ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben affetmeye karar verdiğim her insanı gerçekten affederim. Affettiysem ama neden neden diye kendimi üzmem. Dostlarımı, kuzenimi, iş arkadaşımı hiç farketmez. Ama karar veremiyorum. Belki linç edeceksiniz ama duygusal bir ilişki olsa asla düşünmem hayatımdan çıkarırım. Bu durum acaba affedilir mi diye düşünüyorum. Lütfen kızmayın.
Affetme taraftarisin belli senin hayatın bu kızmaya hakkimiz yok ama attığın her adımida geleceği düşünerek at. İlerde belki de hep şüpheli yaklaşacaksin ona . Kadınlar aşırı kıskanç varlıklardır. Onun için kiskanmam güveniyorum gelecekte de diyosan affet. Ayrıca sadece duygusal olarak aldatilma olsa bırakırım demişsin her halükarda hepsi aldatma kuzum iyice düşün sen

Size kendini affettirmek icin caba harciycak asiri ilgili olacak zaman gectikce bu ilgi normale donecek iliskiniz standart bir iliski halini alinca bu yasanilanlar akliniza geldiginde tepki gosterip laf soktugunuzda o af dileyen utanan kisi bu sefer affetmeseydin ozaman hep bunlarimi konusucaz demeye basliycak bu sefer siz daha fazla sinir stres yasayacaksiniz oyle bir hale gelirki biktim deyip o ayrilir sizi haksiz duruma dusurur..bence ihanet affedilebilcek hatalardan biri degil baska bir erkege siz dokunsaydiniz birlikte olsaydiniz o affedermiydi

Affetmemen gerek. Bir kez yapan yine yapar. Hiç utanmamış mı para verip bir hayat kadınıyla fıt fıt yaparken. Belki sana mesaj atıp girdi içeri. Belki oradan çıktıktan sonra seninle konuştu hiçbir şey olmamış gibi. İğrenç yani. Senin gözün niye dönmüyor ihtiyaçtan? Sen ağaçtan mı yapıldın? Sen de insansın. O erkek ihtiyaçları var diye yüceltmeyin şunları ya. Sen gidip parayla kimseyle birlikte olmayıp sevgilini bekliyorsan o da beklemek zorunda. Bekleyemiyorsa da sonuçlarına katlanacak.

İnanma söylediği hiçbir şeye. Seni gerçekten sevseydi başkasına nasıl dokunurdu ya aklım almıyor? Sen hala sevgisine inanıyorum de. Seni düşündüğün kadar çok sevseydi değil başkasıyla birlikte olmak, kimseye dokunamazdı bile. Hadi senin de gözün dönsün de birlikte ol biriyle. Bakalım o ne tepki verecek?
Affetmemem gerek. Şu an 10 kişi cevap verdiyse 10 kişi de aynı şeyi söyledi. Affedilmez bir durum, haklısınız.

iğrenç bir şey yahu affetme bir kere yaptıysa tekrar yapar zaten affediyor diye. burada ilk ve son kez aldattı köpek gibi pişman bir daha hiç öyle bir şey olmaz müthiş davranıyor bana da diyen bir tane insan bulamazsın o imkanı tanıma ona

Aranızda zaten cinsellik yokmuş askerlikten dönünce gözü nasıl dönüyormuş? Normal zamanda gözüyle gördüklerine mi halleniyormuş.

Çok iğrenç bir kişilik kesinlikle affetmezdim. Hiçbir oluru yok yani. Hadi var diye düşünsem bu sefer çok her şey ortalığa dökülmüş ailesine kadar herkes biliyor sırf bu yüzden bile affetmezdim.
Böyle bir durumda affederseniz ileride tekrar aldatılma olasılığınız zaten yüksek olduğu gibi bu sefer daha aleni olur.

Parayla hayat kadınına gidecek kadar midesiz,iğrenç bir adam ne kadar pişman olsa da yarın öbürgün yine yapar.evlerseniz yine yapar ve o zaman bitirmek bu kadar kolay olmaz asla ne yaparsa yapsın,ne kadar pişman olursa olsun asla affetmeyi düsünmeyin bile bence. Parasıyla kendi zevkini tatmin etme düşüncesinde olan bir adam kadar aşağılık bir mahlûk olamaz mide bulandırıcı.buyuk konuşmak gibi olmasın ama pişmanlıktan ölüyor olsa bile asla ama asla yüzüne bile bakmam igrendigim için değil affetmek,sans vermek

Tekrar güvenmek çok zor çok. İnanın çok dardayım. Kalbim sıkışıyor, midem bulanıyor. Uyuyamıyorum. Bunun benimle ilgili olmadığına inanmaya çalışıp, özgüvenimi taze tutmak için uğraşıyorum.
Seninle ilgili tabikide değil.Afedersin ama onun karaktersizliği.
Parayla gidip aldatmış.
Seni 2 ay boyunca kandırmış. Belki de yakalanacağını anlayınca itiraf etmek zorunda kaldı.
Ayrıca gözüm döndü diyerek karakterini göstermiş. Hayv.n mı bu gözü dönüp biriyle aldatıyor.
Ayrıca affedersen nasılsa barbekü beni affeder gözüyle bakacak sana.

Seninle ilgili tabikide değil.Afedersin ama onun karaktersizliği.
Parayla gidip aldatmış.
Seni 2 ay boyunca kandırmış. Belki de yakalanacağını anlayınca itiraf etmek zorunda kaldı.
Ayrıca gözüm döndü diyerek karakterini göstermiş. Hayv.n mı bu gözü dönüp biriyle aldatıyor.
Ayrıca affedersen nasılsa barbekü beni affeder gözüyle bakacak sana.
o 2 ay gözümde canlanıyor. adi karaktersiz. Çok kırgınım kızgınım.

Bir kez kendine nefsine sahip çıkamayan insan yine aynı şeyi maalesef yapacaktır. Bunun hamilelik süreci var hastalığı var aldatmak ya da cinsellik olarak başkasıyla olmanın hiç bir bahanesi olamaz. Karar tabiki sizin ama ileride yine aynı şeyleri yaşama olasılığınızı göz önünde bulundurun.

Sen parasını verip bir jigoloyla yatsan, sonra da pişmanım desen, ailesi ve kendi ne tepki verirdi, bir de bunu düşün bence?!? Ne orospuluğun kalırdı ne ahlaksızlığın, yedi cihana da anlatırlardı. Erkek yapınca hata, ihtiyaç, kadın yapınca ???
Gözünün yaşına bakma derim ben, bu yaşta uçkuruna sahip olmayan adama güvenip yuva kurulmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X