Aldatıldım. Yeni hayat ?

Karolina23

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
209
258
33
Merhaba dostlar. Bir kaç haftadır süregelen şüpheler vs derken aldatıldığımı öğrendim. Şuan avukat aracılığı ile davayı başlatıyoruz bundan bir kaç hafta sonra boşanmış bir kadın olacağım. Sizlere sorum boşandıktan sonra beni nasıl bir hayat bekliyor olacak. Yeni bir hayat belki yeni bir aşk. Kadın boşaninca DUL . Adam boşaninca laf yok. Çevrenin nasil bir bakışı var. Boşanmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şuan sanki hayatım bitmiş gibi hissediyorum bu doğal mi?

Siz geçen gün konu açmamış mıydınız,iş arkadaşıyla ilgiliydi sanırım ?
Neler oldu,anlatmak ister misiniz ?

Tes
Ekkur ediyorum fakat 27 yaşındayım toplum baskısı asıl beni korkutan bu. Umarım bu duruma alışırım

Siz geçen gün konu açmamış mıydınız,iş arkadaşıyla ilgiliydi sanırım ?
Neler oldu,anlatmak ister misiniz ?
Evet açmıştım. Arkadaşlarım verdiği tavsiyeler üzerine eşimin telefonuna bir şekilde girdim. Konuşmalarını okudum. Eşimi evden kovdum. Eşyalarımı orada bırakıp annelerin yanına geldim sanırım en kısa bu şekilde anlatabilirim

Diğer konuya yazmışsınız,baktım biraz.
Çok üzüldüm,ama güçlü duruşunuz için tebrik ederim.Daha çok gençsiniz,umarım iyi insanlar çıkar karşınıza bundan sonra.
Toplum baskısı biraz da yaşanılan yerle alakalı bence.Kulak asmayın,sonuçta sizin suçunuz değil hiçbir şey.

İnsanlarımız bu kadar dar görüşlü olursa evet ülkemizde boşanmış bir kadın olmak zor. Ama unutmayın siz çok guclusunuz ve kendi ayaklariniz üstünde çok da güzel durursunuz. Herşey Gonlunuzce olsun

Bence şu an hayatınız bitmiş gibi hissetmeniz normal. Genelde sarsıcı olaylar yaşadığımızda hepimiz aşağı yukarı böyle hissederiz. Burda önemli olan bu sürecin kısa sürmesi, sizin kendinizi çabuk toparlamaniz.

İnsanlar her zaman konuşacak bir şey bulur. O yüzden milletin söylediklerine kulaklarınizi tıkayın. Herkesin bir sınavı var. Umarım bundan sonrası sizin icin güzel olur .

Bundan sonra yaşayacağın hiç birşey ayakta uyutulmandan daha kötü değil canım emin ol. Allaha havale et yoluna bak inşallah bundan sonra güzellikler seninle olsun

Kendi ayaklarının üzerinde durabiliyorsan, iş güç sahibi isen ve kendi hayatını yaşıyorsan çok uğraşmazlar seninle ama baba evinde ve ekonomik özgürlğün yoksa zor. Gözaltında gibi olursun. Tabi bu genelde böyle. Benim kız kardeşim boşandı ve kendi isteği ile babamda kalıyor. Öğretmen kendisi. Hiç bir olumsuzluk yaşamadı. Normal yaşantısına devam ediyor. İnşallah sizde de öyle olur.

Boyle olucagi belliydi zaten.ah bu erkekler neden boyle yapar anlayamiyorum.Ya evli oldugunu bildiyi halde samimiyyet kuran kadinlara ne demeli? cok uzuluyorum aldatilma okudugumda yazik insan ne eziyyet cekiyor bi aile olunca hem maddi hem manevi

İsim var kısa bir süreliğine ailme geldim işten izin alıp. Muhtemelen bu tatsız olayları unutmak için bir kaç haftalığına şehir dışına cikicam istifa edip. Tekrar geldiğimde de yeni bir iş istiyorum tabi bunlar hayal olacak mı bilmiyorum.

Ya ben çok üzüldüm diğer konunuza da yazdım.
Umarım en az hasarla geçer gider bu günler.
İnsanları kulak ardı etmek zor olsa da, kimseyi takmamanızı tavsiye ederim.
Canınızı sıkmayın, hayatta insanın başına her şey geliyor.
Sabırlar diliyorum tekrar.

Teşekkür ederim. Haklısınız iyi yanından bakıp çocuk yok diyorum en azindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…