Aldatıldım mı????

İnsan konduramıyo işte size iş yerinden biri çiçek alsa napar acaba hatta o iş arkadaşı erkek olsaydı yine çiçek alır mıydı düşünmeden yapılan hareket ama dersini de almış inşallah korktuğunuz şey çıkmaz altından rabbim çocuklarınıza bağışlasın sizi

Teşekkür ederim canım iyi temennilerin ve desteğin için. Eminim aynısı bana olsa delirirdi eşim zaten kıskanç bi yapısı var

Aynen katılıyorum.Bilerek bırakmış.Senin o telefona bakacağını bal gibi biliyor çünkü.Kızla anlaştılar mesaj at böyle böyle yaz dedi oda yazdı.

Kız da o kadar karaktersizse söylenecek bişey Yok müstahak olsunlar birbirlerine. Hiç bir kız kabul etmez heralde eşini kaybetmeyi göze alamayan adamla birlikte olmayı

Uzun zamandır tanıdığı bir iş arkadaşı olsa belki bir ihtimal yolladı çiçeği diyeceğim ama 3 ayda ne kadar yakın olabilir ki çiçek yollasın gönül almak için.

Eşiniz çiçek alacak kadar ince naif biriyse personelini ağlatacak kadar sert davranması biraz çelişkili iki karakter gibi geldi bana.

Ona mesaj atan Nimet’in sizin aile sorunlarınızdan nasıl haberi oldu ve aranızın açıldığını bile biliyor. Birde üstüne sizin mesajı görüp iyice sinirleneceğinizi düşünemeden mesaj atabilecek kadar cesareti nasıl var. Ben olsam aaa kız üzülmüş de eşime yardım etmek için mesaj atıyor demezdim tam tersine bu kızın seninle ne samimiyeti varki sana mesaj atabiliyor üstüne bizim problemlerimizi niye anlattın diye iyice delirirdim.

Esiniz sanki kızla anlaşarak mesaj at eşim görsün de senin masum olduğuna inansın demiş gibi geldi bana. Bence kızı bir süre daha aramayın yüzgöz olmayın.

Hangi telefon operatörünü kullanıyorsa eşiniz online işlemler için şifre alın mesaj atarak ilgili operatör numarasına. Sonra o mesajdaki giris kodunu not alın, esinizin telefonundan silin o mesajı. Online işlemlere girerek görüştüğü numaralara bakabilirsiniz. Ordan takip edin bence. Niyeyse içimden bir his altından bir şeyler çıkacak diyor. Çünkü eşiniz o gün ona çiçek yollamış sanki suç örtmek için size de yollamış. Yanlış anlarsın diye demedim diyor ama madem yanlış anlayacağınızı düşündü o zaman niye çiçek yolladı elalemin kızına. Direk çiçek yollamak için sitede baktığını gördüğünüz gün böyle bir kırıcı davranış sergiledim kız ağladı bende çiçek yollayacağım deseydi size. Kızsanız da bu kadar büyümezdi olaylar.Tutarsızlıklar var gibi. İnşallah yanılırız da içinizdeki şüpheler son bulur.

Ilk kez böyle bir konuya yazıyorum.ama dayanamadım 3 aylık tanıdığı insana insan neden evinde olan şeyi anlatır anlamadım.hem sizin kontrol edeceğimizi bile bile mesajı neden silmez içeriği ne olursa olsun.cok acemice bir kurtulma çabası.esiniz bir girişimde bulunmaya çalışmış ama yakalanmış yaptığına yapacağına pişman olmuş.dersini almış inş bir daha böyle birseye girismeyecektir.siz yine tedbiri elden bırakmayın ama bu konuyu çok gündeme getirmeyin kendinizi de yıpratmayın. O kadını da muhattap bile almayın.

Sözde kadının yüzüne bile bakmamış bu yüzden kadın konuşmak istemiş diye eşim anlatmış. Artık söylediği herşey öyle yalan öyle sahte geliyor ki

Uzun zamandır tanıdığı bir iş arkadaşı olsa belki bir ihtimal yolladı çiçeği diyeceğim ama 3 ayda ne kadar yakın olabilir ki çiçek yollasın gönül almak için.

Eşiniz çiçek alacak kadar ince naif biriyse personelini ağlatacak kadar sert davranması biraz çelişkili iki karakter gibi geldi bana.

Ona mesaj atan Nimet’in sizin aile sorunlarınızdan nasıl haberi oldu ve aranızın açıldığını bile biliyor. Birde üstüne sizin mesajı görüp iyice sinirleneceğinizi düşünemeden mesaj atabilecek kadar cesareti nasıl var. Ben olsam aaa kız üzülmüş de eşime yardım etmek için mesaj atıyor demezdim tam tersine bu kızın seninle ne samimiyeti varki sana mesaj atabiliyor üstüne bizim problemlerimizi niye anlattın diye iyice delirirdim.

Esiniz sanki kızla anlaşarak mesaj at eşim görsün de senin masum olduğuna inansın demiş gibi geldi bana. Bence kızı bir süre daha aramayın yüzgöz olmayın.

Hangi telefon operatörünü kullanıyorsa eşiniz online işlemler için şifre alın mesaj atarak ilgili operatör numarasına. Sonra o mesajdaki giris kodunu not alın, esinizin telefonundan silin o mesajı. Online işlemlere girerek görüştüğü numaralara bakabilirsiniz. Ordan takip edin bence. Niyeyse içimden bir his altından bir şeyler çıkacak diyor. Çünkü eşiniz o gün ona çiçek yollamış sanki suç örtmek için size de yollamış. Yanlış anlarsın diye demedim diyor ama madem yanlış anlayacağınızı düşündü o zaman niye çiçek yolladı elalemin kızına. Direk çiçek yollamak için sitede baktığını gördüğünüz gün böyle bir kırıcı davranış sergiledim kız ağladı bende çiçek yollayacağım deseydi size. Tutarsızlıklar var gibi. İnşallah yanılırız da içinizdeki şüpheler son bulur.

İlkin Ben evi terkettikten sonra konuşmuşlardı kızla. Sözde eşim slmı bile kesmiş kız bi hatam mı oldu diye konuşmaya gelmiş ve eşim çiçek mevzusundan dolayı eşim kırıldığı için üzgünüm demiş. Hatta kız eşinizle konuşayım demiş eşim gerek yok daha da büyümesin demiş. Dünkü kavgamızdan sonra eşim bu gün çok kötüymüş kız da msj atmış mevzu hala buysa ben konuşayım diye. Bilemiyorum eşim böyle anlattı. Çiç k mevzusu baştan tutarsızlıklarla dolu zaten benim webdeki aramayı görmem ikimize çiçek göndermesi kayıtları silmesi yalanlar ...

İlkin Ben evi terkettikten sonra konuşmuşlardı kızla. Sözde eşim slmı bile kesmiş kız bi hatam mı oldu diye konuşmaya gelmiş ve eşim çiçek mevzusundan dolayı eşim kırıldığı için üzgünüm demiş. Hatta kız eşinizle konuşayım demiş eşim gerek yok daha da büyümesin demiş. Dünkü kavgamızdan sonra eşim bu gün çok kötüymüş kız da msj atmış mevzu hala buysa ben konuşayım diye. Bilemiyorum eşim böyle anlattı. Çiç k mevzusu baştan tutarsızlıklarla dolu zaten benim webdeki aramayı görmem ikimize çiçek göndermesi kayıtları silmesi yalanlar ...

Umarım eşiniz doğru söylüyordur . Ben burda bu tarz konuları okuyunca çok üzülüyorum. Sürekli diken üstünde olmak gerçekten yıpratıcı. Eşinizi takipte kalın telefon kayıtlarını da incelemeye devam ederseniz zaten anlarsınız yakın vakte kadar ne olup olmadığını.

Kız da o kadar karaktersizse söylenecek bişey Yok müstahak olsunlar birbirlerine. Hiç bir kız kabul etmez heralde eşini kaybetmeyi göze alamayan adamla birlikte olmayı
Eder canım eder.Neler var neler.Sanki eşinize aşık mı oldu.Biraz para biraz yeme içme gezme için yapan o kadar çok ki.Biz herkesi kendimiz gibi sanıyoruz.Ama karaktersiz insan dolu ortalık.

Kız yoksa sen o kız mısın :) ne zaman yaşandı bu olay ? Birde burdan biri çıkıyormuş
ha haha :KK70: yok ya yıllar oldu benim hatta o kişinin tayini çıktı gitti görmüyorum bile Allaha şükür ama bu olay kadınların çoğunun başına gelmiştir çiçek olayı değil genel olarak iş yerin de taciz edilmek malesef bu ülke aç erkeklerle dolu fakat son yılllar da kadınlarda da bir evli erkek merakı var çok yakın arkadaşlarımdan biriyle görüşmeyi kestim evli erkeklerle ilişki yaşıyor diye bekarım ama Allah korkum var çok şükür zaten evli birine otomatikman bişey hissedemem ben

Kızlar eşim geldi moral sıfır ayrıca biraz da hastaydı zaten daha da kötülemiş. Dünkü kavgadan sonra iyice depresyon modundaydı. Tuvalete gitti msjlarına baktım. Nimet ten msj vardı. Eşinizle aranızın bozulmasından dolayı kendimi suçlu hissediyorum çok üzgünüm isterseniz eşinizle ben konuşayım. Yarın nöbet çıkışıyım boşluğum var oturup konuşalım eşinizle ben ailenizin böyle bi mevzu yüzünden huzursuz olmasını istemiyorum çok üzgünüm vs.. eşimden cevap YOk ya da silmiş bilemiyorum. Eşim konuşmaya çalıştı bize niye bunu yapıyosun üzgünüm bu gün bir lokma bişey yiyemedim felan filan.. sonra msjı sordum neden msj attı dedim. Kızın yüzüne bile bakmıyorum kendini suçlu hissettiği için msj atmış cevap yazmadım çıkışta yanıma geldi bende mevzu sen değilsin eşim çevre yanlış anlar diye huzursuzlandı filan demiş. Kız da benimle konuşmak istediğini söylemiş eşim de gerek yok demiş. Bunları anlattı sonra yalvardı gene bu duruma dayanamıyormuş huzuru kaçmış. Bende tamam mevzuyu kapatıyorum en ufak hatanda dinlemem artık affı olmaz dedim. Telefonunu da kurcalamayacam mevzuyu kapattım artık dedim. Maksadım eşime mevzuyu kapattığına inandırıp gizliden yoklamak. Yarın kızı arayıp msjını gördüm çok üzüldüm mevzu sen değilsin diyip olayı bir de ondan dinlicem bakalım eşimin anlattıklarıyla uyuşacak mı. Eşime arayacağımı söylemicem. Hafta içi de iş yerine uğrayacam. Bakalım varsa bi pislik çıkar inşallah

Ben size bişey söyliyeyim mi Nimette tuhaflık var biri bana böyle bişey yansıtıcak namusuma laf ediliyor diye o karı kocayı birbirine çarparım bide arayıp kadını ikna etcem adam bana çiçek göndersin bende gözü var ben suçlu olucam öyle mi eğer kız masumsa bunu duymak bile onu delirtmeliydi bırak böyle laflar etmeyi suçlu gibi

Kızlar eşim geldi moral sıfır ayrıca biraz da hastaydı zaten daha da kötülemiş. Dünkü kavgadan sonra iyice depresyon modundaydı. Tuvalete gitti msjlarına baktım. Nimet ten msj vardı. Eşinizle aranızın bozulmasından dolayı kendimi suçlu hissediyorum çok üzgünüm isterseniz eşinizle ben konuşayım. Yarın nöbet çıkışıyım boşluğum var oturup konuşalım eşinizle ben ailenizin böyle bi mevzu yüzünden huzursuz olmasını istemiyorum çok üzgünüm vs.. eşimden cevap YOk ya da silmiş bilemiyorum. Eşim konuşmaya çalıştı bize niye bunu yapıyosun üzgünüm bu gün bir lokma bişey yiyemedim felan filan.. sonra msjı sordum neden msj attı dedim. Kızın yüzüne bile bakmıyorum kendini suçlu hissettiği için msj atmış cevap yazmadım çıkışta yanıma geldi bende mevzu sen değilsin eşim çevre yanlış anlar diye huzursuzlandı filan demiş. Kız da benimle konuşmak istediğini söylemiş eşim de gerek yok demiş. Bunları anlattı sonra yalvardı gene bu duruma dayanamıyormuş huzuru kaçmış. Bende tamam mevzuyu kapatıyorum en ufak hatanda dinlemem artık affı olmaz dedim. Telefonunu da kurcalamayacam mevzuyu kapattım artık dedim. Maksadım eşime mevzuyu kapattığına inandırıp gizliden yoklamak. Yarın kızı arayıp msjını gördüm çok üzüldüm mevzu sen değilsin diyip olayı bir de ondan dinlicem bakalım eşimin anlattıklarıyla uyuşacak mı. Eşime arayacağımı söylemicem. Hafta içi de iş yerine uğrayacam. Bakalım varsa bi pislik çıkar inşallah
Eşiniz hiç inandırıcı değil, yüzüne bile bakmadığı kıza tutup da aranızın bozulduğunu mu anlatmış, oyun oynuyorlar size. Kızı incittiği için arkadaşça bir çiçek göndermiş olsaydı ki bu da abes birşey zaten, üstüne tutup da senin yüzünden eşimle aram bozuldu demezdi olaya onu dahil etmezdi, belli ki bir haltlar karıştırmış üstünü örtmek için kıza da böyle bir mesaj yazmasını söylemiş, mesajı da sizin görmenizi sağlamış.

Umarim esiniz dogru soyluyordur.

Ama sunu bil ki esin zeytinyagi gibi uste cikmak uzere.
Yok..huzurum kacti yok bilmem ne?
Nerderyse seni suclu cikaracak bozuldun.diye

Taviz verme.

Huzurum kacti .derse;

Elin kizina cicek yollamasaydin da kacmasaydi huzurun..de

Eger esin bu mevzuyu buyuturse sen kapattigin halde gercekten suphelen o zaman

Kiz uzulmus cunku güya.
Kizin uzulmesine uzulmuz kocan belli ki

ha haha :KK70: yok ya yıllar oldu benim hatta o kişinin tayini çıktı gitti görmüyorum bile Allaha şükür ama bu olay kadınların çoğunun başına gelmiştir çiçek olayı değil genel olarak iş yerin de taciz edilmek malesef bu ülke aç erkeklerle dolu fakat son yılllar da kadınlarda da bir evli erkek merakı var çok yakın arkadaşlarımdan biriyle görüşmeyi kestim evli erkeklerle ilişki yaşıyor diye bekarım ama Allah korkum var çok şükür zaten evli birine otomatikman bişey hissedemem ben
Allah korkusu olan yapmaz zaten canım.Benimde staj dönemimde başıma gelmişti 18 yaşında filandım.Ş.. biri dudağımdan öpmek istemişti.Hem evli hemde benim abi dediğim biriydi.O kadar kötü oldum ki kimseye anlatamadım.Hemde Türkiye'nin en önde gelen kurumlarından Birinde olmuştu bu olay.Kadınların başına maalesef her yaşta herşey gelebiliyor.

X