aldatıldım ve affettim ama güvenimi sağlamak için bir sınav yapsam ters teper mi ?

doğru söylüyosunuz arkadaşlar mantığıma yattı söyledikleriniz.ben onun eski msnlerini mesajlarını facebook adresini saklıyorum ara sıra girip okuyorum hem ona hem kendime zehir ediyorum dünyayı .:KK43: ama simdi hepsini silicem ama çok canım yanıyo hala unutamıyorum.gerçi unutmak içinde hiç bişey yapmıyorum::KK43: çok doğru diyosunuz boşanmak çok zor :KK43:((((

boşanmayı düşünmüyorsan hiç kurcalama :KK50:zor biliyorum ama eskiyi düşünme canım
umarım eşin hatasını tekrarlamaz vediğin şansı iyi kullanır:KK31:

Unutmanız zaten mümkün değil arkadaşım.
Boşanmadığınıza göre yapacağınız şey artık msn, facebook, mail..vs. eşinizin hiçbir adresini kontrol etmemek.
Aksi takdirde hem paranoyak hem de mutsuz olacaksınız.

işte ben en büyük hatayı nerde yaptığımı sayenizde anladım ben akşama kadar o eski hesabındaki konuşmalarını okuyodum ona şiir yazmışsın bana niye yazmıyon diyip bi kavga çıkarıyodum.az önce sildim o hesabı bakalım bugunden sonra bi değişiklik olacakmı hayatımızda.

işte ben en büyük hatayı nerde yaptığımı sayenizde anladım ben akşama kadar o eski hesabındaki konuşmalarını okuyodum ona şiir yazmışsın bana niye yazmıyon diyip bi kavga çıkarıyodum.az önce sildim o hesabı bakalım bugunden sonra bi değişiklik olacakmı hayatımızda.

bence bu hiçbir şeyi değiştirmez yine de şüphe edersiniz.. o herşeye devam edip siz bakmayacaksınız belki de..ama çare kontrol etmekte değil..eşinizle probleminizi konuşmanız lazım..herşey normalmiş gibi davranmaya devam ederseniz yine üzülen taraf siz olursunuz.bence tavır koymanızın vakti gelmiş geçiyor bile..konuşun onarmak gerektiğini bunu da onun yapması gerektiğini anlatın..belki de size bana güvenmiyorsan sen bilirsin diyecek hiç umursamayacak..eşinizin size tutumu nedir öğrenin sonra kararınızı verin.öğrenmeden içiniz rahat etmez..

Canım çok üzüldüm senin için.
Ama eşin seni sevmiş ki dseninle evlenmiş.
Kendinden soğutma.
Tatlı tatlı yap kıskançlıklarını.
Umarın eşin seni tekrar hayal kırıklığına uğratmaz...

Canım çok üzüldüm senin için.
Ama eşin seni sevmiş ki dseninle evlenmiş.
Kendinden soğutma.
Tatlı tatlı yap kıskançlıklarını.
Umarın eşin seni tekrar hayal kırıklığına uğratmaz...

canım bunu kıskançlık olarak değerlendirmek ne kadar doğru kadının kocası aldatmış daha ne olsun..onun yaşadığı yerden ev alma hayalleri vs bariz aldatma bu..

canım bunu kıskançlık olarak değerlendirmek ne kadar doğru kadının kocası aldatmış daha ne olsun..onun yaşadığı yerden ev alma hayalleri vs bariz aldatma bu..

İnan bana yazarken kıskançlık kelimesini dediğini düşündüm.
Ama yazmış bulundum.

Evet kıskançlık değil.
İhanet bunun adı.
Ama yanılmıyorsam yaşanan olaydan sonra aksi bir durum tekrarlamamış..

İnan bana yazarken kıskançlık kelimesini dediğini düşündüm.
Ama yazmış bulundum.

Evet kıskançlık değil.
İhanet bunun adı.
Ama yanılmıyorsam yaşanan olaydan sonra aksi bir durum tekrarlamamış..

tekrarlamasa bile bu tekrarlamayacağı anlamına gelmez.kadın duygularını ve düşüncelerini belli etmeli aldatıldığında evliliğim biter diye korkup herşey normalmiş gibi devam ederse erkek fırsatı bulup kullanır bence..

bence diğer kadını tehdit et rezil ederim seni de..evliyse korkar bence..

kadının kocasını aradım ilk öğrendiğimde pek bi tepki vermedi neler konuşmuşlar dedi gelin konuşalım mesajları göstermeye hazırım dedim.adam gelmedi tabi ben sinirimi yenemedim ve o kadının cep numarasını dağıttım kocası hiç aramadı beni hattı iptal etti evini dağıttım evini iptal etti aradan bi kaç hafta geçti niye aramıyo bu ş.refz dedim onun numarasını dağıttım o gün aradı ben dünyanın küfürünü ettim adam seni öldürürüm dedi bana bende yanındakini öldürürdün erkek olsan dedim.kocan nerde çalışıyo dedi o şerfsiz kadında yanında çençen ötüyo ona sor dedim.kocamı arayıp rica etmiş karın numaramı dağıtmasın demiş kadın kocasından hiç korkmuo ki

tekrarlamasa bile bu tekrarlamayacağı anlamına gelmez.kadın duygularını ve düşüncelerini belli etmeli aldatıldığında evliliğim biter diye korkup herşey normalmiş gibi devam ederse erkek fırsatı bulup kullanır bence..

bunu belli ettiğimi düşünüyorum bi de işin su yanı varki ben annemlerle altlı üstlü oturuyorum.ona evi terk et diyemedim ben giderim dedim göndermedi.git bu evden diyip rencide etmek istemedim.

valla canım boşanmayıp sineye çekmişsin şimdi hiç karıştırma bence .madem affettin üstünü kapat hatta hatırlatmamaya çalış karşındakine yine açarsan bu konulaları senin zararına olur .dedğim gibi bence yapma ama tabi sen bilirsin .

aldatılınca affetmiceksin ben bunu bilir bunu sölerim çünkü çevremde bunu gördüm adamı affetti şimdi yanlarını gitsenn adam karısı için ölüo ama öbür kadınla hala görüştüğüne şahit olanlar var..yaa belki bazısı çok pişman olur yapmaz ama ben gördüğümden snr buna inanırım..Allah kimseye vermesin başımıza ne geleceği belli değil.

doğru söylüyosunuz arkadaşlar mantığıma yattı söyledikleriniz.ben onun eski msnlerini mesajlarını facebook adresini saklıyorum ara sıra girip okuyorum hem ona hem kendime zehir ediyorum dünyayı .:KK43: ama simdi hepsini silicem ama çok canım yanıyo hala unutamıyorum.gerçi unutmak içinde hiç bişey yapmıyorum::KK43: çok doğru diyosunuz boşanmak çok zor :KK43:((((

Sakladığın mesajları silmekle işe başlayabilirsin.Onları okumakla bütün geçmişi taze tutuyorsun.
Eşinin bile çoktan unuttuğu konuşma detaylarını kafana takıyorsundur.
Bunu kendine yapma bence.

İkinci olarak,eşine bu konuda rahatsız olduğunu,içinin rahat etmediğini,bu yüzden artık face,msn vs girmesini istemediğini söylersin.

bunu belli ettiğimi düşünüyorum bi de işin su yanı varki ben annemlerle altlı üstlü oturuyorum.ona evi terk et diyemedim ben giderim dedim göndermedi.git bu evden diyip rencide etmek istemedim.

rencide etmemen çok doğru..ama üstünü kapatmaya katılmıyorum bilakis o unuttursun sana olanları unutturmak için çabalamalı bence..yoksa insan nekadar görmezden gelse de içinde kalıyor..ama kocanın çabaladığını görürsen affedersin zaten kalbin de mutmain olur mesele hallolur böylelikle..

güvenini sağlamak için dediğin şeyi deneme eşinle konuş bence ona hak tanı..yoksa arkasından iş çevrmiş gibi olusun senin davranışını çirkin görüp uzaklaşabilir de..

Son düzenleme:
okadar zor bi durumki Allah yardımcın alsun benim haytta en çok korktuğum şeydir işallah balıma gelmez :18:

kadının kocasını aradım ilk öğrendiğimde pek bi tepki vermedi neler konuşmuşlar dedi gelin konuşalım mesajları göstermeye hazırım dedim.adam gelmedi tabi ben sinirimi yenemedim ve o kadının cep numarasını dağıttım kocası hiç aramadı beni hattı iptal etti evini dağıttım evini iptal etti aradan bi kaç hafta geçti niye aramıyo bu ş.refz dedim onun numarasını dağıttım o gün aradı ben dünyanın küfürünü ettim adam seni öldürürüm dedi bana bende yanındakini öldürürdün erkek olsan dedim.kocan nerde çalışıyo dedi o şerfsiz kadında yanında çençen ötüyo ona sor dedim.kocamı arayıp rica etmiş karın numaramı dağıtmasın demiş kadın kocasından hiç korkmuo ki

canım benim anlamadığım neden sana karşı sorumluluğu olmayan insanları arayıp bağırıp çağırıyorsun, kadının kocasının ne yaptığından ne yapacağından sana ne?kadının kocasından korkup korkmaması da önemli değil bence, ki hiç bir kadın kocasından korkmamalıdır, korku bu işlere engel değil.

3 kişi var ortada vbe tek çatabileceğin kişi eşin bence, başkalarıyla muhatap olup güçsüz kadın imajı çizme, ya çek git seni aldatan adamla devam etme ya da böyle kabul et, bence başka alternatifin yok

X