ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ne iğrençlik bu ne dangalakça soru, affet tabi Ya evlen ikide çocuk yap gel burda eşim hayat kadınlarına doymamış diye konu aç, öte yandan iğrenç Ya iğrenç tiksinmen gerekken seviyorum vık vık cehalet.

Kesinlikle katılıyorum. Şimdiden barbekü nün güzel yanlarını yazarak yumuşatmaya çalışıyor. Aklınca güzel bir sürpriz sonra da evlilik teklifiyle aklanacak. Ne kadar acizce.
Böyle tipler önce kendimi affettirmek için her yolu deniyor, sonra da çirkinleşiyorlar. Kendisi de yazmış zaten beni vazgeçiremezsin diye.

Ailesiyle bu durumu paylaştı. Ablası beni arıyor, sana affet ya da affetme diyemem barbekü hepimiz çok üzgünüz özellikle annem çok üzgün dedi. X de çok üzgün,
Off yedi sülale ögrenmiş, affedersen senin icin iyice onur kırıcı olur arkadaşım.
Sen yapsaydın ne olurdu düşün. Adam ihtimalinden bile men etmiş seni ama kendi bi güzel yapmiş.
Ben olsam affetmezdim, kendine bu kotülüğü yapma derim

"Kadın ya da erkek hayatına birini alıyorsan tatmin edeceksin,"
Şu cümlenize inanamadım. Yoo, kimsenin öyle bir zorunluluğu yok. Yapılması gereken çiftlerin birbirlerini tatmin etmesi değil, birbirlerinin ne istediğini bilip, ona göre ilişkilerine devam etmeleri ya da noktayı koymalarıdır bence. Evlilik öncesi cinsel ilişkiye karşı olan insanlar, kimseyle tanışmasınlar, sevgili olmasınlar, gözleri kapalı evlensinler o zaman bu düşünce tarzına göre. Olabilir mi böyle bir şey? Ki evlilik öncesi cinselliğe karşı olmadığım gibi, bunu bir gereklilik bile görürüm ama bu benim değer yargım, herkes sevişmeli diye genele yaymam çok abes olur.

Klişe ama aldatmanın bahanesi filan olmaz. Aldatana kadar, ben bu ilişkide mutlu değilim, beklentilerimi karşılamıyor, sevişmek istiyorum dersin ayrılırsın. Lazım olan şey, dürüstlük, şeffaflık yani.

Sabahında vicdan azabı çekmiş bide. Koskoca gece değil de sabahında. Şaka gibi gerçekten.

Affedesim vardı. Ama burdaki yorumları okudum ve kendimi ezik gibi hissettim. Başkasından duysam bende aynı tepkileri verirdim. Size karşı çok dürüst olucam hissettiklerimi söylüyorum evet affedebilir miyim diye düşündüm. Ama burda yazılanlardan sonra dedim ki barbekü sen aptal mısın ezik mısın baksana.

Affedersin etmezsin senin bileceğin şey. Ben ihaneti affedemezdim. Ama eğer affedeceksen ya da affettiysen o arkadaşıyla görüşmesine asla müsade etme ama asla. Ne olursa olsun hem bi kaybı olsun hem de o arkadaşın seni götürdüğü yere bir daha götürebilir de. Kesinlikle bunu kabul etme.

Ben bu konulara genelde empati ile cevap veriyorum. Sen o askerdeyken gözün dönmüş olsa, biriyle cinsellik yaşasaydın o seni affeder miydi? Bu soruyu sor onun cevabın göre affedip affetmeyecegine karar verirsin. Ama ben cevabı söyleyeyim sana BEN ERKEGIM SEN KADINSIN.

Elbette aptal değilsin. Sadece kafan karışık.sen kararının arkasında durursan o da anlayacaktır seni ikna edemeyeceğini.

Şu an hepimiz klavye basında biseyler yazıyoruz. Ben buraya yazdığımda emin degildim. Affedebilir miyim diye dusunuyordum. Ama yorumlar gerçekten kendime getirdi beni. Disardan baktim olaya. Kendime ezik gozuktum. Hala aşağıda muhtemelen bekliyor. Beklesin. Kararliyim. Üzgünüm ama kararliyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…