aldatıldım ve affettim ama güvenimi sağlamak için bir sınav yapsam ters teper mi ?

esinin tutumu onemli bi soz verdi ise bekle tabi bu arada hicbirseyin eskisi gibi olmamasi cok zor bi durum ama ben esimden lutfen bana sana eskiden nasil guveniyorsam onu geri ver dedim soz dedi eskisinden daha guzel olacak dedi sabirla beklemek ten baska caremiz yok basta bi karar verdik cunki cocuklar icin bu cocuklar ayni zamanda onlarinda cocuklari tahmin ediyorum ki yada oyle olmasini istiyorum onlarda sadik esler olacaklar su anda dua edicez baska yol yok

peki sen onu sınayacağım derken eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokacağın aklına gelmiyor mu? adamın belki aklında öyle bir şey yok ama sen aklına getirmiş olucaksın bence böyle bir şeye kalkışma o boyunun ölçüsünü almıştır bence.

bence testi bırak. aklından çıakrt. Bugün yanıt vermezse, yarın yanıt vermiceni nerden emin olucaksın. Hergün test mi yapıcaksın.
Belki bugün yanıt vermicek, yarın kendi mesaj atıcak..bilemezsin

arkadaşım bırak ,boşver! bu adam yapacaksa nasılsa eninde sonunda sen onu yakalayacaksın zaten.Şimdi bunları düşünüp kendini harap etme. Hadi cevap verdi diyelim bu kez sen pişman olacaksın ben yazmasam konuşmayacaktı diye. Ya da cevap vermedi bu kez adamın aklına onu düşüreceksin. Gerek yok, yapacaksa yapacaktır zaten ve sen emin ol yakalarsın ki inşallah öyle şeyler olmaz. Bu son olur ve hatasını anlamıştır umarım.

1 kez affetmişsin, ben bir kez affetmenin, ikinci fırsatı verdiğine inanıyorum. taviz tavizi getirir...

Son düzenleme:
Aradan uzun zaman geçmiş. Yaptınız mı bu dediğinizi ?
Umarım yapmamışsınızdır.

Niye bunlarla uğraşıyorsunuz? Affetmişsiniz ama tamamen unutmak için sizin bir şey yapmanıza gerek yok, unutturmak eşinizin vazifesi. Yaşadığınız şey sizde paranoya haline gelmiş.

eminim aynı durumda olsan;

daha fazlasını bile yapardın....

:KK51:

ama iş illa konuya cevap vermekse illa bir farkındalık yaratacaksınız ya ....

komik buluyurum sizi...:KK9:

Bence farkındalık yaratmak değil. Dışardan yorum yapmak ile yaşamak arasında fark var. Zor durumda olan kişi sağlıklı düşünemez. Ne yapsam hangisi doğru diye kafasında kurar durur. Ama o durumun içinde olmayan kişi daha mantıklı düşünüp fikir verebilir.
Elmayra doğru söylemiş unutturmak bu durumda eşin vazifesi ama konu sahibinin sürekli aklında bu olay unutamıyor haklı olarak onun için ne yapsam diye soruyor bize..
Umarım eşi akıllanırda unutturmaya çalışır bu çirkin olayı..

Bence farkındalık yaratmak değil. Dışardan yorum yapmak ile yaşamak arasında fark var. Zor durumda olan kişi sağlıklı düşünemez. Ne yapsam hangisi doğru diye kafasında kurar durur. Ama o durumun içinde olmayan kişi daha mantıklı düşünüp fikir verebilir.
Elmayra doğru söylemiş unutturmak bu durumda eşin vazifesi ama konu sahibinin sürekli aklında bu olay unutamıyor haklı olarak onun için ne yapsam diye soruyor bize..

biz kadınlar bu tip durumlarda ister istemez elmeyranın tabiri ile paranoyak oluruz;

kadınsal duygulardır ve o şüphenin her daim bizimle olması normaldir...

birebir bu olayı yaşayan bu arkadaşımıza unut gitsin paranoyak olma...

demek işin kolay kısmıdır, hangimiz unutabiliriz kolay kolay..

ve kaçımız acabalarla içimizi kemirmeyiz;

birbirimizden bu kadar farksız değilken bazı arkadaşlarımızın hissetmeden sadece yorum yapmak adına yazdıkları yorumlar malesef çok yüzeysel geliyor..aynı zamanda anlamsız...

hiçbirimiz sürekli bu şüpheyle yaşa didikle demiyoruz;

ama çoğumuz bu tip durumlarda arkasını arar konuyu kapatamayız.buda kadınca duygulardır.Normaldir..

söz konusu 2. bir kadınsa hazmedilmesi zor bir olaydır...

bırak,paranoyak olma,vs vs....

demesi kolay ama uygulaması zordur..

yüzeyseldir,anlamsızdır....içten değildir....

daha yapıcı ve samimi yorumlarla elbette konu sahibine fikir verilebilir.

her zaman hemfikir olunması gerekmiyor..

ancak dışarıdan yorum yapan bizlerin egolarını kontrol ederek birazdaha empati içersinde olmamız gerekir...

söz konusu konu çok ince ve kadının canını acıtan bir konu...

birde üstüne böyle ham bir yorum..

sadece kişinin üstünde komik ve samimiyetten uzak duruyor...

ben olsam aynen aynisini yapardim
arti bide acik sacik bi kizin adinada bi uyelik acardim
2 traftanda takip ederdim

Umarım yapmamışsınızdır.[/QUOTE
yapmadım bazen şeytan diyo at bi mesaj hemen burada yazılanlara bi göz atıyorum.yapmıycamda ama aklımdan nasıl silicem bu olayı hiç bilmiyorum

Umarım yapmamışsınızdır.[/QUOTE
yapmadım bazen şeytan diyo at bi mesaj hemen burada yazılanlara bi göz atıyorum.yapmıycamda ama aklımdan nasıl silicem bu olayı hiç bilmiyorum

bende birkaç ay önce aldatıldım affettim hiç senin gibi kocamı deneme fikri aklıma gelmedi ama bende unutamıyorum hergün laf sokuyorum bir sakinleşiyorum bir sinirleniyorum çok dengesizleştim farkındayım ama kolay değil bir çırpıda unutmak:KK50:

terrakotacmmm malesef elmeyrada aynı sııkıntıyı yasadı ve sanırım ayrıldılarr ...erkeklerrr işteee

terrakotacmmm malesef elmeyrada aynı sııkıntıyı yasadı ve sanırım ayrıldılarr ...erkeklerrr işteee

elmeyranın ne yaşadığı değil;

Yaptığı yorumun sıradanlığı rahatsız edici...

Konu nereden bana geldi anlamadım? Neyi sıradan ve rahatsız edici buldunuz? Ben burada yorumlarımı birileri marjinal bulsun ve rahatsız olsun diye yazmıyorum.

Herkes biraz haddini bilsin artık lütfen. Ayrıca elmeyra değil elmayra.

Ben bu günah ile sınandığım icin bu kadar rahat yazabiliyorum. Hiçbir fikriniz olmadan sıcak koltuğunuzda birilerinin yorumlarını eleştirmek komiktir bence. Daha fazlasını yaptım. Müfettiş gecıd olacaksan da bunun da bir şekli var.

Farklı olmak gibi bir çabam yok. Dışardan böyle bir imaj çiziyor olabilirim demek ki kafam sizin gibi calısmıyor. Değişik acılardan bakıyorum hayata.

Konulara yorum yaparken üyenin diğer konularını da incelerim ki HAM bir yorum yapmayayım, komplike birşeyler yazayım faydam olsun. Bakın hala sizi ciddiye alıyorum ve sacmasapan eleştirilerinize cevap veriyorum.

İnanın benim yüreğim kanama halinde. Siz ve sizin gibiler bunları yazınca insanlığımı sorguluyorum.

+1

biz kadınlar bu tip durumlarda ister istemez elmeyranın tabiri ile paranoyak oluruz;

birbirimizden bu kadar farksız değilken bazı arkadaşlarımızın hissetmeden sadece yorum yapmak adına yazdıkları yorumlar malesef çok yüzeysel geliyor..aynı zamanda anlamsız...

ama çoğumuz bu tip durumlarda arkasını arar konuyu kapatamayız.buda kadınca duygulardır.Normaldir..

ancak dışarıdan yorum yapan bizlerin egolarını kontrol ederek birazdaha empati içersinde olmamız gerekir...

:) birgün konu açarsınız belki ve benim samimiyetsiz ham yorumlarıma ihtiyacınız olur.

Rastgele.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Konu nereden bana geldi anlamadım? Neyi sıradan ve rahatsız edici buldunuz? Ben burada yorumlarımı birileri marjinal bulsun ve rahatsız olsun diye yazmıyorum.

Herkes biraz haddini bilsin artık lütfen. Ayrıca elmeyra değil elmayra.

he sağol bende ne zaman uyarıcak diye bekliyodum....:KK1:

huyun kurusun..:KK42::KK42::KK42:

Sevgili ELMEYRA:KK9:

aSLA SENİNİE İKİLİ TARTIŞMAYA GİRMEM;

Çünki ben egolarını başka insanlarının üzüntüleriyle bastıran insanlara dil dökmem...

Bundan sonra dilediğini yazabilirsin ama benden cevap alamazsın...:nazar:

Saygılar benden size..Elmeyra(dur uyarma Elmayra:KK1:)

he sağol bende ne zaman uyarıcak diye bekliyodum....:KK1:

huyun kurusun..:KK42::KK42::KK42:

Sevgili ELMEYRA:KK9:

aSLA SENİNİE İKİLİ TARTIŞMAYA GİRMEM;

Çünki ben egolarını başka insanlarının üzüntüleriyle bastıran insanlara dil dökmem...

Bundan sonra dilediğini yazabilirsin ama benden cevap alamazsın...:nazar:

Saygılar benden size..Elmeyra(dur uyarma Elmayra:KK1:)

:)

Siz benim cevap almak isteyeceğim insanlardan değilsiniz. Ego tatmini yapmak istesem inanın sizinle işim olmazdı, kalemime göre o kadar cok insan var ki bu forumda size en son gelir sıra.

Bence de yazmayın, sizin saygısız ve duyarsız yorumlarınızı gördükçe sinirlerim evereste tırmanıyor.

X