Aldatıldımm:(

Annen ve baban arkandaysa daha neyi bekliyorsun? Böyle bir insandan çocuğun olmadığı için şükredip boşanman gerekirken hala ne yapacağını bilmiyor musun? Boşan kurtar kendini

Bu aldatan ,döven heriflerin de yeni furyasi "asla.bosanmam " sanirim ya da bu bosanmaya cesareti olmayan,affedesi olan kadinin kendi kendine gelistirdigi bir savunma ki bana kalirsa bu kizcagiz, adam ozur dilerim dese affedecek.
Bence uyduruyor kadın.
Çünkü aldatıldığını öğrenince de dayak yemiş.

Aaa hic evlilik kolay yikilir mi :) sen tedavine devam et nur topu gibi bir de cocuk ver pasaya. Cocuk evliligi kurtarir bu dusunceni hic bozma :)
Annen baban da arkandaymis ama sen kocisinden vazgecme rekabete gir aldatildigin kadinla la havle...

İnanılmaz üzüldüm, ailesi destek olan gencecik bir kadının bu düşüncelerine.

Şiddet, aldatma, hakaret var. Düşünecek, kararsız kalacak bir durum yok. Hayatın geri kalanını yaşayacak olan sizsiniz, başkalarının ne dediğinin önemi yok. Görebilirseniz, çocuğunuzun olmamasında bile bir hayır var.

Ayrılın, okulunuzu okuyun, mesleğinizi elinize alın. Başka bir ihtimal düşünmeyin bile.

Yoksa ömür boyu pişmanlığını yaşarsınız.

oufff. Ben diyordum ki yeni nesil akıllı,ceval ! Nerdeeee kızım 20 yaşındasın dayak yiyorsun aldatılıyorsunve en önemlisi en güzeli bunların için de ailen arkanda . Sen hala tedavi için hastane hastane geziyorsun. Bence boşan ve üniversite kampüslerinde gez.

Cesaret almayı.korkuyorum annem babam dışında herkes karşı rezil perişan olursun diyorlar oysaki babam üniversiteye devam etmemi bile teklif etti
Üniversiteye seni baban mı gönderecek, yoksa elalem mi?
Bizim yaşadığımız toplumun büyük bir kısmı pek sever uçan kuşu elinde sapanla vurmak için.
Bak cesareti geçtim, azıcık idrakın varsa bırak git. Git okulunu oku mesleğini eline al bugün rezil olmanı bekleyenler yarın kapında yatar.

Buraya ne yazacağımı bilmiyorum aslında ne diyeceğimi de bir evlilik yaptım bebek sahibi olamıyorum ben onun için hastane hastane gezerken meğer eşim olacak adam beni başkasıyla aldatıyor muş ailesi baştan beri bana yapmadığını bırakmadı erkektir yapar dediler oğullarına beni dövdürdüler ailem arkamda annem babam en başta ama ben ne yapacağımı bilmiyorum öyle bir boşluktayım ki beynim durmuş bana bir yol gösterin nolur daha hayatımın baharı belki de elimde hiç bişey kalmadı yaşım 20
ailenin yanına git, darp raporu al, boşanma davası aç.

Çok merak ediyorum, çocuk yaşta ailen neden evlendirdi seni? Kaçarak mı evlendin?

Ya boşanmaya cesareti olmayan üyelerin burda kıza akıl vermeside çok komik oluyor. Kendi başına gelenler hemen boşanıyor sanki:)

Canım boşanmak istemiyorsan babanın evine gidip sonra geri geleceksen devam et. Aklın başına gelir elbeti.

Neden Ayrılmıyorsun demiycem AYRIL Diycem şuan korkuyu geçtim Bahaneniz yok peki çocuk olsa nolcak çocuğu var diye boşanamayan onca kadın var çevremde cocuğu var diye ihaneti çeken bak benim 2 yaşında kızım var Aldatıldım ve babamın evimdeyim 🏡 huzurum yerinde yaşım 30 ya boşan Ayrıl çocuğun yok bırak gitsin ihanet Şiddet böyle evlilik olmaz canım

Çok merak ediyorum, çocuk yaşta ailen neden evlendirdi seni? Kaçarak mı evlendin?

Ya boşanmaya cesareti olmayan üyelerin burda kıza akıl vermeside çok komik oluyor. Kendi başına gelenler hemen boşanıyor sanki:)

Canım boşanmak istemiyorsan babanın evine gidip sonra geri geleceksen devam et. Aklın başına gelir elbeti.
Hayır kaçarak değil ama isteyerek te değildi o zamanlar bir kurtuluş tu benim için evlenmek

Cesaretim yok toparlanamam diye korkuyorum

Yaşınız genç, aileniz arkanızda, siz toparlanmazsanız onlar toparlarlar. Girersiniz bir işe, kurarsınız bir hayat, belki ileride iyi biri çıkar karşınıza; neden kendinize eziyet edesiniz ki? Belki de stresten çocuğunuz olmuyor?

Bazen konu sahibine kızgınlığımdan yorum bile yapasım gelmiyor bu konuda aynı.. kaç yaşında evlendinki daha 20 yaşında bebek için hastaneleri dolaşıyorsun? Evliliği çocuk yapmaktan ibaret mi sanıyorsun? Dayak+aldatılma ve cesaretin yok boşanmaya.. ne diyim tedaviye devam et 3-5 çocuktan sonra boşanırsın artık..

Neden Ayrılmıyorsun demiycem AYRIL Diycem şuan korkuyu geçtim Bahaneniz yok peki çocuk olsa nolcak çocuğu var diye boşanamayan onca kadın var çevremde cocuğu var diye ihaneti çeken bak benim 2 yaşında kızım var Aldatıldım ve babamın evimdeyim 🏡 huzurum yerinde yaşım 30 ya boşan Ayrıl çocuğun yok bırak gitsin ihanet Şiddet böyle evlilik olmaz canım
İnan çok istiyorum bırakmayı ama en son bir boşanma olayında 4 çocuk babası suçsuz günahsz bir adam öldürüldü benim korkum sadece o onu geçtim aldatan taraf ölürümde bırakmam diyor

X