Aldatıldım zaman verdim ne yapacağımı bilmiyorum

Mesajları silmiş ama geri getirecekmiş. Kız da itiraf edecekmiş aramızı bozmak için yaptığını. Ben de kızın konuda 3. kişi olduğunu tekrar onunla konuşmak istemediğimi söyledim ama kızı tehdit eder mi bilmiyorum. Tanıyamıyorum artık. Yüzsüz ve arsız dedim. Ayrıca dayılanıyordun demedim ama ne oldu betin benzin attı tarzı bir çıkışım da oldu. Düşündükçe sinirlerim daha çok bozuluyor gerçekten.

O karşıma geçip çocuk gibi ağlamaya başladı. Ben sadece ailesinin kabrine gittiğimizde ağladığını görmüştüm bu da ikinci oldu. Aile kozunu kullandı çünkü bu konuda ne kadar hassas olduğumu biliyor. Ailemle paylaşacağım daha fazlasına katlanacak gücüm kalmadı.

Tam olarak bu sorunun cevabı hayır işte bunu yeni yeni idrak ediyorum. Yani bunu hiç düşünmedim ama takıların hepsini bozdurup bir hayır kurumuna bağışlarım sanırım.

Ne alaka ya sizi aldatırken anası babası aklına gelmemiş, ailem dediği kadına boynuzu takayım sonra ağlayım oldu canım ya. Evlenmeden gördüğünüze kalkın şükür namazı kılın, Allah size işaretleri gösteriyor siz ısrarla hayır evlencem diyip sonra buna kader dersiniz. Birde nasıl dayanıyosunuz ya aldatılsam kendini ortadan ikiye yarsa içim soğumaz benim, iki göz yaşına hemen tav olan kadınları anlamıyorum.

Bence hazır nişanlıyken kaçın kurtulun. Ailenizde istemiyordu sanırım. Hayatın olağan akışında bunlar saçma şeyler kadın musallat olmuş ayırmak için yapmış vs. Pembe dizi sanki. Ben inanmadım. Evlendikten sonra pişman olmaktansa şimdi ayrılın daha iyi emin olun. Yine de sizin kararınız tabi.

Kızı tehdit edecek işte ailene söylerim şu bu diye kız da arayıp itiraf adı altında o be derse söylicek allah aşkına bu ilgisiz sevgisiz adamın neyine kim niye takıntı yapsın ya

Neden musallat olmuş kadın onu da anlattı mi ? Ayrıca kadının niyeti öyle olsaydı nişanlın bana aşık biz şöyle yaptık böyle yaptık diye size anlatır ayrılmanız için ne gerekiyorsa söylerdi. Kadın da demiş bende bu durumdan rahatsız oldum diye. Ayrıca telefona yüklenen uygulamalar her şekilde siliniyor daha önce yüklenen uygulamalar kısmından da silmek mümkün. Muhtemelen ordan da silmistir nisanliniz. Nişanlınızın fatura dokumlerine baktınız mı? Başka kişilerle konuşuyorsa ordan da görebilirsiniz. Tabi nişanlınız bu isteğinize ne der bilmiyorum.
Her şeyi geçtim başka bir kadına sizin bu kadar özelinizi cinsel hayatınızı anlatması bile mide bulandırıcı. Bunlar erkekler arasında bile konuşulmaz ki kaldı ki kadınla konuşulsun. Nişanlınız yalan söylüyor. Böyle bir durumda elbette kadınla yüzleşmek tekrar muhattap olmak istemezsiniz ki kadının yaptığı değil nişanlınızın yaptığı sizi ilgilendiren nokta. Bilemiyorum nişanlınızı siz tanıyorsunuz, içinizde en ufak bir şüphe varsa bu ilişkiyi bitirmek en doğrusu olur. Eğer bunun üzerine devam ederseniz bütün evliliginiz boyunca içinizde şüpheyle kendi kendinizi yeyip bitirirsiniz. Bu asama da çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Adamın söylediklerine kesinlikle inanmadım yalan soyluyor

Sonuç olarak kadın size somut kanıt gösterebilirken nişanlınız size kuru laflardan başka birşey sunamıyor. Ve siz nişanlınıza inanmak için muhteşem bir efor içerisindesiniz şu an. Ah be kardeşim şu enerjinizi kendinize, kariyerinize, sosyal ilişkilerinize saklasanız herifler kapınızda dizilir kapış kapış olursunuz. Ama bi tane faydasızın peşini tutmakla ziyan ediyorsunuz.

Geçen bir sürü şey yazdık, yazacak pek bir şey kalmamış. Siz affedecekseniz belli, hayırlısı olsun.

İyi manipüle etmiş seni. Kadının anlattıkları yalansa nerden biliyor bu kadın sizin cinselliği?

Kolay kolay kimseye negatif yorum yapmak istemem. Ama bu adamla yolunu ayır. Bu adam ailenle arana girer,işine taş koyar seni mutsuz eder. Sonra bir bakmışsın tükenmişlik sendromuna yakalanmışsın.

Valla evli değilsin , çocuk yok mükemmel bir mesleğin kariyerin var. Artık bu iş oldu bi kere bu şekilde ömür boyu geçirmek niyetiyle bir adım atmaya değer mi gerçekten?

iyide neden o an taze taze aramadı kadını?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…