Aldatıldımm:(

Bazen konu sahibine kızgınlığımdan yorum bile yapasım gelmiyor bu konuda aynı.. kaç yaşında evlendinki daha 20 yaşında bebek için hastaneleri dolaşıyorsun? Evliliği çocuk yapmaktan ibaret mi sanıyorsun? Dayak+aldatılma ve cesaretin yok boşanmaya.. ne diyim tedaviye devam et 3-5 çocuktan sonra boşanırsın artık..
Şuan kimse kendime kızgın olduğum kadar kızgın olamaz bana ama bide şöyle düşünün ben o adam canından çok seviyor beni sanıyodum bu güne kadar bana kötü laf söylemeye kıyamayan adam tek hayali benden bir çocuğu olsun sanıyodum o yüzden başladım tedaviye bilseydim yiyip bitirirmiydim kendimi bende mi sorun var diye

İnan çok istiyorum bırakmayı ama en son bir boşanma olayında 4 çocuk babası suçsuz günahsz bir adam öldürüldü benim korkum sadece o onu geçtim aldatan taraf ölürümde bırakmam diyor
Bunlar hep fasa fiso. Ölsün o zaman. Şu memleketim insanları kurtulamadı arabeskten. Ölürüm de bırakmammış... evdekini evde dışarıdakini dışarıda halledecek. Her köşeye bir kadın. Oldu canım.

Bebek yapmaya devam diyen arkadaş, valla anlamamış pek çok kimse. Haklısın bacım. Kendine bahane bulmaya çalışıyor konu sahibi. O zaman bebek yapsın hakikaten. Bu kadar akıl veren var, ben eminim ki boşanmayacak yine de.

Şuan kimse kendime kızgın olduğum kadar kızgın olamaz bana ama bide şöyle düşünün ben o adam canından çok seviyor beni sanıyodum bu güne kadar bana kötü laf söylemeye kıyamayan adam tek hayali benden bir çocuğu olsun sanıyodum o yüzden başladım tedaviye bilseydim yiyip bitirirmiydim kendimi bende mi sorun var diye
Yaşın daha 20 be canım 20 yapma bunu kendine seni kandırıp oturtmasına ikna edip çocukla eve bağlamasına izin verme. Ne acilar geçiyor aşk acısımı geçmeyecek boşan boşan başka türlüsü kendine kötülük olacak. Babalığa değecek birileridaha çok çıkar karşına.

Arkadaşlar yaklaşık bir senedir evliyim eşimi çok seviyorum o da bana çok çok değer verir uzun zamandır çocuk istememize ramen hala olmadı geciken adetim prolaktin yüksekliği ve de yumurta çatlamaması sorunum var ve bunalıma girmek üzereyim çünkü bekarken de hep aklımda anne olamiycam korkusu vardı ve hala da çok baskın Bi düşünce sizce bunlar çözülecek sorunlar mı yada sizden de bu düşünce oldu mu hiç konuşacak hiç kimsem olmadığı için buraya yazdım lütfen akıl verin birazdan yaşım 20
Hayır kaçarak değil ama isteyerek te değildi o zamanlar bir kurtuluş tu benim için evlenmek

Kendi içindeki çelişmelerinden bazıları.
Belki sen gerçekten bunları yaşayan biri olabilirsin ama artık son cevabından sonra ben sana inanmıyorum.
Bir seviyorum aşığım diyosun, bir kurtuluş için evlendim, eşim bana çok düşkün derken sonra eşim ailesi tü kaka beni dövdürüyor oğluna.
Eğer yalansa ve buraya egonu tatmin için geldiysen yazık diyorum sadece.

İnsan sevdıgını yerden yere vururmuş seninkide oyle yapmış.

Tovbe Tovbe...

20 yasında baharında oldugunu düşünuyorsan yaznı kışa çevirme leyla..

Kendi içindeki çelişmelerinden bazıları.
Belki sen gerçekten bunları yaşayan biri olabilirsin ama artık son cevabından sonra ben sana inanmıyorum.
Bir seviyorum aşığım diyosun, bir kurtuluş için evlendim, eşim bana çok düşkün derken sonra eşim ailesi tü kaka beni dövdürüyor oğluna.
Eğer yalansa ve buraya egonu tatmin için geldiysen yazık diyorum sadece.
Egomu aldatılarak mı tatmin edicem

Bunlar hep fasa fiso. Ölsün o zaman. Şu memleketim insanları kurtulamadı arabeskten. Ölürüm de bırakmammış... evdekini evde dışarıdakini dışarıda halledecek. Her köşeye bir kadın. Oldu canım.

Bebek yapmaya devam diyen arkadaş, valla anlamamış pek çok kimse. Haklısın bacım. Kendine bahane bulmaya çalışıyor konu sahibi. O zaman bebek yapsın hakikaten. Bu kadar akıl veren var, ben eminim ki boşanmayacak yine de.
Buna bahane mi diyorsunuz cidden

düzelmeyeceğine inanıyorsan ( ki ben okuduklarıma göre bunla yürümez dedim)
derhal avukata derhal.
neler yapabileceğini görsün.
sende insansın
ne demek erkektir yapar. bu nasıl bir savunma ya
kalbinde merhamet olmayan insanlardan adam olmaz hayat geçmez yol yakınken bak başının çaresine kendini yalnız veya ona bağımlı hissetme.
Allah da birşey için vermemiş çocuk

düzelmeyeceğine inanıyorsan ( ki ben okuduklarıma göre bunla yürümez dedim)
derhal avukata derhal.
neler yapabileceğini görsün.
sende insansın
ne demek erkektir yapar. bu nasıl bir savunma ya
kalbinde merhamet olmayan insanlardan adam olmaz hayat geçmez yol yakınken bak başının çaresine kendini yalnız veya ona bağımlı hissetme.
Allah da birşey için vermemiş çocuk
Görüşücem avukatla kurtulucam inşallah

Gerçekten burda söylenenlere kulak asıyomusunuz acaba yoksa barışıp koklaşıp adam size bunu unutturcak ve hayatina devam edip çocuk yapip birkac yil sonra yine yakaladığında bu sefer çocuk var diye bitirmeyeceksin falan filan mi.olcak.....çocuk yokken ayrıl gitsin be hayatindan atmak için adami en büyük sebeblere sahipsin ..ilerde hala sevecegini mi düşünüyosun bu adami

Kendine de mi.saygin yok yav yazık 20yasina acı

Artık valla ben bazı kadınların bazı şeyleri hak ettiğini düşünmeye başladım burada okuya okuya. 20 yaşındasın
Çocuğun yok ailen arkanda. adam seni dövmüş, hakaret etmiş yetmemiş ihanet etmiş sen bu evlilikten ne bekliyorsun.

Kesinlikle ayrıl yok yakınken çocuk olunca (çocuk tabii ki ayrılmaya engel değil) işler iyice karışıyor. Sürekli ayrıldığın adamla görüşmek zorunda kalıyorsun..

Gerçekten burda söylenenlere kulak asıyomusunuz acaba yoksa barışıp koklaşıp adam size bunu unutturcak ve hayatina devam edip çocuk yapip birkac yil sonra yine yakaladığında bu sefer çocuk var diye bitirmeyeceksin falan filan mi.olcak.....çocuk yokken ayrıl gitsin be hayatindan atmak için adami en büyük sebeblere sahipsin ..ilerde hala sevecegini mi düşünüyosun bu adami

Kendine de mi.saygin yok yav yazık 20yasina acı
Tam aksine buradan o beklediğim cesareti aldığımı düşünüyorum

Buraya ne yazacağımı bilmiyorum aslında ne diyeceğimi de bir evlilik yaptım bebek sahibi olamıyorum ben onun için hastane hastane gezerken meğer eşim olacak adam beni başkasıyla aldatıyor muş ailesi baştan beri bana yapmadığını bırakmadı erkektir yapar dediler oğullarına beni dövdürdüler ailem arkamda annem babam en başta ama ben ne yapacağımı bilmiyorum öyle bir boşluktayım ki beynim durmuş bana bir yol gösterin nolur daha hayatımın baharı belki de elimde hiç bişey kalmadı yaşım 20
yaş 20:oha:ve sen çocuk için hastanelerde koşturuyorsun ?neden bu acele evlenir evlenmez çocuk ❓sen kendin daha ergenlikten yeni çıkmışsın ,adamın kişiliğe bak rezil herif aldatıyor .sen de böyle bir adama çocuk yapma derdindesin ,ailen arkandamış madem boşan git ailenin yanına .yaşın küçük ağlar zırlar yok pişmanım falan kanma timsah gözyaşlarına asla arkana bile bakma .ailenin evine boşanıp gidince de hemen koca derdine düşme .

X