ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Affetmemeniz en doğrusu, tesadüfen aldatıldığınızı öğrenmişsiniz. Siz anlamasanız öyle olayı gizleyerek devam edecekti, utanan pişman olan 2 aydır sizinle güllük gülistanlık takılmazdı. Durgun falan olur bir şekilde iki aydır belli ederdi kendinde ruhsal bir değişiklik olduğunu. Resmen yalandan size acıtasyon yapıyor.

hayır asla. ne eziksin ne de aptal.ya ne hayatlar ne kaderler var. ben yapmam denmez Allah şaşırtmasın denir. nihayetinde insanoğluyuz.beşer şaşar diye bir laf vardır. kaldı ki o olursa bu olur, ilerde şu bu. insan ilişkilerinin hele de aşkın bir mantığı matematiği olamaz. onu affedersen ne yaşayacağını kimse bilemez.affetmezsen ne yaşamayacağını da sen bilemezsin.bana göre tek doğru kalptir. içinden ne geçiyor?ama anlık islerden bahsetmiyorum.belli ki onu seviyorsun.bence doğru olan "doğru"yu seçmek değil.doğru olan kalbinden geçeni izlemek.tabi bunu yapacak olgunluğa da erişmiş olmak kaydıyla.bu fikir sorularak verilecek bir karar değil. ben ne affet diyeni ne de affetme diyeni yargılayamam.herkes olduğu kadarını yaşar çünkü.kendine biraz zaman ver.ayşenin fatmanın ne hissetiği ya da bu durumda ne yapacağı değil. senin ne hissettiğin. her ilişki farklıdır.farklı insanların yaşadığı aynı şeylerden aynı sonuç çıkmaz.sen gönlün rahat bir şekilde bu adama güvenebiliyorsan,içinde hissedebiliyorsan,bir ömür ben ona sırtımı yaslarım diyebiliyorsan önüne bak. ama bu sözleri söyleyemiyorsan sadık da kalsa orda durma zaten.bilmiyorum senin yaşın kaç ama o 24 demiş.belli ki çok gençsiniz.inan ki hayatın hep aynı sonucu veren bir matematiği yok.önemli olan birlikte yaşanan iyi kötü günlerin muhasebesi de değil. önemli olan 20-30 yıl sonra iyi ki be diyebileceğin kişi için fedakarlık yapabilmek,gerekirse unutmak. durumun gerçekten çok zor.allah yardımcın olsun.
Kendim yazmış gibi hissetim sizi opmek istiyorum agziniza saglik..
Aldatilmadigni dusunerek bir arada durup berbat bi hayat yasayan ciftler de coktur.. Sadakat tek bir kriter degil butun yaklasmak onemli.. Kimse buyuk konusmasin zaten hic bir seyin garantisi yok Allah basa vermesin...
Aynen zor durumda arkadaş hakkinda hayirlisi olsun

Yardımlarınız icin teşekkür ederim ederim. Iyi kötü herşey için. Ben affetmiycem. Benim icin bu defter kapandı. Kendime eziyet ederim bunu kabul edersem. Ömür boyu acaba yine yapar mı diye düşünemem. Üzgünüm. Ama ölüm acısı bile geçiyor bunu çok iyi biliyorum. Konumun kapatılmasını istiyorum. Çünkü yeni yorumlar aldıkça aynı acıyı tekrar yaşadığımı farkettim. Mune Mune
Talebiniz üzerine konunuz yorumlara kapatılmıştır Hoppa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X