Aldatıldım

Eşimle iki sene önce birbirimizi severek evlendik 7 ay önce de doğum yaptım . Her evlilikte olduğu gibi sorunlarımız vardı ama sevgi olduğu için arada üstesinden gelebiliyorduk. Yakın zamanda ailemin yanına gittim tatil için bir ay kadar orada kaldım bu süre zarfında eşimin yalan söylediğini hissettim bazı konularda kendi evime geri döndüğümde de birkaç gün gözlemledikten sonra telefonunda 15 yıllık arkadaşım dedigi kişiyle günde 4-5 kere görüştklerini fark ettim ki sadece kendi aradığı karşı taraftan gelen aramaları göremedim sildigi için. Üstelik bu aramalardan birkaç tanesi sabah 7'de gece 12'de kabul edilemeyen saatlerde. Konuyu önüne koyduğum zaman yok öyle bir şey saçmalama ne konuştuğumu hatırlamıyorum tarzında cevaplar verip hiçbir şekilde konuşmak istemedi üstünü kapatmaya çalıştı. Karşı tarafı aradım ona hakaretler edip bilgi almak istedim ama o da asla farklı bir şey söylemedi eşinizle konuşun ben arkadaşımı sıkıntım olduğu zamanlarda arıyorum şeklinde cevaplar verdi.. işin en ilginç tarafı o konuşmalar 10-15 gün devam ettikten sonra kadın eşimi ınstagram'dan silip engellemiş.Çocuğum çok küçük olduğu için ne yapacağım konusunda kararsız kaldım sen gidersen git çocuğu alamazsın şeklinde tehditlere maruz kaldım. Ortalık sakinleşince de beni sevdiğine beni ikna etmeye çalıştı ama elbette ki ne sevgisine ne de ortada bir şey olmadığını bir inancım kalmadkeSevgili olduğunuz birbirimizi sevdik dediğiniz süreç boyunca gözünüze batan bir şeyler var mıydı ?

Eşimle iki sene önce birbirimizi severek evlendik 7 ay önce de doğum yaptım . Her evlilikte olduğu gibi sorunlarımız vardı ama sevgi olduğu için arada üstesinden gelebiliyorduk. Yakın zamanda ailemin yanına gittim tatil için bir ay kadar orada kaldım bu süre zarfında eşimin yalan söylediğini hissettim bazı konularda kendi evime geri döndüğümde de birkaç gün gözlemledikten sonra telefonunda 15 yıllık arkadaşım dedigi kişiyle günde 4-5 kere görüştklerini fark ettim ki sadece kendi aradığı karşı taraftan gelen aramaları göremedim sildigi için. Üstelik bu aramalardan birkaç tanesi sabah 7'de gece 12'de kabul edilemeyen saatlerde. Konuyu önüne koyduğum zaman yok öyle bir şey saçmalama ne konuştuğumu hatırlamıyorum tarzında cevaplar verip hiçbir şekilde konuşmak istemedi üstünü kapatmaya çalıştı. Karşı tarafı aradım ona hakaretler edip bilgi almak istedim ama o da asla farklı bir şey söylemedi eşinizle konuşun ben arkadaşımı sıkıntım olduğu zamanlarda arıyorum şeklinde cevaplar verdi.. işin en ilginç tarafı o konuşmalar 10-15 gün devam ettikten sonra kadın eşimi ınstagram'dan silip engellemiş.Çocuğum çok küçük olduğu için ne yapacağım konusunda kararsız kaldım sen gidersen git çocuğu alamazsın şeklinde tehditlere maruz kaldım. Ortalık sakinleşince de beni sevdiğine beni ikna etmeye çalıştı ama elbette ki ne sevgisine ne de ortada bir şey olmadığını bir inancım kalmadı

Eşimle iki sene önce birbirimizi severek evlendik 7 ay önce de doğum yaptım . Her evlilikte olduğu gibi sorunlarımız vardı ama sevgi olduğu için arada üstesinden gelebiliyorduk. Yakın zamanda ailemin yanına gittim tatil için bir ay kadar orada kaldım bu süre zarfında eşimin yalan söylediğini hissettim bazı konularda kendi evime geri döndüğümde de birkaç gün gözlemledikten sonra telefonunda 15 yıllık arkadaşım dedigi kişiyle günde 4-5 kere görüştklerini fark ettim ki sadece kendi aradığı karşı taraftan gelen aramaları göremedim sildigi için. Üstelik bu aramalardan birkaç tanesi sabah 7'de gece 12'de kabul edilemeyen saatlerde. Konuyu önüne koyduğum zaman yok öyle bir şey saçmalama ne konuştuğumu hatırlamıyorum tarzında cevaplar verip hiçbir şekilde konuşmak istemedi üstünü kapatmaya çalıştı. Karşı tarafı aradım ona hakaretler edip bilgi almak istedim ama o da asla farklı bir şey söylemedi eşinizle konuşun ben arkadaşımı sıkıntım olduğu zamanlarda arıyorum şeklinde cevaplar verdi.. işin en ilginç tarafı o konuşmalar 10-15 gün devam ettikten sonra kadın eşimi ınstagram'dan silip engellemiş.Çocuğum çok küçük olduğu için ne yapacağım konusunda kararsız kaldım sen gidersen git çocuğu alamazsın şeklinde tehditlere maruz kaldım. Ortalık sakinleşince de beni sevdiğine beni ikna etmeye çalıştı ama elbette ki ne sevgisine ne de ortada bir şey olmadığını bir inancım kalmadı.
Allah korusun böyle erkeklerden. Bebeginiz ve sizin hayatınız inşallah güzel olur. Evlenmeden önceki süreç boyunca gözünüze batan hareketleri var mıydı acaba ? Nelerdi merak ettim bu durumdayken soruyorum çok özür dileyerek 🙏🏻

az önce daha “insanca” bu soruyu soran birine yanıt verdim. çok dert ediyorsanız okuyun. yoksa da çok önemli değil 😂
Kıııııız bırak hele ya. Ben seni anladım laf anlatıp durma. Zaten herkes aynı düşünecek diye bir şey yok. Konu sahibi zaten azıcık bizim gibi bakabilseydi duruma nişanlıyken aldatıldığında “araya giren parazitleri” değil nişanlısını suçlasaydı şimdi evli bile olmazdı. İnsanlar anlamak istemeyince konuyu çarpıtıyor. Kimse kadın suçsuz demedi. Muhatabın kadın değil kocan olsun dedik de anlamıyorlar. Sanki biz kadın gelsin metres olsun dedik 😀😀
Zamanında yapan adam yine yapmış neye şaşırıyoruz ben anlamıyorum.

Neden ahlaksız peki? Evli adamla birlikte olduğu için 🥰🫶🏻 demek ki iş dönüp dolaşıp birlikte olduğu kişinin evliliğine gidiyor
ya hu tamam onda okayiz zaten. ama evlilik birliğinin sarsılmasında sorumluluk kadında değil. aldatan este. bir avukat bir sey birini cagiiiriiinnn 😂😂 3.kişi hakaret davası bile açabilir böyle durumlarda. çünkü hukuk bile diyor ki sana karşı görevleri olan kişi bu adam, senin bu kadınla ne isin vaaarrr???!

yoksa evet adam evli adamla görüstüğü için ahlaksız ve toplumda istenmeyen biri oluyor bu durumda. kisisel olarak zaten sevmiyoruz bu kadını 😂 ama diyorum ki esinizee kızııııınnnnn

Kıııııız bırak hele ya. Ben seni anladım laf anlatıp durma. Zaten herkes aynı düşünecek diye bir şey yok. Konu sahibi zaten azıcık bizim gibi bakabilseydi duruma nişanlıyken aldatıldığında “araya giren parazitleri” değil nişanlısını suçlasaydı şimdi evli bile olmazdı. İnsanlar anlamak istemeyince konuyu çarpıtıyor. Kimse kadın suçsuz demedi. Muhatabın kadın değil kocan olsun dedik de anlamıyorlar. Sanki biz kadın gelsin metres olsun dedik 😀😀
Zamanında yapan adam yine yapmış neye şaşırıyoruz ben anlamıyorum.
he bak ben evlilik öncesi aldatıldığını da görmemisim mesela. ama zihniyete bak yani. sanki ben savundum. gelip bana inşallah kocan da seni aldatır da görürsün demedikleri kaldı 😂😂 ama mesajlarını okusan hepsi feminist, hepsi kadın destekliyor burda.

he bak ben evlilik öncesi aldatıldığını da görmemisim mesela. ama zihniyete bak yani. sanki ben savundum. gelip bana inşallah kocan da seni aldatır da görürsün demedikleri kaldı 😂😂 ama mesajlarını okusan hepsi feminist, hepsi kadın destekliyor burda.
Son aşamada bı kez daha denemeye karar verdiğimizde daha önce araya giren parazitler tekrar çıktı ortaya. Bunu öğrendiğimde sorgulamalarimı hep manipüle etti sende şunu yaptin bunu yaptın diyerek. öyle yaptıysam ayrılsaydn ihanet için bı sebep degil Bu dedikçe sürekli bu konudan bağırıp çağırıp beni suclayarak kaçtı . 1 ay gecti kavgalarla bu şekilde . Son aşamada Beni üzdügünü kabul etti ve bunları halledeceğim söyleyerek 2ay zaman istedi. Bu süreçte benimle de görüşmeye devam etmek istiyordu ama ben o bı karar verene kadar bunu devam ettirmek istemedim. Şimdi iki ay nasıl geçecek diye düşünüyorum .hata mı yapıyorum diyorum . Çok emek verdiğim bı ilişki ve gerçekten çok seviyorum onu bırakmak için milyon tane sebebim varken bunlara tutunup kopamıyorum çok çaresiz hissediyorum

Konu sahibinin 2 sene önceki yazısı. Biz insanları yanlış tarafa sinirlenip hayat karartmamalı anlatmaya çalışıyoruz da işte boşver

ya hu tamam onda okayiz zaten. ama evlilik birliğinin sarsılmasında sorumluluk kadında değil. aldatan este. bir avukat bir sey birini cagiiiriiinnn 😂😂 3.kişi hakaret davası bile açabilir böyle durumlarda. çünkü hukuk bile diyor ki sana karşı görevleri olan kişi bu adam, senin bu kadınla ne isin vaaarrr???!

yoksa evet adam evli adamla görüstüğü için ahlaksız ve toplumda istenmeyen biri oluyor bu durumda. kisisel olarak zaten sevmiyoruz bu kadını 😂 ama diyorum ki esinizee kızııııınnnnn
Yahu kadının kızma kapasitesi doluyor mu eşe kızınca? Hem eşe hem kadına neden kızamasın? Yalnızca kadını suçlu görmeyi aklını çeldi diye düşünmeyi kesinlikle reddediyorum ama sizin düşünce yapınızda da kadın fazla masum. "Eh, ben kendime hata yapıyorum ne var ki bunda" desin her istediklerini yapsınlar. O iş öyle olmuyor işte. Ayrıca hukuk hukuk diyorsunuz takım elbise giydi diye iyi hal indirimi uyguluyor o müessese. Katiller dışarda fink atıyor.

konumu komple okursan altta “aldatılsam bu kadar dert etmem boşar giderim ama bu psikoloji beni yoruyor ve evliliğime zarar vericem diye korkuyorum” yazmisim.
Yalnızca aldatılma korkusundan bile psikolojisi bu kadar etkilenen bir insan aldatılsa "dert etmem boşarım gider" diye de düşünmez. Allah yaşatarak öğretmesin inşallah

Son aşamada bı kez daha denemeye karar verdiğimizde daha önce araya giren parazitler tekrar çıktı ortaya. Bunu öğrendiğimde sorgulamalarimı hep manipüle etti sende şunu yaptin bunu yaptın diyerek. öyle yaptıysam ayrılsaydn ihanet için bı sebep degil Bu dedikçe sürekli bu konudan bağırıp çağırıp beni suclayarak kaçtı . 1 ay gecti kavgalarla bu şekilde . Son aşamada Beni üzdügünü kabul etti ve bunları halledeceğim söyleyerek 2ay zaman istedi. Bu süreçte benimle de görüşmeye devam etmek istiyordu ama ben o bı karar verene kadar bunu devam ettirmek istemedim. Şimdi iki ay nasıl geçecek diye düşünüyorum .hata mı yapıyorum diyorum . Çok emek verdiğim bı ilişki ve gerçekten çok seviyorum onu bırakmak için milyon tane sebebim varken bunlara tutunup kopamıyorum çok çaresiz hissediyorum

Konu sahibinin 2 sene önceki yazısı. Biz insanları yanlış tarafa sinirlenip hayat karartmamalı anlatmaya çalışıyoruz da işte boşver
ayy valla kendimi yorduğum şeye bak. aldatan adamı alıp bir de çocuk yapmis ve adam aldatıyor diye olay oluyor. emek verdim diye evliliğe giden, çocuk var diye de yürütür evliliği. boşuna 3.kadın polemiği yaşandı kaç sayfa 😂

size sadakat görevi olan kadın değil. esinizin zayıflığını kadından çıkarmayın. kadın yanlış bir sey yaptı ama bu onun kendine karşı yaptığı yanlıştır. öfkenizi doğru kişiye yönlendirin. esinizle hala aynı düzende devam ederken enerjinizi bu kadar dışarı harcamayın derim ben. o kadın olmasa esiniz başkasını bulurdu. gören de esiniz kediydi de kadın geldi aklını çeldi.
Kadın ayrılmayı düşünüyor ki kocası da "bebeği alamazsın" demiş. Kocasına da büyük tepki gösteriyor. İkinci kadın da sütten çıkma ak kaşık mi ki ona sussun.
Bazen feminizmin dozunu kaçırıyorsunuz. Tamam kadın dayanışması güzel bir şey ama o....yu da savunmazsin...

Yanlışa yanlış demek cinsiyetten, ideolojiden bağımsız olmalı ya. Bazı doğruları, degerleri yumusatmamalıyız bence 🩵 insallah siz güzel bir aşk yaşarsınız böyle bir şeyi hiçbir hemcinsimiz deneyimlemesin 🙏🏻 Yapanlara da bırakın öfkemizi kusalım. Hayatta her şey olağan karşılanamaz.

Yahu kadının kızma kapasitesi doluyor mu eşe kızınca? Hem eşe hem kadına neden kızamasın? Yalnızca kadını suçlu görmeyi aklını çeldi diye düşünmeyi kesinlikle reddediyorum ama sizin düşünce yapınızda da kadın fazla masum. "Eh, ben kendime hata yapıyorum ne var ki bunda" desin her istediklerini yapsınlar. O iş öyle olmuyor işte. Ayrıca hukuk hukuk diyorsunuz takım elbise giydi diye iyi hal indirimi uyguluyor o müessese. Katiller dışarda fink atıyor.

Yalnızca aldatılma korkusundan bile psikolojisi bu kadar etkilenen bir insan aldatılsa "dert etmem boşarım gider" diye de düşünmez. Allah yaşatarak öğretmesin inşallah
Sorun ne biliyor musun kedi. Ben sana söyleyim. Konu sahibinin 2 sene önce nişanlıyken aldatıldığında nişanlıyı bırakmak yerine “araya giren parazitleri”(kendi deyimiyle) suçladığı için evlenip. Şimdi tekrar aynısını yaşaması. Zamanında tepki doğru yere verilseydi ne olurdu ? Ortada ailesi ayrı büyüyecek bir çocuk olmazdı.

Allah kimseye yasatmasın ama konumu çarpıtmayın. ben orda da aldatılmanın her an herkesin basina gelebileceğinin farkında olduğumun ama son bir yıldır sürekli böyle kötü senaryolar yazıp kendimi manipüle ettiğimi vs de yazmıştım. yani konumun adı bile “paranoya” ve tüm konuda bu korku halinin beni yorduğundan bahsettim. Allah yasatmasın ama ben böyle bir sey yasasam 3.kişiyle uğraşmam gider davamı açar cocugumu büyütürüm. aldatılan bir kadının psikolojisi asla eskisi gibi olmaz. öyle bir adamla aynı evde sağlıklı bir cocuk yetiştirilebilir mi sanıyorsunuz?

kaldı ki zaten adam konu sahibini nişanlıyken de aldatıyormus. yani biraz da kendisi bile bile lades olmus. konusucak bir sey de yok o yüzden.

su an kocamı aldatacağım bin tane adam bulurum ben. ahmet mehmet önemli değil. önemli olan benim bunu yapmam ve karaktersiz olmam. benim düsüncem bu. kadın erkek diye de bakmıyorum olaya. 3.kişilere ben saldırmam. benim düsüncem bu. kocamı keserim ben. o bütün öfkemi sadece kocama veririm ki zehir olsun hayatı

Sorun ne biliyor musun kedi. Ben sana söyleyim. Konu sahibinin 2 sene önce nişanlıyken aldatıldığında nişanlıyı bırakmak yerine “araya giren parazitleri”(kendi deyimiyle) suçladığı için evlenip. Şimdi tekrar aynısını yaşaması. Zamanında tepki doğru yere verilseydi ne olurdu ? Ortada ailesi ayrı büyüyecek bir çocuk olmazdı.
Eski konusunu bilmiyorum, ama zaten en çok adam suçlu burda herkes hemfikir. En büyük tepkiyi alması gereken de o. Ha evli olduğunu bilmiyordur o zaman kadına laf edilmesini asla hoş bulmam.

Eski sevgilimin şifresi bende vardı, bir kız uzun uzun ilanı aşk mesajı atmıştı o dönem. "Sevgilin var diye düşündüm, o yüzden seni hesabımdan çıkardım ama emin olamadım" tarzında da bir şey yazmıştı.
Ben de kendisine evet sevgilisi var ben sevgilisiyim ve bu şekilde düşündüğün için teşekkür ederim tarzında bir mesaj yazmıştım. Hiçbir şekilde bir tepkim olmadı kıza, o kadar ılımlı yaklaştım ki kız sevgilisi olduğuma inanmadı erkek arkadaşım kandırıyor sandı 🤣

Ama bile isteye akıl çelmeye çalışsa tepkim daha farklı olurdu elbette.

Kadın ayrılmayı düşünüyor ki kocası da "bebeği alamazsın" demiş. Kocasına da büyük tepki gösteriyor. İkinci kadın da sütten çıkma ak kaşık mi ki ona sussun.
Bazen feminizmin dozunu kaçırıyorsunuz. Tamam kadın dayanışması güzel bir şey ama o....yu da savunmazsin...
feminist değilim ben mantıklıyım. adam nişanlıyken de aldatıyormus kadını. yani kendisi zaten bile isteye kendini de evladını da bu hayata mahkum etmis.

Allah kimseye yasatmasın ama konumu çarpıtmayın. ben orda da aldatılmanın her an herkesin basina gelebileceğinin farkında olduğumun ama son bir yıldır sürekli böyle kötü senaryolar yazıp kendimi manipüle ettiğimi vs de yazmıştım. yani konumun adı bile “paranoya” ve tüm konuda bu korku halinin beni yorduğundan bahsettim. Allah yasatmasın ama ben böyle bir sey yasasam 3.kişiyle uğraşmam gider davamı açar cocugumu büyütürüm. aldatılan bir kadının psikolojisi asla eskisi gibi olmaz. öyle bir adamla aynı evde sağlıklı bir cocuk yetiştirilebilir mi sanıyorsunuz?

kaldı ki zaten adam konu sahibini nişanlıyken de aldatıyormus. yani biraz da kendisi bile bile lades olmus. konusucak bir sey de yok o yüzden.

su an kocamı aldatacağım bin tane adam bulurum ben. ahmet mehmet önemli değil. önemli olan benim bunu yapmam ve karaktersiz olmam. benim düsüncem bu. kadın erkek diye de bakmıyorum olaya. 3.kişilere ben saldırmam. benim düsüncem bu. kocamı keserim ben. o bütün öfkemi sadece kocama veririm ki zehir olsun hayatı
Bir çarpıtma yok ki. Boşanmazsın da demiyorum, boşanırsın ama "dert etmem boşanırım gider" tarzı bir boşanma olmaz bu. Kastım oydu.

Aynı noktada buluşamayacak gibiyiz, iyi geceler diliyorum

X