Aldatıldım. Yeni hayat ?

Millet ne der diye düşünmeyin, geçmişinizi unutun ve daha tecrubeli olarak yeni hayatınıza odaklanın:) ben öyle yapıyorum

Diğer konuyu okuyamadım aldatan herkes için fikrim aynığı tırnak batığı olasıca, mutsuz mutsuz sürünür umarım.
Düşünün ki berbat bir hastalıktan kurtuldunuz. Gülün eğlenin kaba olacak ama o kudursun. Çevreyi de boşverin laf edenlerin hayatlarında kin bilir neler dönüyor kendilerine baksınlar.
Dul kelimesini unutun, unutalım, unutsunlar artık.

Valla mis gibi bir hayat bekliyor sizi kendimden biliyorum ne o öyle ya her gün koca derdi tasası çek çocuk gibi birine bak hem dışarda çalış kazandığı paranın hesabını ver bir de kocaya bir de seni aldat sın iyi yapmışsın zaten sımdı herkes dul dul olmayan çok az o yüzden toplum alışık dullara sen merak etme:)))

Az önce okumuştum diğer konunu üzerine bunu görünce dönüp yorumları da okudum. Çok üzüldüm senin adına.
Güçlü ol. Öncelikle toplumun ne diyeceğini ne düşüneceğini düşünme. Senin hissettiklerin daha önemli. Atlatana kadar psikolojik destek alabilirsin

Eğer çevrenizde DUL demeye cesaret edecek tipler varsa , anında bakışlarınızı sertleştirin, size yanaşamasınlar bile o kafalar.
Kimsenin ne düşüneceğini de umursamayın ama en önemlisi soru soran densizler çok olur, onlara cevap ya vermeyin ya da kısa kesin.
İleri gidip haddini aşan olursa da hiç lafınızı esirgemeyin.
Milletin kahrını siz çekeceğinize..

Hayır bir de 2 yıllık evlisin ne diye gözün dışarda olur.
Evli olduğunu bile gece yarıları sana yazan , resim atan kızdan mı medet umuyorsun.
Rahat batıyor bu tip erkeklere. En iyisini yaparsınız kurtulmakla.

Yazık gerçekten çok Yazık
Karşı tarafta bana ayrılmadan önce hiçmi korkmuyorsun Gözüm dışarı kayar diye falan diyordu
En güzelini yapmışsın
Hiçkimseyi takma Yeniden başla
Güçlü ol
Karşı tarafta ne yaparsan yapsın

ben karar verdim arkadas, kendime dul dedirtmicem, nedir bu kadinlarin cektigi....dediginiz gibi erkek bosaninca laf yok, kaygilar yok, affedersiniz bi poh yok ama kadin bosaninca hemen kolay lokma, pis laflar bakislar ve dul damgasi....bende bundan sonra bosandigimi söylemicem, dulum demicem, bekarim diyecem, bagira bagira bekarim diyecem...sizde öyle diyin, hayat bitmiyor, asil böyle bi olaydan sonra yeni basliyor, Allah gönlünüze göre versin, bundan sonra güzel günler sizi bekliyor

Teşekkür ediyorum tekrardan şu saçma günlerde beni en çok güldüren mesaj

Sonrası biraz da yaşadığınız çevreyle alakalı.Bağnaz dar görüşlü bir çevreniz varsa zor olabilir.

Ben hiç dul olmanın zorluğunu yaşamadım.Eskiden ailece görüştüğümüz arkadaşlarla şimdi ben

tek de görüşüyorum.Her zaman tatillere, yemeklere çağrırar.Kimsenin dul olduğum için

benden kendisini ya da eşini sakındığını hissetmedim.Bu biraz sizin duruşunuzla da alakalı.

Korkacak birşey yok.

Önceki konunuzu şimdi okudum inanın çok üzüldüm.

Önceki konunuzda bahsettiğiniz eşinizin iş arkadaşı olacak kadın da biliyordu kesin, keşke söyleseydi bu zamana kadar.

Umarım hayat size çok güzel kapılar açar, izin alın gerekirse ücretsiz izne çıkın ama işinizi bırakmayın. Bu süreçte bir de iş bulma stresi yaşamayın sonra. Ailenizin olduğu şehirde kalmayacaksınız anladığım kadarıyla?

yasadiginiz ili bilmiyorum..ben boşaninca ne derler kaygisiyla yillarca boşanmayan bir insanim. ama bosandiktan sonra hic pişman olmadim. kendimi asla dul vs görmedim.başkalarinin bir kaç defa bunu düsunerek hareket ettigini fark etsemde umurumda olmadi. hayat benim ve ben.memnunum. en son takacagin sey bu olsun..bu arada ben istanbuldayim bunun rahatligi da var bunu inkar edemem tabi.

Haklısınız 2 yılımı çaldı. Evlenene kadar daha başka planlarım vardı evlenelim hepsini yapalım diye diye evlendi benimle. gitti aldattı :)

Bende türkiye nin en medeni ilindeyim istanbul dan sonra ikinci. Anladınız sanıyorum :)

Hayır onlarla kendimi toparlayana kadar kalıp yeni bir ev bakmayı düşünüyorum tabi önce eski evden eşyalarımı aldirticam. En büyük korkum da yeni sevgilisinin eşyalarımı kullanmasi

valla o zaman hic takmayin. bana hayat bosandigimdan beri harika..! kizim olmasina ragmen. ne cekicem o adamin hegamonyasini ihanetini hakaretini. bu sekilde ben ben olarak yasayabiliyorum en azindan ve digerleri tiriviri.. haa arkamdan dul diolarsa desinler cokta umurumda degil. tek derdim bu olsun:)

Hayır onlarla kendimi toparlayana kadar kalıp yeni bir ev bakmayı düşünüyorum tabi önce eski evden eşyalarımı aldirticam. En büyük korkum da yeni sevgilisinin eşyalarımı kullanmasi
Oturduğunuz ev kira mıydı, sizinse onun üstüne miydi? Ben sizin yerinizde olsam o işteyken eve gider eşyalarını kapıya koyar kilidi de değiştirirdim Allah’ın cezası herif

Umarim söylediğiniz gibi olur. Daha 27 yaşındayım. Sanırım dediğiniz gibi hayatıma bakmalıyım.

Oturduğunuz ev kira mıydı, sizinse onun üstüne miydi? Ben sizin yerinizde olsam o işteyken eve gider eşyalarını kapıya koyar kilidi de değiştirirdim Allah’ın cezası herif
Kiraydi. Evleniyoruz diye lüks de bir ev kiraladık. Eşyalar sıfır. Ev sıfır. Her şey yepyeni şuan o oturuyor belki sevgilisi gelmiştir evime. Keşke dediğiniz gibi kilidi degistirseydim hiç de akla gelmedi inanın. Direk çıktım gittim.

Geçecek.. Dünyam yıkılmış gibi hissedip geçecek mi Allahım dediğim ve arkasından iyi ki dediğim günleri hatırladım.. Cok taze daha Ya Sabır.. Her şey güzel olsun sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…