ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aptal değilim kızlar. Gercekten değilim. Sadece inandım. Başkası yaşamış olsa ben de aynı şeyleri savunurdum. Insan işin içinde olunca butun duyguları aynı anda yaşıyor. Nefret sınır mutsuzluk acı özlem hayal kırıklığı. Tarif edilemez birşey. Nefret ediyorum.
Niye aptal olduğunuzu düşündüğümüzü düşündünüz anlamadım. İnsan kendi yaşadığında, haberleri seyreder gibi objektif, mantıklı yorumlar yapamayabilir, gayet de normal. Bunu yapabilmek için biraz zamana, nefes almaya, mesafeye ihtiyacınız var ki, şu an bunların hiçbirine sahip değilsiniz, bu kütük üstünüze üstünüze gelip, sizi ısrarlarıyla kafeslemeye çalışıyor.

Kızlar merhaba. Deşifre olmamak için ayrıntılara giremiyorum. Ama biliyorum. İtiraf da etti. Bundan 2 ay önce aldatılmışım. Bir hayat kadınıyla parayla. Yakın bir arkadaşıyla beraber bunu yapmışlar. 2 yıldır beraberiz. Aramızda cinsellik yaşanmadı. Ona güveniyordum. Bana yaptığı açıklama tamamen gözüm dönmüştü, ihtiyaçtı. Sen hayatımda olduğumdan beri ilk defa böyle bir durum oldu. Pişmanım. Askerden gelmiştim. Kendimi affettireceğim. Bunlar söyledikleri. Bu olay olduğunda yanında olan arkadaşı aradı beni. Bu benim de sana ihanetim çok üzgünüm, sizin için elimden geleni yapmaya hazırım barbekü. Çok pişman olduk. Sen olduğun için. İnan bu olayı kapatmaya çalıştık. Utandık. Affet. Bunlar da arkadaş olan insanın söyledikleri. Yüz yüze görüştük eski erkek arkadaşımla. Aynı şeyleri söyledi. Utanıyorum, yüzüne bakamıyorum. Affet desem buna bile utanıyorum. Beni affetmek için kendine zaman ver. Bana bırak her şeyi, dedi. Bitti dedim, kabul edemedim. Çok üzüldüm. Hayallerim, inancım, özgüvenim hepsi yerle bir. Çok seviyorum, hala seviyorum. 20 haziranda sadece benimle görüş barbekü son kez de olsa görüş benimle dedi. Neden o gün bilmiyorum. Bir yandan gitmek istiyorum bir yandan asla istemiyorum. Bana akıl verin. Utanarak söylüyorum ki bazı anlarda affetmeyi düşünüyorum. Etrafımdaki herkes ayrı bir akıl veriyor. Lütfen bana bir şeyler söyleyin. Siz olsanız affedebilir miydiniz? Ne yapmalıyım?
Ayrıca hastalık kapmıştır diye korktum. O olaydan sonra beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de oldu. Bir hastalık kaptıysa bana da bulaşır diye korktum. Ama cinsellik olmadan bulaşmazmış okuduğum kadarıyla. Test yaptırmasını söyledim. Korundum ama sen korkma diye yaptırırım dedi. Yaptırdı çok şükür şu an için kötü bir sonuç yok. Ama 6 ay sonra net sonuç alınıyormuş. Ona da zarar gelsin istemiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Ailesiyle bu durumu paylaştı. Ablası beni arıyor, sana affet ya da affetme diyemem barbekü hepimiz çok üzgünüz özellikle annem çok üzgün dedi. X de çok üzgün, ama kimse sana affet ya da affetme diye baskı yapamaz, otur herşeyi düşün, ben yanındayım ne karar verirsen ver sen benim hep dostum olarak kalacaksın dedi.
Eğer affederseniz bundan güç alır ve sizi yine yine aldatır.. .

Gece sevişmenin etkisi gelmediyse demek. Hemen ahlaksız hem pişkin.
Barışmak için herşeyi yapacak hatta en son çare seninle yapamıyorduk diye de konu sahibini suçlayacak. Nick yazmak istemiyorum ama hatırlarsınız bi üyeye nişanlısı öyle şeyler söylemişti. Yüzsüzlük ve ahlaksızlık başka birşey değil.
Gerçekten ya, ne kadar acımasız 2 yorum bu böyle...
Konu kapanmasın polemik olmasın diye yazmak istemiyorum ama neden böyle yapıyorlar anlayamıyorum.

1 kere gitmemiştir o. ortaya çıkmasaydı da gitmeye devam edecekti muhtemelen. bir insanın cinsellik olmadan ilişkiyi sürdürememesini anlarım, ben sürdüremem mesela ama madem ihtiyaçların baskın geliyor sevişebileceğin bir kadınla sevgili ol di mi. yok olmaz ama, bir tarafta el değmemiş sevdiceği dursun öyle beklesin, kendisi de gizliden her boku yesin, bi de parasıyla. saçma sapan işler.

Şu an hepimiz klavye basında biseyler yazıyoruz. Ben buraya yazdığımda emin degildim. Affedebilir miyim diye dusunuyordum. Ama yorumlar gerçekten kendime getirdi beni. Disardan baktim olaya. Kendime ezik gozuktum. Hala aşağıda muhtemelen bekliyor. Beklesin. Kararliyim. Üzgünüm ama kararliyim.
Kararlı duruşundan dolayı tebrik ederim seni. Aklın karıştığı zaman yaz. Biz burdayız.

Ya bir de ben boyle birsey demedim.ki bana aşık beni seviyor diye. Aman ya bazıları yorum yapıyor. Takmıyorum. Art niyetli.
İnsan gerçekten yaşadığı zaman çok farklı oluyor bir şeyleri. Birebir içindeyken korkunç bir duygusallık çöküyor insana. Bitiş çünkü sebebi önemli değil bir daha olmayış.. Ve ansızın.
Yaşamadım, yaşamak istemem ama anlayabiliyorum.

bence her şeyi geç onu miden alacak mı cidden?
bu işin farklı yolları da var yani illa biriyle birlikte olmak gerekmiyor.
hadi affettin diyelim hep bir güvensizlik olacak içinde. cehalet mutluluktur derler ya, eğer gerçekten affetmeyi düşünüyorsan hala keşke öğrenmeseydin..
şimdi hep aklına takılacak ve tekrar bu şeye düşmeyeceğini bilemeyeceksin. demekki bu kişi kötü bir cinsel hayatı olursa farklı arayışlara girebilecek iradesizlikte.

Barışmak için herşeyi yapacak hatta en son çare seninle yapamıyorduk diye de konu sahibini suçlayacak. Nick yazmak istemiyorum ama hatırlarsınız bi üyeye nişanlısı öyle şeyler söylemişti. Yüzsüzlük ve ahlaksızlık başka birşey değil.

Konu kapanmasın polemik olmasın diye yazmak istemiyorum ama neden böyle yapıyorlar anlayamıyorum.
Bilemiyorum, şu anda olumsuz ayrı üstüne üstük sertçe yazılan olumsuz her şey konu sahibinin canını fena yakıyordur eminim.
Hep öyle olmaz mı zaten? Biraz insana insan gibi değer vermek lazım.

Pişmanlık???
Hayır...Pişman falan olmadı emin olabilirsin...Hatta o arkadaşıyla yaptıkları hakkında da kritik yapmışlardır sonrasında...
Pişmanlık anlık bir hareketin sonucunda gelir oysa bu planlı bi hareket...Araştırıldı konuşuldu para ayrıldı ve beraber gidildi...

Annesine kadar duyurmuşsun eğer geri dönersen tüm ailenin gözünde bu kız her şeyi kabul eder imajı verirsin...Yarın bigün bişey olursa, kızım sen evlenmeden önce de daha büyüğünü bilerek kabul ettin, biliyordun derler...Bunları mı duymak istiyorsun?

Lütfen gururlu olun, ne karşılarında ağlayın ne yıkılın ne bozulun ne de hakaretler edin...Kibarlığınızı koruyarak ailesine daha evlenmeden beni aldatanla işim yok diyerek gidibin...Karşınıza elbet iyisi çıkar...Bazen gurur duyguların önünde gelmeli yoksa duygularının esiri olursun

Son düzenleyen: Moderatör:
Aptal değilim kızlar. Gercekten değilim. Sadece inandım. Başkası yaşamış olsa ben de aynı şeyleri savunurdum. Insan işin içinde olunca butun duyguları aynı anda yaşıyor. Nefret sınır mutsuzluk acı özlem hayal kırıklığı. Tarif edilemez birşey. Nefret ediyorum.

Tabii ki aptal değilsiniz. Duygu karmaşası yaşıyorsunuz, çok normal.
İlişkisi yara alan herkes böyle hisseder ve bitirdiğiniz için her şeyi mahveden sizmişsiniz gibi hissediyorsunuz. Bu sorumluluk boğuyor sizi.
Ama bitiren siz değilsiniz. Bu ilişki sevgiliniz başkasına gitmeyi kafasına koyduğunda bitmiş.

Aynı şeyi siz yapsaydınız affetmezdi. Siz neden edesiniz?
Askerliğin ne gibi bir bahanesi olabilir? Zaten cinsel hayatınız yokmuş.
Benim sevgilim de askere gitti. Burada özgür olan bendim. İstesem her haltı yerdim, ruhu bile duymazdı. Benim neden gözüm dönmedi?

2 senedir ilişkiniz yok ve bu aldatmayı siz yakalamışsınız. Üzgünüm ama ben ilk olduğunu da sanmıyorum.
Sadece ilk kez yakalanmış ve suçlu psikolojisiyle af diliyor.
Umarım sizi kandırmasına izin vermezsiniz.

Bunun evlenince hamileliği, hastalığı her türlü cinsellik yaşanamayacak durumlar var.

Affetseniz bile hep içinizde kini ve öfkesi kalacak. Üstelik tüm aile akrabalar duymuş, sırf bu yüzden affetmek daha da zor. Affetseniz ailesi kabul ettiğinizi bilecek arkanızdan konuşup size acıyacaklar, vah vah kısmı uzun süre sürecek.

Hem hayat kadınıyla bir hata oldu birlikte oldu niye bu kadar etrafa yayıp bu konuyu bu kadar ortalığa dökmüş? Sadece sizinle konuşup halletmeye çalışsa belki daha farklı olurdu, bu kadar huzursuz olmazdınız sakince düşünürdünüz.

Hem normalde böyle bir şey yapan söylemezdi, ya bir gün öğrenme ihtimalinizi düşünerek söyledi yada gittikleri kadından umduklarını bulamadılar ve bunun icin mi barbeküyü aldattım ben diye vicdan azabına girdi. Genç güzel fiziken de beğendiği biriyle yapsa bence sizden sonsuza kadar saklardı.

Sen beni hayat kadınıyla aldatarak beni belki çok üzdün ama benim elbet karşıma düzgün biri çıkacak ve ben ilerde aşık olduğum biriyle sevişeceğim, bunun acısı sende daha çok olacak bu da sana yeter deyip ayrılın . Artık ilişkinizde güven kalmamış, hayır gelmez o adamdan bence.

Affetmek ve Affetmemek konusunda herkes farklı düşünüyor olabilir ama sonuç olarak karar size aittir.Fakat söyle bir durum var yaşınız kaç bilmiyorum yakın zaman da evlilik düşünüyorsanız evlilik hayatında beraber olamadiginiz sağlık sorunları yaşadığınız süreçler olacaktır.O zaman da" İHTiYAÇ" deyip size aynı şeyi yasatmayacagina bu onlardan sonra nasıl güvenebileceksiniz?Silahların eşitliğine inanırım su an sizden unutmanizi affetmenizi bekliyor ,istiyor.Ama aynı durumda siz ondan isteseydiniz nasıl bir tepki verecekti?Siz de aynı şeyi yapın artık eşit olunca bakalım ben affettim diyebiliyor mu?Bi de anladığım kadarıyla aranizin kotu,uzak olduğunuz bir zaman diliminde de yaşanmamış bu durum.Hem işi yapmış hem de sizle aynı tas aynı hamam devam etmiş ne kadar iki yüzlü bir durum.Ne karar verirseniz verin kendi özsayginizi yitirmeyin lütfen....

Ya bir de ben boyle birsey demedim.ki bana aşık beni seviyor diye. Aman ya bazıları yorum yapıyor. Takmıyorum. Art niyetli.

Seviyordur, kendince seviyordur, pişman olmuştur ; olabilir doğru olabilir ama o ihaneti yapmış size. O kapıdan girerken , sözde sevgi dediği şeyi kenara bırakmış.

Onca zaman yüzünüze bakabilmis. Utanmamış , öpmüş, sevgisini dile getirmiş.

Gerçek sevgi değil saplantılı sevgiler bunlar. Bu pişmanlıkları, yalvarislari siz affedene kadardır ki pişman olsa ne olur.

Siz aldatsaydiniz bırakın konuşmayı , öldürmeye kalkardı.

Evet onurunuz , gururunuz için asla affetmeyin.

Merak etmeyin geçip gidecek içinizdeki yangın. Yeniden aşık olacaksınız.

Daha evlenmeden bunu yapmış. Eğer ki siz affederseniz evlenince de buraya aynı konuyu açarsınız. Kaç kez okuduk bir kez yapan bir daha yapıyor. Siz güçlü bir kadın olun ve asla affetmeyin.

Kızlar merhaba. Deşifre olmamak için ayrıntılara giremiyorum. Ama biliyorum. İtiraf da etti. Bundan 2 ay önce aldatılmışım. Bir hayat kadınıyla parayla. Yakın bir arkadaşıyla beraber bunu yapmışlar. 2 yıldır beraberiz. Aramızda cinsellik yaşanmadı. Ona güveniyordum. Bana yaptığı açıklama tamamen gözüm dönmüştü, ihtiyaçtı. Sen hayatımda olduğumdan beri ilk defa böyle bir durum oldu. Pişmanım. Askerden gelmiştim. Kendimi affettireceğim. Bunlar söyledikleri. Bu olay olduğunda yanında olan arkadaşı aradı beni. Bu benim de sana ihanetim çok üzgünüm, sizin için elimden geleni yapmaya hazırım barbekü. Çok pişman olduk. Sen olduğun için. İnan bu olayı kapatmaya çalıştık. Utandık. Affet. Bunlar da arkadaş olan insanın söyledikleri. Yüz yüze görüştük eski erkek arkadaşımla. Aynı şeyleri söyledi. Utanıyorum, yüzüne bakamıyorum. Affet desem buna bile utanıyorum. Beni affetmek için kendine zaman ver. Bana bırak her şeyi, dedi. Bitti dedim, kabul edemedim. Çok üzüldüm. Hayallerim, inancım, özgüvenim hepsi yerle bir. Çok seviyorum, hala seviyorum. 20 haziranda sadece benimle görüş barbekü son kez de olsa görüş benimle dedi. Neden o gün bilmiyorum. Bir yandan gitmek istiyorum bir yandan asla istemiyorum. Bana akıl verin. Utanarak söylüyorum ki bazı anlarda affetmeyi düşünüyorum. Etrafımdaki herkes ayrı bir akıl veriyor. Lütfen bana bir şeyler söyleyin. Siz olsanız affedebilir miydiniz? Ne yapmalıyım?
Ayrıca hastalık kapmıştır diye korktum. O olaydan sonra beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de oldu. Bir hastalık kaptıysa bana da bulaşır diye korktum. Ama cinsellik olmadan bulaşmazmış okuduğum kadarıyla. Test yaptırmasını söyledim. Korundum ama sen korkma diye yaptırırım dedi. Yaptırdı çok şükür şu an için kötü bir sonuç yok. Ama 6 ay sonra net sonuç alınıyormuş. Ona da zarar gelsin istemiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Ailesiyle bu durumu paylaştı. Ablası beni arıyor, sana affet ya da affetme diyemem barbekü hepimiz çok üzgünüz özellikle annem çok üzgün dedi. X de çok üzgün, ama kimse sana affet ya da affetme diye baskı yapamaz, otur herşeyi düşün, ben yanındayım ne karar verirsen ver sen benim hep dostum olarak kalacaksın dedi.

''Etrafımdaki herkes bir akıl veriyor'' demişsin. Sen bu konuyu kaç kişi ile paylaştın ki??? Ya da neden paylaştın.

Bu ilişki bundan sonra dikiş tutmaz, sen her seferinde bu olayı öne sürersin, aşırı kıskanç olursun, o da sen bile bile kabul ettin der birbirinizi yersiniz.

İhtiyaçsa, biz de gidelim öyle ihtiyacımız olduğunda biz de kendi ihtiyacımızı giderelim. Sadece erkeklerin mi ihtiyacı bu? Tamamen bahane...

Ek not:

Sonunu yeni okudum da sizin olayı tüm sülale öğrenmiş.. Nasıl başardınız bunu acaba? Bundan sonra olacağı varsa da olmaz bence...

Yemeğe çıkıyordum arkadaşımla. Girişte gördüm. Biraz konuşabilir miyiz dedi, arkadaşımlayım daha sonra dedim. Arkadaşım durumu bilmediği için rezillik çıkarmak istemedim. Karaktersiz insan da Didem biraz müsade eder misin barbekuyle konuşmam gerek dedi. Ben de x kusura bakma yemek yemem gerekiyor ve ayıp oluyor görüşmek istemiyorum dedim. Didemcim kusura bakma biz x ile ayrıldık sorun çıkarmasını istemiyorum biz yemeğe gidelim dedim. Biz gittik. Kaldı o orada. İşe dönerken tekrar gördüm. Ben buradayım bekliyorum konuşana kadar da bekleyeceğim dedi. Gittim yanına bak x dedim burası bir iş yeri ve beni rezil ediyorsun bana daha fazla zarar veremezsin ama buradaki insanları rahatsız etmeye hakkın yok dedim. Ağlamaya başladı. Şok oldum gerizekalı. x biliyorsun ki ağlayan insanlar beni sinirlendirir daha fazla konuşmak istemiyorum dedim. barbekü utanıyorum yemin ederim utanıyorum dedi. argo kelimeler kullandı o akşam böyle olsaydı da bu iş olmasaydı dedi. ve beni şok edecek bir laf daha etti. barbekü ben inan ki o an ben değildim. korktum barbekü korktum yaptığım şeyden korktum, acıdım kendime, seni düşündüm. ya hadi x rahat bırak beni dedim. karşımda ağladıkça daha çok sinirlendim. dedim buradan uzaklaş rezil oluyorum herkese. umrumda değil artık bak hata yaptım pişmanım olmaması gerekiyordu tek bir şans barbekü. sadece perşembe günü benimle görüş diyor. sen ruh hasta mısın ya dedim anlamıyor musun? senin ihtiyacın var benim yok mu, sen askerdeyken ben de yapardım aynı şeyi dedim. erkek yapar kadın yapmaz demiyorum haklısın tüm insanlar için ihtiyaç bu, evet bu olmasa da olurdu pişmanım dedi. x istemiyorum ne yaparsan yap tekrar olmaz uğraşma netim dedim. arkamı döndüm girdim içeri. whatsapp sms arama hepsinden engelledim.

''Etrafımdaki herkes bir akıl veriyor'' demişsin. Sen bu konuyu kaç kişi ile paylaştın ki??? Ya da neden paylaştın.

Bu ilişki bundan sonra dikiş tutmaz, sen her seferinde bu olayı öne sürersin, aşırı kıskanç olursun, o da sen bile bile kabul ettin der birbirinizi yersiniz.

İhtiyaçsa, biz de gidelim öyle ihtiyacımız olduğunda biz de kendi ihtiyacımızı giderelim. Sadece erkeklerin mi ihtiyacı bu? Tamamen bahane...
3 kişi ile paylaştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X