamak için hala ne toparlanamaması? Kendine biraz saygın olsun ya.Kocalarınızı ilahlaştırıyorsunuz gözünüzde sanki bulunmaz hint kumaşı.

Herşey mükemmel gidiyordu aslında ben öyle sanıyormuşum rahim filmini çektiğim akşam öğrendim herşeyi üstüne dayak yedim
Eşim b kere ayagıma vurdu tekme atar tarzda hala unutmam kinliyimdir valla zor affettim dahada kininş guderim siz dayak yyorsunuz bebek yapacaksınız nasıl olcak

Benimde var böyle bir arkadaşım.
Hatta adamla arasında 22 yaş farkı var.
Adam 40 yaşında arkadaşım 18. Arkadaşımında çocuk konusunda problemleri var, adam bunu hergün dövüyor başka kadınlarla yataklarda otellerde geziyor yine de ayrılmıyor. Hiç acımıyorum böylelerine. Kendiniz edip kendiniz buluyorsunuz. Aileniz arkanızdaymış ya, boşansanıza. Ne gerek var bu eziyeti çekmeye. Karun kadar zengin mi, Leonardo Di Caprio kadar yakışıklı mı, nedir yani. Çekmenizdeki amaç nedir anlayamadım. Hayatınızın baharında evlenmek yerine okusaydınız keşke.

Bebek tedavisine devam mi konuyu okumadiniz heralde kadın bebek olsun diye hastahane hastahane gezerken adam kadını başkasıyla aldatıyor ne bebek tedavisine devam yahuuu
Kadın yine boşanmayacağını, bebek tedavisine devam edeceğini söylemiş işte, bence de öyle.
Allah aşkına hem dayak yemiş hemde bebek tedavisine devam etmiş konu sahibi.
Üstüne bir de aldatılmış. Yine de korkuyorum diyor. Bir insanın kendine yaptığını 7 düvel birleşip yapamazmış derler ya o hesap.

Ama ben korkuyorum toparlanamamaktan o kadar zoruma gidiyor ki uğruna o kadar şey yaptığım adamın bana ihanet etmesi
Ay hızımı alamıyorum bu konuda.
Boşan canım benim boşan, neden rezil olacakmışsın. Ahlaksızlık mı yaptın, yoo. Sevdin evlendin ihanet etti ayrıldın. Bu kadar. O haysiyetsiz utanıp rezil olması lazım. Ahlaksız herif. Babanı dinle boşanıp yeniden okuluna başla. Hayatın başındasın. 20'li yaşlarda boşanıp okulunu okuyan sonra kendisine gerçekten değer veren insanı bulan bir sürü insan var burada, ülkede, dünyada. Sende onlardan biri olabilirsin. Bu adamdan da çocuk falan yapma, hamileyken seni aldatmayacağının, karnında çocukla dayak yemeyeceğinin garantisi yok.

Kadın yine boşanmayacağını, bebek tedavisine devam edeceğini söylemiş işte, bence de öyle.
Üstüne bir de aldatılmış. Yine de korkuyorum diyor. Bir insanın kendine yaptığını 7 düvel birleşip yapamazmış derler ya o hesap.
İlk başlarda böyle bişey demedi sonra. Fikri değişti herlade e o_O o_O :olamaz::kızgın:

İyi okuyun lütfen tedaviye başladıktan sonra öğrendim ve hemen bıraktım çıktım o evden anlatıp dinlemeden yargılamayın

Çok gençsiniz. Kendinize böyle bir hayatı mı reva görüyorsunuz? Eğer devam ederseniz, hayatınız boyunca aldatılıp, şiddet görerek eziklenmeye devam edeceksiniz. (Tabii kocanız olacak adam bir gün öldürmezse). Ayrılırsanız, bir üniversiteye gidip meslek sahibi olabilirsiniz. Özgüveninizi ve özsaygınızı oluşturup hayatınıza devam edebilirsiniz. Sizinki evlilik falan değil bu arada. Ortada ihanet, şiddet var ne evliliği? Seçenekler bunlar. Seçim sizin...

Daha 20yasındasın..kendine bu kötülüğü yapma..ayrıl o adamdan.. (adam dedim ama..) ADAMlara hakaret oldu sanırım..

X