Aldatıldım mı????

Bence de bi hata yaptı kıvranıo şimdi sen her kadının yapacağını yapıosun bu durum er yada geç ortaya çıksın bi karar al ve konuyu kapatın ben evlendiğim gün eşimin eski sevgilisi msj atmış onu gördüm ve delirdim bildiğin kıza msj attım rezil ettim sürekli konuyu açtım sürekli kızın adını zikrettim zehir ettim evliliği ama olan bana oldu eşim ben atmadım o attı cvp bile yazmadım evliliğimi o değil sen zehir ediosun dedi ama yine olsa yine kıza msj atıp rezil ederdim :KK53:

Bende olsam bende rezil ederdim. Bizimki aynı mevzu değil ama bende eşimi rezil ediyorum. Kadınız ve öfke mantığımızın da kalbimizin de önüne geçiyor

2 sene önce arkadasim yaşadi buna benzer bir olay. Kendisi ögretmen .Okulda herkesin içinde müdür kiza bağirmiş çağirmiş. Sonra hatali oldugunu anlayinca mudur kizin evine çiçek yollamişti. Hatta kizin annesi çiçegi görunce erkek arkadaşi gönderdi zannetmişti. Güvenemiyorsaniz bence nimetle konuşun .

2 sene önce arkadasim yaşadi buna benzer bir olay. Kendisi ögretmen .Okulda herkesin içinde müdür kiza bağirmiş çağirmiş. Sonra hatali oldugunu anlayinca mudur kizin evine çiçek yollamişti. Hatta kizin annesi çiçegi görunce erkek arkadaşi gönderdi zannetmişti. Güvenemiyorsaniz bence nimetle konuşun .

O loşla konuşmasana kadar içim soğumayacak canım kesin kararlıyım yarın konuşucam

Madem eşiniz dostane bir şekilde çiçek göndermiş, siz sorduğunuzda niye anlatmamış da, ertesi gün size de göndererek sizi atlatmaya çalışmış? Ben olsam bunu düşünürdüm. Ya niyet dostane değil, ya sizin yöntemden hoşlanmayacağınızı düşündü. İkincisi olsa bile, hoşlanmayacağınız şeyi yapmamalıydı zaten. Belki size gelip, birinin kalbini kırdığını söyleyip fikir alsa hiç soru işareti kalmazdı aklınızda. Ama bu şartlarda bence şüpheli. Ve en şüphe uyandıran hareketi sanki sizin için çiçek araştırmış gibi gösterme çabası.

Ağlanacak halime güldüm canım ne diyim inşallah bende senin eşin de aldatıyor diyen herkes de yanılır
Cicek işine işkillenmiş. Belkide kendisi silah zoruyla bana cicek aldıgı icindir :KK12:ama nedense ben cok aldattıgını düsünmüyorum ya takip et bakalım uyandırmadan onu.

Eşim nimet dedi. Hemde 2 defa ve fark bile etmedi
Biz buna Freud Sürçmesi diyoruz. Yani sözel gafların arzularımıza dair fikir vermesi olarak açıklayabilirim.
Konunuzu okumaya başladığımda hakkınızda "amma paronayakmışsın arkadaş" şeklindeki düşüncelerim konunun sonuna doğru "yazık kadına"ya doğru evrildi. Bence bizzat Nimet'e ulaşıp durumu sorgulayın.

Çiçeğine de çomoğına da başlatmasın.Hayret bir şey.Özür için illahide sizden gizli çiçek göndermesi mi gerekiyormuş.Siz farketmeseydiniz hiç birşey söylemeyecekti yani.Önce dürüst olmayı beceremeyip sonrada eline yüzüne bulaştırmış işte.Dokuz kusurlu hareketten birini yapıp sizi şüpheye düşürmüş.Umarım endişe edeceğiniz bir şey yoktur.Ama sizi işgillendirmiş birkere

Bende olsam bende rezil ederdim. Bizimki aynı mevzu değil ama bende eşimi rezil ediyorum. Kadınız ve öfke mantığımızın da kalbimizin de önüne geçiyor
İnsan konduramıyo işte size iş yerinden biri çiçek alsa napar acaba hatta o iş arkadaşı erkek olsaydı yine çiçek alır mıydı düşünmeden yapılan hareket ama dersini de almış inşallah korktuğunuz şey çıkmaz altından rabbim çocuklarınıza bağışlasın sizi

Ben sana net bişe söyleyeyim mi o numarayı araştır her mesajı silen adam sırf sen oku die silmeyip telefonunu ortada bırakmış benim eşimin de çalıştığı ortamda çok kız var evet yeri geliyo tartışıyolar ama çiçek alsa kıyamet kopar bence bu ara hiç sesini çıkarma konuyu bile açma bildiğin pusuya yat ve her şeyini gizli kontrol et unutma hiç bir yalan sonsuza kadar saklı kalmaz ben yemedim bu yalanları yeme bence çok afedersin bi bok yemiş sıvıo
Aynen katılıyorum.Bilerek bırakmış.Senin o telefona bakacağını bal gibi biliyor çünkü.Kızla anlaştılar mesaj at böyle böyle yaz dedi oda yazdı.

Söylediklerinle ne kadar alakalı bilmiyorum ama arada eşime takılıyorum şaka amaçlı biraz kendine bak babam gibi görünüyorsun diye. Tiye alıp Güler hep. Ben kendi elimle mi eşimi teşvik ediyorum. EGO’sunu mu tatmin etmeye çalışıyor? Arada alyansını unuttuğunda merak etme kimse bakmaz zaten sana demişliğim var ama o da bunun şaka olduğunu bilip gülüyor. Rahatsız olduğunu söylese asla söylemem. Ayrıca özgüvenlidir bunları kafasına taktığını sanmıyorum. Sırf bu yüzden de olsa gene hatasını aklamaz bu durum
Siz teşvik ediyorsunuz tabiki. Özgüvenli diyorsunuz ama siz böyle şaka yaptığınıza göre o Özgüveni nereden saglamış olabilir.

Kızlar eşim geldi moral sıfır ayrıca biraz da hastaydı zaten daha da kötülemiş. Dünkü kavgadan sonra iyice depresyon modundaydı. Tuvalete gitti msjlarına baktım. Nimet ten msj vardı. Eşinizle aranızın bozulmasından dolayı kendimi suçlu hissediyorum çok üzgünüm isterseniz eşinizle ben konuşayım. Yarın nöbet çıkışıyım boşluğum var oturup konuşalım eşinizle ben ailenizin böyle bi mevzu yüzünden huzursuz olmasını istemiyorum çok üzgünüm vs.. eşimden cevap YOk ya da silmiş bilemiyorum. Eşim konuşmaya çalıştı bize niye bunu yapıyosun üzgünüm bu gün bir lokma bişey yiyemedim felan filan.. sonra msjı sordum neden msj attı dedim. Kızın yüzüne bile bakmıyorum kendini suçlu hissettiği için msj atmış cevap yazmadım çıkışta yanıma geldi bende mevzu sen değilsin eşim çevre yanlış anlar diye huzursuzlandı filan demiş. Kız da benimle konuşmak istediğini söylemiş eşim de gerek yok demiş. Bunları anlattı sonra yalvardı gene bu duruma dayanamıyormuş huzuru kaçmış. Bende tamam mevzuyu kapatıyorum en ufak hatanda dinlemem artık affı olmaz dedim. Telefonunu da kurcalamayacam mevzuyu kapattım artık dedim. Maksadım eşime mevzuyu kapattığına inandırıp gizliden yoklamak. Yarın kızı arayıp msjını gördüm çok üzüldüm mevzu sen değilsin diyip olayı bir de ondan dinlicem bakalım eşimin anlattıklarıyla uyuşacak mı. Eşime arayacağımı söylemicem. Hafta içi de iş yerine uğrayacam. Bakalım varsa bi pislik çıkar inşallah

Ilk kez böyle bir konuya yazıyorum.ama dayanamadım 3 aylık tanıdığı insana insan neden evinde olan şeyi anlatır anlamadım.hem sizin kontrol edeceğimizi bile bile mesajı neden silmez içeriği ne olursa olsun.cok acemice bir kurtulma çabası.esiniz bir girişimde bulunmaya çalışmış ama yakalanmış yaptığına yapacağına pişman olmuş.dersini almış inş bir daha böyle birseye girismeyecektir.siz yine tedbiri elden bırakmayın ama bu konuyu çok gündeme getirmeyin kendinizi de yıpratmayın. O kadını da muhattap bile almayın.

Biz buna Freud Sürçmesi diyoruz. Yani sözel gafların arzularımıza dair fikir vermesi olarak açıklayabilirim.
Konunuzu okumaya başladığımda hakkınızda "amma paronayakmışsın arkadaş" şeklindeki düşüncelerim konunun sonuna doğru "yazık kadına"ya doğru evrildi. Bence bizzat Nimet'e ulaşıp durumu sorgulayın.

Freud dil sürçmesi şahaneydi :) artık mevcut duruma gülebildiğime iyice kabullendim durumu en azından ilk andaki ateşim ve öfkem Yok daha serin kanlı davranabilirim. Yarın konuşucam kadınla sırf bunun için bile iple çekiyorum yarını

Freud dil sürçmesi şahaneydi :) artık mevcut duruma gülebildiğime iyice kabullendim durumu en azından ilk andaki ateşim ve öfkem Yok daha serin kanlı davranabilirim. Yarın konuşucam kadınla sırf bunun için bile iple çekiyorum yarını
Durumdan haberdar et bizi luften. Baştan beri takipdeyim. Buarada eşinin teline bakabildinmi?

Ilk kez böyle bir konuya yazıyorum.ama dayanamadım 3 aylık tanıdığı insana insan neden evinde olan şeyi anlatır anlamadım.hem sizin kontrol edeceğimizi bile bile mesajı neden silmez içeriği ne olursa olsun.cok acemice bir kurtulma çabası.esiniz bir girişimde bulunmaya çalışmış ama yakalanmış yaptığına yapacağına pişman olmuş.dersini almış inş bir daha böyle birseye girismeyecektir.siz yine tedbiri elden bırakmayın ama bu konuyu çok gündeme getirmeyin kendinizi de yıpratmayın. O kadını da muhattap bile almayın.

Eşimle 3-4 gün önceki kavgamızda tlfnunu ama hiç birşey silmeyeceğine yemin ettirdim. Gerçi bu çok bağlayıcı değil adam siliyorsa nerden bilicem. Muhtemelen görmemi istedi inanmam için. Planlı mı değil mi bilemem. Belki de kadın çok masum eşim kadına hallendi bana yakalandı belki de. Aralarında bişey olduğunu düşünmüyorum açıkcası en azından kız masum bence. Ama eşimin bütün o yalanları ve saklama çabaları da boşa değildi buna da Eminim

X