ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözü dönmüş demek, yazık.

Yorumlarda duygusal bir aldatma olsa daha farklı düşünürüm diye yazmışsınız aslında tam aksi. Bir hayat kadınıyla para karşılığı birlikte olacak kadar basit, vasat bir insan var karşınızda.

Duygusal aldatma olsaydı daha temiz bir durum olurdu bence.

Ailelerin bilmesi de olayı sizin için daha kötü hale getirmiş, affetmeyin.

Olay sadece sizin aranızda olsaydı tasvip etmesemde çok istiyorsan barış derdim ama cümle alem duymuş gözlerinde hep aldatıldı ama affetti olarak kalacaksın.... bir süre ayrılıp sağlıklı düşünün dönecekseniz de öyle dönün böyle değil!!

O değil de bu duruma aile niye bu kadar müdahil anlamadım. Annesi de üzgünmüş ablası ne diyor kardeşim de hayat kadınıyla yatmış ama kusura bakma mı. Cok sacma

Senin adına çok üzüldüm,anlayabiliyorum kalbinin acısını,gel gitlerini ama bu heriften bir adam olmaz.
Gerçekten anlayabiliyor musunuz.. İnanın tam iyi oluyorum etrafımda bir cinsellik muhabbeti oluyor, tekrar kalbim sıkışıyor, iyi kötü anılarım aklıma geliyor. Şimdi ısrarla aradı. Açmadım. Lütfen aç sana ihtiyacım var 1 dk sadece dedi. Açtım barbekü acı çekiyorum, çok utanıyorum lütfen bir şans ver, çalışamıyorum her dediğine hazırım. Bunlar kabus olsun, bana tekrar gül benimle tekrar şakalaş barbekü bırakma beni dedi. Söyleyeceklerin bitti mi dedim, daha bitmedi ama utanıyorum dedi. Beni bir daha arama dedim kapattım.

O değil de bu duruma aile niye bu kadar müdahil anlamadım. Annesi de üzgünmüş ablası ne diyor kardeşim de hayat kadınıyla yatmış ama kusura bakma mı. Cok sacma
Ablası aynı zamanda arkadaşım. Onunla konuştum. Yok aksine ablası bana ben sana affet ya da affetme diyemem. Ben olsam şunu yapardım da diyemem, insan başına gelmeden bilemez, iyi düşün kararın ne olursa olsun ben hep yanındayım dedi.

O anlarda yaşadığım acı ve şokla belki de yapmamam gereken şeyler yaptım. Gerçekten bu olay başkasının başına gelse ben de aynı şeyleri söylerdim. O an mantıklı düşünemiyorsunuz.

Çok yüz göz olmussunuz.Bu saatten sonra affetmek büyük külfet

Canım 5 çocuklu işsiz kadın mısın ki affetsemmi diye soruyorsun (ki değil 5 çocuk 10 çocuklu kadın olsam boşarım kocayı aldatılma söz konusuysa ben başka sebepten boşuyorum o ayrı ) sevgilisin ya..elini sallasan ellisi ihtiyaçmış tutturmuşlar erkeğin ihtiyacı ee kadının canı can değil mi tamam erkekler daha düşkün cinselliğe kadınlar daha sabırlı ama sen git bi başkasıyla yaptım ihtiyaçtı de cümle aleme seni rezil eder her yerde de bni aldattı o.. diye söyler demezse bnde bişi bilmiyorum...insan değişmez 20 yaşından sonra karakter oturur.yarın evlenirsin aldatır bu sefer bni aldattı dediğinde ee affetmiştin canım erkek yapar dicekler.kadınlık gururunu düşün.

Affetme. İhtiyaç ne yaaa. O zaman evlendin hamilesin. Dr ılıskı yasak dedi dıyelım erkek bu o dönemdede ihtiyacı olacak. Parayla degılmı yıne gıder. Ne de olsa ekmek su gıbı para ile hayat kadını. Allah ıslah etsin. Sende barısırsan ve evlenirsen mutlu olamayacaksın. Hep aklına gelcek. Kızdıgın an olacak dırek bu konuyu accan. Bence kendı iradesine hakim olamayan birini affetme.

Savunmaya bak gözüm dönmüştü Allah korusun böyle gözü dönmüşler hayvanlara,bebeklere tecavüz ediyor savunma bile mide bulandırıcı..çok sinir oldum gerçekten savunmaya bak.

Tabi ki affedilebilir ama sonuçlarına katlanılarak ; affettiğin zaman gözüm dönmüştü bahanesini kabul etmiş olacaksınız ve göz her an bir daha dönebilir. Siz yapsaydınız asla affı olmazdı, asla acabası olmazdı erkek arkadaşınızın. Bazen bir şans daha vermek gerekir ama ne bileyim evli olursunuz, boşanma imkanınız yoktur falan ama sevgililikte oluru yok bunun. Yarın öbür gün evlenirseniz önünde hep bir açık kapı olacak, sizinde hep içinizde kuşkular. Gerçekten affederim sözünüz bu durum için çok mümkün değil, o zehir insanın içine giriyor bir kez, inanın atması kolay değil, hep tetikte olacaksınız, güven sarsılacak böyle bir ilişkiyi yürütmek zor

aynen gözüm döndü diyip cinselliği bu yolla yaşamak.. insan kendisinden utanır. hiç mi korkmuyor ya bu insanlar hastalıktan ya da bu hastalığı kapıp bulaştırmaktan. böyle tiplere değil de hiç alakasız insanlara saçma sapan hastalıklar bulaşabiliyor eşleri, çevreleri yüzünden. nefret ediyorum böyle yaratıklardan. keşke yaşamasalar.

Kızlar bana mesaj atıyor. İş yerine gelmek istiyorum barbekü çalışamıyorum seni görmem lazım. Oradaki insanların yüzüne nasıl bakarım bilmiyorum ama geliyorum barbekü sadece yarım saat izin almaya çalış, alamazsan da sorun değil, karşıdaki çay bahçesinde çıkmanı bekleyeceğim. Affet barbekü, bu ilişkiyi daha da iyi yerlere getireceğim. Üzgünüm en az senin kadar. Utanıyorum, bana inan barbekü bana son kez inan, artık gözünden tek bir yaş akmayacak lütfen barbekü. Çalışamıyorum uyuyamıyorum, Yine gül barbekü, yine taklit yap yine sarhoş olduğunda 'halay çekmeden buradan gitmem' diye inat et. Senin hayallerin gerçek olduğunda yanında ben olmak istiyorum barbekü. Sen benim şansımsın, ailemsin. Minik Gamzeler'de küçük beylerle dans et barbekü, ben senin hayatını güzelliğini uzaktan izlemek istemiyorum barbekü. Beni kendi kurduğun güzel dünyandan çıkarma, sana yalvarıyorum.
Kızlar böyle bir mesaj atmış, ağlıyorum. Tuvalete girdim elimde telefon ağlıyorum. Çok üzgünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…