ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadının yanına giderken seni hiç düşünmedi ama. Onun yanındayken hiç utanmadı. Hatta 2 ay boyunca sen ona her baktığında da utanmadı. Hatta yüzsüzce sana da dokundu.
Şimdi ailesine kendini aklama derdinde. Bunu da en iyi sen affedersen yapabilecek.

Ben eşim sevgiliyken eski sevgilisiyle telefonda konustugunda affettim. Ama hâla bile hep telefonlarini kurcalarim. Nerede ne yaptigini ogrenmeye cabalarim. Cunku bana yalan soyledi. Yalanlarini bulup yakalarim. Guvenmiyorum. Bu da beni ona karşı soğutuyor. Birde boyle birseyi affetmek tamamen hayatinin hatasi olur

Kızlar engelledim her yerden. Danışmadan arıyorlar misafiriniz var diye. Buraya gelmiş. Beklesin dursun. Aşağıya da inemem yoğunum, boşuna beklemesin dedim.

Konuyu yanlış okumuşdunuz,Kocası değil ,2 senedir sevişmediği sevgilisi ....
Empati iyi bir şey ama sempati boyutuna geçerse objektifliğimizi kaybederiz ,
Ben kocam sevgilim kim olursa olsun değil 2 yıl 6 ay geçse sex yapmasam aldatsa ,ses çıkaramam ,
Tıpkı karısının kıyafetine saçına karışan erkekler gibi ben sevişmiyorum oda sevişmeyecek diye kimseye ket vuramam .
Kadın ya da erkek hayatına birini alıyorsan tatmin edeceksin,
Kaç kadın kocasını/sevgilisini aldatıyor,
Kimse bunları yazmıyor...

Yani öğrenmeseniz aslında konunun üstü kapanıp gidecekti. Dolayısıyla pişman olmayacaktı da. Çünkü bedel ödemeyecekti. Şu an sizi kaybedeceği için bu kadar pişman, yaptığı şeyin çok yanlış olduğunu düşündüğü için ya da durumla ilgili pişmanlığından değil. Bunun farkında mısınız? Ben bir aldatan bir daha aldatır, yaklaşımında değilim normalde ama “gözüm dönmüştü, ihtiyaç vs.” gibi cümleler kuran birinin yarın öbür gün evlilik monotonluğunda aranızdaki cinsellik azaldığında ya da ne bileyim siz hamileyken, başka bir şeyken gözünün dönmeyeceği ne malum? Çok ataerkil bir tavır sevgilinizinki, aldatıp ihtiyaçtı deyip özür dilemek, sen asla yapmazsın demek, hiç hoşlanmadım.

hayir ben konuyu gayette iyi anladim evet duan sevgili olabilir ama belki suan bu iliskiyi bitirmezse ileride kocasi olacak bu demeye calisiyorum . iliski konusuna gelince belli ki sizin duygusalliktan cok Sekse çalışıyor

Herkes hata yapar da, hata var, hata var. Hata dediğimiz şey bilmeden, istemsizce yapılan şeydir. Sen git genelev bul, bir kadının koynuna gir, ya da bir yerde buluş seviş, bilemem artık orasını, bunlar gayet bir çaba ve plan sonucu yapılan şeyler. Hata öyle olmuyor. Yakalanınca ne güzel pişman oluyorlar değil mi? Oysa değerli olan böyle pişman olmanı gerektirecek ahlaksızlıklara hiç bulaşmamak. Bir de siz yakalamışsınız... Eee madem bu kadar seviyordun, değer veriyordun sevgiline, kaybetmekten korksaydın, ona göre aklı başında davransaydın. İnsan sümüğünü vermemeli artık böyle birine. Çok üzücü, yıkıcıdır şuan sizin için ama geçer. Gayet de güzel geçer gider.

Kusura bakma ama o zaman da seninle dünya görüşümüz farklı,ben cinsellik yaşayabileceğim bir ilişki istiyorum deyip ayrılacaktı.
Yok öyle bu bakire dursun,başkalarıyla türlü zevk alayım bakireyle de evleneyim falan!
Bu kadar erkek beyinli olmayın herseyin bir çaresi var,aldatma haklı gerekçesi olamaz

Aldatmanın her türlüsü kötü ama bunu para karşılığı yapanlar daha tahammül edilemez geliyor bana nedense.
Dimi kadına verdiği değere bak halbuki annesi de bir kadın. Para ile yapacak kadar düsük. Bu gibi tipler parayla kadınla birlikte olup kendini affettirmek için sevgilisine Esin’e diğer kadını eşya gibi anlatırlar.

Merak ettim: siz Türkiyede yaşıyormusunuz?

Psikolog onun karaktersizliğini nasıl tedavi edecekmiş. Ya da sen unutsanda yapmamış gibi mi olacak.

belli ki ileride kocaniz sizi tatmin etmezse sizde onu aldatacaksiniz siz aski sevgiyi cok baska anlamışsınız

Canım senin affedesin var. Affet, kendini rahatlatmak için buradan bir şeyler duymaya çalışıyorsun anlıyorum ama birebir içinde olmadığımız için, senin psikolojik ve duygusal yönden içinde olduğun durumda olmadığımız için biz daha farklı bakıyoruz.
Lütfen bir süre daha süründürmeye devam et sonra barış.

böyle düşünen birisinin hayatına birini alıyorsan tatmin edeceksin demesi çok kötü. eğer taraflardan birisi cinsellik yaşamak istemiyorsa yaşanmaz. isteyen tarafa da bu durum ters geliyorsa ayrılır, istenilmeyen bir şey sırf karşı taraf istedi diye yaşanılmamalı diye düşünüyorum.

Onunki can sizinki ne ?
Siz yapsaydınız affedecek miydi? Hiç sanmam.
Bir kere o çizgi aşıldı mı bir kere daha aşılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…