Aldatıldım mı????

Aldatmaya müsait. Yüz veriyorsa o bayan, erkek kısmı da egosunu tatmin eder.

Evet kesinlikle yapilacak sey bu. Ama is yerindekiler yuva yikan olmak istenedikleri icin soylemiyorlar... buna benzer birsey yasadim ben.
Konu sahibi adamin yalani bir tane degil bir kac tane... aslinda delil delil diye kendinizi kandiriyorsunuz. Benzer seyleri yasadim. Is yerindekiler soylemedi ama belki sizde basarili olur. Is yerine gidin ve aslini arastirin bence. Esiniz cekinsin. Yapan eden o. Sessiz durmak suphelerle yasayip delil yakalamak sadece zaman kaybi ve cok yipratici. Her seferinde de inkar ediyorlar. Yalan yalan uzerine devam ediyorlar.
Ve ben olsam ara ara is yerine ugrardim.

Bence işyerine gidip bi boy gösterme şu kırılgan nimet ablayla tanışmanın vakti gelmiş de geçmiş bile.. Bi erkek iş arkadaşına çiçek gönderebilir ama böyle gizli saklı göndermez, ve özür için değil herhangi bi kutlama veya gçmiş olsun gibi şeyler için gönderebilir bence. Benim eşim düşünceli bi adamdır eskiden aynı mağazada çalıştığı sonradan farklı mağazaya geçen bi kadın arkadaşına d.gününde çiçek yollamış ama karta kutlama mesajının altına ikimizin ismini yazmış. Kız sosyal medyada beni de etiketleyerek paylaşmış notu da teşekkürlerini ikimize birden ileterek.. eşimi arayıp sen ne kadar düşünceli bi adamsın diye övgüler yağdırmıştım.. sizin eşiniz de gizlemek için size çiçek bile yollamış o işin altında bi iş var bence, ama henüz sadece niyette veya duyguda kalmış eyleme geçmemiş bi durum gibi gözüktü bana.

Canım benim öncelikle tebrik ederim hır çıkarttığın için.
Sürekli nimet nimet dendiği için olabilir belki de katılıyorum.
Kız gerçekten iş yerinde çalışan birimi peki?
Serpil'le aran iyi madem ona söyle bi göz kulak olsun bakalım.
Nimetin numarasını al whatsappa ne zaman girip çıkıyolar aynı anda mı diye bir bak.
Eşin eve gelmeden 3 dk 5 dk önce çıkmışsa bil ki telefon temizliği yapıyor. Ayrıca operatörü her ne ise o uyurken girip konuşma ve msj detaylarını görürsün normal sms ve arama kimle kaç dk konuşmuş kaç kere konuşmuş vs. Bunları dene sonucu yaz yine bi yöntem buluruz

Bir erkeğin bir kadına annesi/ablası vs değilse çiçek göndermesi dünyanın heryerinde duygusal yerlere çekilir. Bir kadın olarak iş yerimde amirim benim azarlasa ağlatsa bunun karşılığında çiçek değil sıradan bi özür beklerim. Kaldı ki iş yerinde amirden çiçek gelmesi yanlış anlaşılmaya çok müsait bi durum. Üzgünüm ama sanırım eşiniz pis birşeyler karıştırıyor. Siz bu konuyu takip edin.

Aslında hemen deneyecektim ama eşim işi gereği bilgisayarla çok vakit geçiriyor. Şimdi denersem akşam o programı görürse anlamaz mı acaba? Ya da programı silip sonra tekrar mo indireyim
Kız yok indirilen bir program değil bu whatsap web yazıp internet sitesine giriyorsun . Sonra çıkış yapıp tarama geçmişini temizliyorsun bitiyor. Sen o gelmeden dene kendı telefonunda işi şansa bırakma.

Aynı şekilde iş arkadaşınızdan size özür çiçeği gelse,eşinizin tepkisi ne olurdu.normal karşılayacak yapıda bi insansa iyi niyetle göndermiş olabilir diyorum.

Valla sen erkek arkadaşına çiçek yollayabilir misin ya da başka bir hediye alabilir misin?? Özür dilersin olur biter, çiçek ne? Aynı şekilde erkek iş arkadaşın sana çiçek yollayabilir mi? Yollatın kendinize "bebeğin ile hakettiği mutluluğu yaşa" şeklinde bir not.. Eşiniz eve gelince o çiçeğin iş arkadaşınız Ahmetten geldiğini görsün.. Bakalım ne yapacak? Bunu insanlar nasıl normal karşılıyorlar anlayamıyorum..

Eşiniz size düzenli çiçek alır mıydı mesela? Valla bende her konuşmada lafını açarım..

daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama yukarıdaki cümlelerinizi yüzümü buruşturarak okuyan tek insan olmadığımı düşünüyorum.

Bekarım ve böyle bir durum yaşadım amirimle her iş yerinde olur yani azarlanma ağlama hali amirim de bana çiçek gönderdi ve üstüne yemeğe çıkarmak istedi sert bir şekilde üstü kapalı tehdit ederek kendimden uzaklaştırdım adamın niyeti hiç iyi değildi ben eşinize inanmadım madalyonun birde öbür yüzü var bence de iş yerine gidip kızla açık net eşimle aranızda birşey varsa bilmek istiyorum varsa hemen boşanmak istiyorum diye konuşmalısınız

daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama yukarıdaki cümlelerinizi yüzümü buruşturarak okuyan tek insan olmadığımı düşünüyorum.
Onun yerinde kim olsa aynı tepkiyi verir.Şu an şokta.İster istemez kendini o kadınla kıyaslıyor.Zaten sonunda suç eşimde de demiş.

Onun yerinde kim olsa aynı tepkiyi verir.Şu an şokta.İster istemez kendini o kadınla kıyaslıyor.Zaten sonunda suç eşimde de demiş.

Ah canım dilerim aynı şeyleri hiç yaşamazsın. Şuan dünyanın bütün kadınlarını yerin dibine sokacak psikolojideyim

Söylediklerinle ne kadar alakalı bilmiyorum ama arada eşime takılıyorum şaka amaçlı biraz kendine bak babam gibi görünüyorsun diye. Tiye alıp Güler hep. Ben kendi elimle mi eşimi teşvik ediyorum. EGO’sunu mu tatmin etmeye çalışıyor? Arada alyansını unuttuğunda merak etme kimse bakmaz zaten sana demişliğim var ama o da bunun şaka olduğunu bilip gülüyor. Rahatsız olduğunu söylese asla söylemem. Ayrıca özgüvenlidir bunları kafasına taktığını sanmıyorum. Sırf bu yüzden de olsa gene hatasını aklamaz bu durum

Haklısın canım bişey elde edemeyeceğimi biliyorum ama gene de uğrayacam iş yerine. Özellikle şu nimeti yakından görmek istiyorum. Eşin kıçımın fiğinden ayrılırsa da konuşucam

Eyleme geçemeden yakaladım ve büyüttüm keşke sessiz kalabilseydim. Gözüne soka soka herşeyini irdeledim artık açık da vermez

Evet gerçekten iş yerinde çalışan biri personel bilgilerinden filan da baktım eminim. Serpil eski iş yerinde çalışan arkadaşıydı nimeti tanımıyordur. O söylediğin operatör bilgilerine nasıl bakılıyor?

Kız yok indirilen bir program değil bu whatsap web yazıp internet sitesine giriyorsun . Sonra çıkış yapıp tarama geçmişini temizliyorsun bitiyor. Sen o gelmeden dene kendı telefonunda işi şansa bırakma.

Tamam canım şimdi anladım. Tlfona indirdim ama nasıl kullanacağımı beceremedim. Şimdi denerim bilgisayardan

Haklısın canım bişey elde edemeyeceğimi biliyorum ama gene de uğrayacam iş yerine. Özellikle şu nimeti yakından görmek istiyorum. Eşin kıçımın fiğinden ayrılırsa da konuşucam
Belki de esin bekarim dedi ta da esimle aramuz bozuk bosanmak uzereyiz dedi. Genelde evli erkekler boyle diyor karsilarindaki kadinlara. Oyle olmadigini gosterin. Kiz en azindan esinizin yalan soykedigini gorsun. Sonra bosanirsaniz yine bosanirsiniz.

Büyük bi tartışmamız olduysa ya da özel günse alır. Hatta eşimin aldığı güllerden koli koli koleksiyon yapmıştım da taşınma sırasında kaynanam çöp diye atmıştı. Bu çiçek kavgalarından sonra bile büyük bi buket Çiçek’le geldi. Çiçek’ten tiksindim sen akıllanmazsın dedim. Bana aynısı gelse asla kabul etmesdi. Sözde ben rahat eşim kıskaçtır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…