Aldatıldım

Dediğiniz şeyle kadının da suçlu olması birbirine zıt şeyler değil. Erkek daha suçlu diye kadın masum olmuyor. Yalnızca kendine yanlış yapmış olmuyor erkeğin karısına da evlilik birliğine ve hatta çocuğuna da yanlış yapmış oluyor.
Bu mantıkla erkeklerin metresi olmakta hiçbir sorun yok nasılsa sadece erkek suçlu kadının bir sorumluluğu yok sadakat yükümlülüğü yok ne güzel dünya

Size karşı yanlışı yok ne? Evli bir erkekle ilişki yaşayan her kadının o adamın karısına karşı yanlışı vardır ne kadar basite indirgiyorsunuz
Olur mu kadınsa eger istediğini yapabilir, benim kocamla da birlikte olsa, istediğini yapabilir ben ona tek laf edemem, çünkü sadakat sözünü verme bıdı bidısı.....

Paranoyak derecede kocasının her yaptığını takip edenler de aldatılınca kadına hiçbir şey yapmam tavrını takınıyor. Bir kendileri inanır buna.

bak toplum olarak zaten ayıplarız, dışlarız böyle bir insanı. 100 kişiye sorsan yüzü de kadını ayıplar ve kadın hatalıdır. ama evliliğe karşı bir hatası yoktur diyorum ben. yani esim beni aldattıysa gidip o kadına benim esimle ne işin var diye soramam. cünkü onla işi olmaması gereken benim esim. anlatabildim mi? yoksa kadın evet kötü. aradım kadını saydım sövdüm. e dönüp demeyecek mi tamam ben kötüyüm, senin kocanın benle işi ne? ne dicen o zaman? benim basic olarak söylemek istediğim şu “öfkenizi, tepkinizi esinize odaklayın” dısardaki bir kadına enerji harcamayın. bugün buna tepki gösterdiniz belki korkusundan, belki umrusamadığından engelledi esinizi kurtuldunuz. e yarın başka kadınlar olacak. kadın bitmez. önemli olan esinizin sağlam bir durusu olması. benim söylediğim sadece bu.

kime laf soktun pardon? aldatılırsam sana 24 saat canlı yayın söz bakarsın da için soğur

Ya aslinda bence 15 yillik arkadas olduğu da şüpheli. Belki konu sahibinden önceki sevgilisi ama kadina öyle anlattı ve yutturdu nerden bilecek ki. Hep telefonunu saklayan biriymiş zaten eşi. Belki de kadın hep vardı.
Olabilir. Geçmiş öyküsünü bilmiyorum. 20 yıllık da olsa sabah 7 de Afyonum patlamadan kime ne derdi anlatacak. Ha gece konusmaya başlamış sabah 7 de bitmiş de olabilir.

askim konumu komple okursan altta “aldatılsam bu kadar dert etmem boşar giderim ama bu psikoloji beni yoruyor ve evliliğime zarar vericem diye korkuyorum” yazmisim. ana konu mesajımda da zaten böyle bir sey olamdığını ama bir sebepten psikolojik olarak kafamda sürekli kötü senaryolar kurduğumu hatta bu mevzudan önce de bebeğime bir sey olacak korkusu yasadığımı yazdım. yani bana burdan yürümeyin nolur ya. orda yazdığımın aksi bir seyi savunmuyorum su an

Eski eşim biz nişanlı iken beni bol bol aldatmış. O kadınlardan bazıları nişanlı olduğunu biliyormuş ve ona NİŞANLINI BIRAK, BENİMLE EVLEN diye yalvaranlar olmuş. Kendim mesajlarda okudum hepsini. Şimdi ben o kadınlara da saydırmayım da ne yapayım. Ben böyle olanları yerin dibine sokmuştum. Yetmedi eski eşimi de herkese anlata anlata rezil etmiştim. İnsanın içi kolay soğumuyor. Aldatılmak yeryüzündeki en ağır şeylerden biri. Sadece yaşayan bilir.

ya hu metres olarak zaten direkt toplumdan dışlanma sebebi. evliliğe karşı bir hata yok diyorum. getirin kadını dövelim nasıl ikna olacaksınız

kime laf soktun pardon? aldatılırsam sana 24 saat canlı yayın söz bakarsın da için soğur
İçim neden soğusun?
Kendi evliliğinizle ilgli yazdıklarınız ve şu konudaki mesajlarınızda çizdiğimiz imaj o kadar zıtli. Gülünecek bir şey varsa tam da bu. Ama anlamayacaksınız belli ki. Siz başkası gibi yazmaya,ahkam kesmeye devam edin.

Valla sizi bol bol aldatan adamla mı evlendiniz ?

Aldatılmış kadın psikolojisini fazla hafife alıyorsunuz. 3. Kişiye neden saydırdın diyenler.
Böyle bişey yaşasam ve kadının numarası elimde olsa arayıp ağzına mıcmaktan kimse beni alıkoyamaz şahsen. Esin ayrı ağzına mıçılır kadının ayrı. Benim huzurum bozuluyorsa onunki de bozulacak. Karşı tarafta evliyse vah haline eşine de derdim böyle boyle. Yaparken sonunu dusunmeyen yaşarken de rahatsız olmaz herhalde. Herkes karısı kocası oldugunu aldatmanın en başında da biliyor sonuçta.

az önce daha “insanca” bu soruyu soran birine yanıt verdim. çok dert ediyorsanız okuyun. yoksa da çok önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…