aldatıldım ve affettim ama güvenimi sağlamak için bir sınav yapsam ters teper mi ?

arkadaşlara katılıyorum.kadın ve eşini rahatsız etme derim kadın evliliğine devam ediyor.yapacak hiçbişeyin yok.yaptıklarınlada paranoyak imajı çizmişsin kadında böylece kurtarmış olabilir kendini.ayrıca dediğini yaparsan ve kocanda düşerse bu tuzağa ne yapacaksın boşanmayacaksan suyu bulandırmanın alemi yok.hem daha çok yıpranırsın hem kocanın sana saygısı kalmaz.nasıl olsa gitmiyorki olur.

yaa gerçektende doğru diyosun ben ne kadar ezik davranmışım yaa

:18:hepinize tek tek teşekkür ederim 6 aydır hem kendime hem kocama dünyayı dar ettim.eşin sana unuttursun diyenlerde olmuş unutmam için ehliyet kursuna da gönderdi.hafta sonu gezmeye de götürdü ve daha güler yüzlüde geldi ama ben takılım kaldım işte ama daha böyle bi yanlış yapmıycam..haaa yine de arada golden keylogger yükler neler yapıyo diye bakarım

canım böyle şeyleri atlatmak kolay olmuyor ama bildiğini belli edip kavga ettikçe eşinin gözünde de ne yaparsam yapayım gitmez imajı çizmektense hiçbirşey olmamış gibi davranmaya çalışarak onu daha da kendine çek, çek ki seninle ilgilenmekten kimseye ayıracak vakti kalmasın bitanem. kendine de fazla yüklenme umarım bir an önce geçer

bi arkadaşım kurduğum casus programı sormuş ama özel mesaj atamıyorum burda yeni olsuğum için .golen keylogger ismi programın harika bi program hangi siteye girilmiş ne yapılmış msnlerin şifreleri facebook şifrelerini filan veriyo..ama vürüs programını sistem dışı bırakman lazım arkadışm :

oRANJE MALESEF BEN ÖZEL MESAJ ATAMIYORUM NASIL MESAJINI OKUDUM AMA ÖZEL CEVAP YAZAMIYORUM 100 MESAJ ATMIŞ OLMAM LAZIMMIŞ ÖZELE YAZABİLMEK İÇİN KUSURA BAKMA BURDA ANLATTIM ZATEN O PROGRAMI,

evet oyle dedim. cunku nette hala esini deniyor olmasi ona bir kazanc saglamaz. ben esi hakli demedim.
ayrica tek tarafli oldugunu dusunmedim. esininde o gunden sonra sessiz kaldigini yazmis.evet aldatilan bir kadin. bununda farkindayim.
kurtarmasi icin buyuk bir cabaya girsinde demedim.ama eger dusundugu yolda olayin uzerine gitmesinin ters sonuclar dogurabilecegini yazdim..
iliskimizi bitirmek istemiyor der yan gelir yatar demissiniz.. eger yan gelip yatacaksa her halukarda yatar..

insanlari gaza getirmek cok kolaydir..emek verilen bir evlilik var ortada.. esi cok yanlis yapmis. hemen affetsin, esinin kollarinda salya sumuk aglasin demedim ben..
aldatilan eslerden birinin affetmesi halinde bile yuzeysel affetme gerceklesiyor benim dusunceme gore,oysaki icten icten kinlenme devam ediyordur ve iclerine atma olasiklari cok fazladir buda sonunda evliligin bitmesine kadar gidebiliyor.

benim demek istedigim, aldatilmalar beraberliklerde bazi seylerin yanlis gitmesi sonucuda olabilir. ( ama bu aldatan kisiyi hakli cikarmaz elbette) bu yuzden esi ile karsilikli oturup konusmasi enerjisini nette esini tekrar denemeye vermesi yerine esi ile iliskilerinin aksayan yonlerini , olumlu olumsuz taraflarini konusmasina, esi ile arasinda tekrar bir guvenin saglanmasinin onemini esi ile konusmasindaki onemi belirttim ben.esine mutlaka bundan sonra ondan beklentilerini soylemeli.bir muddet ayrimi yasayacaklar? esi bundan sonra arkadasin guvenini kazanmak icin neler yapacak gibi...enerji bu yone verilmeli demek istedim...esinin arkadasin beklentilerine cevap vermesi evliligin kurtulmasina yardimci olacaktir.ama iki tarafinda bu konuda sorumluluk almasi gerekir.

yoksa elbette sen beni aldattin, buyur bu is bu kadar ben seni ne affedicem, ayrica tum is sana kaliyor, aldatan sensin buyur otur temizle.. ben kilimi bile kipirdatmam, hatta takinti haline getirip seni devamli izlerim ve kendimede hayatimi zehir ederim tavrinida secebilir ki bu en kolay yoldur..

umarim ne demek istedigimi anlatabildim. sanirim benim konuma baktiniz. bu kadinin kendine yarari yokta gelmis burda ogut vermis diye dusundunuz.:)))

sizinle bakis acilarimiz cok farkli.

benim soyledigim tavsiyeler ise bir kadini gurursuz, kendine guveni olmayan bir kadin yapmaz! Evliligi kurtarmak icin ise hele hic yapmaz!

Bunlar benim dusuncelerim.Begenirsiniz begenmezsiniz size kalmis..Bunlari size yazarken amacim bir tartismaya girmek degildi.. Sadece kendi dusuncemi izah etmeye calistim:).

Bu arada konuyu acan arkadasim insallah hersey gonlunuzce olur..Sevgilerle..

doğru söylüyosun arkadaşım

Vallahi söylenebilecek en doğru şeyleri söylemişsiniz... Çok akıllıca...

canim herseyden once sakin ol.. boyle bor olayi affetmissin ve yoluna devam etme karari almissin... ama demekki aldigin kararda kendine samimi degildin..

simdi de tekrardan konusursa ne yapacagindan emin misin?

bence sakince otur dusun tasin.

hatta esinle konus senin yaptigin bu hata yanlis benim psikolojimi cok bozdu beni cok uzdu icimden sokemedim unutamadim bana destek ol ve yardim et de...

herseyi birlikte asin.

biliyorum zor ama gizli sakli gercekten iki taraf icin de kotu oturun neler hissettiyseniz o da sen de neden boyle bisey yaptigini anlatsin sen de neler hissettigini.. birlikte cozum arayin..

siz adim atin, bekleyin o da size adim atsin.. birlikte toparlanin.

Onlari yeniden birlestirirsiniz baska da birsey olmaz.

sağlam tavır koyamıcaksan ''bak bunu da kabullendi'' dedirteceksen hiç ortalığı karıştırma, ama zaten sen bundan sonra hep tetikte olursun, daha hazırlıklı yaşa herhangi olaya rastlayabilirmiş gib, planlarını kötü günlere göre yap, adama da çok bel bağlama bence

o kadar kötü bişey ki nasıl cümle kursamda anlatsam içimdeki yangını hep aldatıyo zannediyorum sabah işe değil ona gidiyo zannediyorum bi kere daha casus program kursam mı yine konuşuyolarmı diye kafayı yiycem...ama su da var eşim eskisi gibi değil daha anlayışlı daha çok ilgi gösteriyo bana ama ben suçmu işliyo da böyle demekten kendimi alamıyrum

seni çok hemde çok iyi anlıyorum aynı şeyleri yaşşadım kısa süre önce

bu suphe hakikaten illet bisey ben olsam demiyecem cunki tamamen ayni degil ama internetten aldatildim eski bi memuru ile cok sinir bisey insan saglikli dusunemiyor sinirden deli oluyor ama bu hayat bizim hayatimiz ve cocuklarim var ne kadar soz versede guven gidince herseyi yapabiliyorsun bence dene ve hatta buna benzer seyler yapmayi bende dusuneyim su casus programin adi ne idi bu arada

canım eşim o kadnla beraber olmuş mu. gerçkten üzüldüm çok zor bir durum çocuğun varmı? bana bu türlü oyunlar pek anlamlı gelmedi bence daha başka bişekilde onu test et

yapacağın test çok güvenilir sonuçlar vermeyebilir.

onun adına hesap açıp kadına yazmaktan bahsettin sanırım. eğer hala görüşüyolarsa, eşinin yazmadığını anlar. örneğin babasının vefatı ile ilgili önceden konuşmuşlardır, sen başın sağolsun dersen kocanın olmadığı anlaşılır. kadın sanki ilk kez yazışıyolarmış gibi konuşur sana.

inşallah düşündüğün gibi bi durum yoktur. Allah bi şekilde insanın karşısına çıkarıyo ama emin ol...

zor bi durum Allah yardımcın olsun...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…