Aldatıldım mı????

Kız yoksa sen o kız mısın :) ne zaman yaşandı bu olay ? Birde burdan biri çıkıyormuş

Belki de esin bekarim dedi ta da esimle aramuz bozuk bosanmak uzereyiz dedi. Genelde evli erkekler boyle diyor karsilarindaki kadinlara. Oyle olmadigini gosterin. Kiz en azindan esinizin yalan soykedigini gorsun. Sonra bosanirsaniz yine bosanirsiniz.

Bekarım diyemez çünkü whatsap profilinde çocuklarımız var ve bilgilerinde de evli mutlu çocuklu yazıyor. Ayrıca whatsap iş grubu var kız da orda ekli mutlaka görmüştür

Kız yok indirilen bir program değil bu whatsap web yazıp internet sitesine giriyorsun . Sonra çıkış yapıp tarama geçmişini temizliyorsun bitiyor. Sen o gelmeden dene kendı telefonunda işi şansa bırakma.

Canım şuan uğraşıyorum ana ekran çıkıyo ordan apple yi seçiyorum başka sayfalar açılıyor beceremedim galiba. Bana özelden ulaşır mısın?

Kızlar eşim geldi moral sıfır ayrıca biraz da hastaydı zaten daha da kötülemiş. Dünkü kavgadan sonra iyice depresyon modundaydı. Tuvalete gitti msjlarına baktım. Nimet ten msj vardı. Eşinizle aranızın bozulmasından dolayı kendimi suçlu hissediyorum çok üzgünüm isterseniz eşinizle ben konuşayım. Yarın nöbet çıkışıyım boşluğum var oturup konuşalım eşinizle ben ailenizin böyle bi mevzu yüzünden huzursuz olmasını istemiyorum çok üzgünüm vs.. eşimden cevap YOk ya da silmiş bilemiyorum. Eşim konuşmaya çalıştı bize niye bunu yapıyosun üzgünüm bu gün bir lokma bişey yiyemedim felan filan.. sonra msjı sordum neden msj attı dedim. Kızın yüzüne bile bakmıyorum kendini suçlu hissettiği için msj atmış cevap yazmadım çıkışta yanıma geldi bende mevzu sen değilsin eşim çevre yanlış anlar diye huzursuzlandı filan demiş. Kız da benimle konuşmak istediğini söylemiş eşim de gerek yok demiş. Bunları anlattı sonra yalvardı gene bu duruma dayanamıyormuş huzuru kaçmış. Bende tamam mevzuyu kapatıyorum en ufak hatanda dinlemem artık affı olmaz dedim. Telefonunu da kurcalamayacam mevzuyu kapattım artık dedim. Maksadım eşime mevzuyu kapattığına inandırıp gizliden yoklamak. Yarın kızı arayıp msjını gördüm çok üzüldüm mevzu sen değilsin diyip olayı bir de ondan dinlicem bakalım eşimin anlattıklarıyla uyuşacak mı. Eşime arayacağımı söylemicem. Hafta içi de iş yerine uğrayacam. Bakalım varsa bi pislik çıkar inşallah

Bana wc ye giderken telefon özellikle ortada bırakılmış gibi geldi. Bu kadar üzülen adam o mesajı da silerdi. Benim fikrim mesaj da düzmece. Siz yine de gözünüzü kulağınızı açık tutun.

Yaklaşık 3 haftadır böyle konu sahibi

Ben de yukaridaki arkadasin soyledigi gibi dusunuyorum mesaja inanmayin derim. Ayrica da bu kadar kontrol ettiginizi adamin gozune sokmayin derim. Haklisiniz ama haksiz duruma dusuruyorsunuz kendinizi. Adam depresyona girmis! Su durumda depresyona girmesi gereken sizsiniz ama haksiz oluyorsunuz iste boyle yapinca.

Ya valla işkillendirmek istemem ama bana baya bi bilerek yapılmış gibi geldi msjı okurken türk filmi tadında bi an yaşadım baya baya bilemiyorum hakkınada girmek istemem eşinin ama bu iş biraz bana fazla kılıfına uydurulmuş gibi geldi..

Ben sana net bişe söyleyeyim mi o numarayı araştır her mesajı silen adam sırf sen oku die silmeyip telefonunu ortada bırakmış benim eşimin de çalıştığı ortamda çok kız var evet yeri geliyo tartışıyolar ama çiçek alsa kıyamet kopar bence bu ara hiç sesini çıkarma konuyu bile açma bildiğin pusuya yat ve her şeyini gizli kontrol et unutma hiç bir yalan sonsuza kadar saklı kalmaz ben yemedim bu yalanları yeme bence çok afedersin bi bok yemiş sıvıo

Msjı kontrol ettim başka bi numarayı kızın adıyla mu kaydetmiş diye ama kızın kendi numarasıydı. Belki de bilerek göstermek istedi bilmiyorum. Eşime Kızla konuşmayacağımı söyledim ama yarın konuşucam. Eşime de tlfnunu msjlarına ve geçmiş kayıtlarına artık bakmayacağım söyledim. Eşime hissettirmicem. Becerebilirsem o whatsap webden kontrol edicem ayrıca eşim uyuduktan sonra tlfnunu alıp operatör geçmişine bakıcam kimlerle konuşmuş diye. Herhalde varsa bişey çıkar çıkarsa da bir dk durmam artık

Güzellik , seksilik herşeyi ifade etmiyor .. inşallah öyle bir şey yoktur ama daha 3 aydır çalışılan bir yerde , çiçek göndermek çalışana insanı işkillendiriyor ..

Sürekli dillendirmeyin kadının adını da

Operatör sifresini biliyomusun cnm? Sahsen benim adamınkinde sifre var ve ben bilmiyorum:)

Bence de doğru hareket ya çiçek almak nedir ya git özür dile yada iş yerinde çok yüklenme evli barklı çoluklu çocuklu adamsın çiçek almanın yakışmayacağını bilmio musun valla kusura bakmayın eşinize çok kızdım seviyosa canını dişine takacak kurtacak bu evliliği

Çok yalvardı yakardı etrafımda fır dönüyor canım. Canı pahasına da olsa ona tekrar güvenmemi sağlayacakmış öyle diyor. Bakalım oluruna bıraktım. Hissettirmeden herşeyini kontrol edicem. Adamsa en ufak bir hata bile yapmaz

Bence de bi hata yaptı kıvranıo şimdi sen her kadının yapacağını yapıosun bu durum er yada geç ortaya çıksın bi karar al ve konuyu kapatın ben evlendiğim gün eşimin eski sevgilisi msj atmış onu gördüm ve delirdim bildiğin kıza msj attım rezil ettim sürekli konuyu açtım sürekli kızın adını zikrettim zehir ettim evliliği ama olan bana oldu eşim ben atmadım o attı cvp bile yazmadım evliliğimi o değil sen zehir ediosun dedi ama yine olsa yine kıza msj atıp rezil ederdim

Okurken eşim gördü ne bakıyosun dedi okudu okudu kesin aldatıyor ya da aldatmış dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…