Aldatıldım mı????

Cok haklısınız ama Güven bitince aşk bitmiyor yani bende benzer bir durum yaşıyorum. O yüzden çekip gittim 5 ay oluyor. Tekrar güvenimi kazanmaya çalışıyor. Bende olumlu bakıyorum. Neyse işte vazgeçmek bitirmek ancak kesin kesin delillerle olur herhalde.

Aslında hemen deneyecektim ama eşim işi gereği bilgisayarla çok vakit geçiriyor. Şimdi denersem akşam o programı görürse anlamaz mı acaba? Ya da programı silip sonra tekrar mo indireyim

Bakın kızı aradığınızda onun size doğrularıni anlatacağını mı düşünüyorsunuz? Ben olsam sosyal medyadan takipleştiği iş arkadaşlarını tespit ederdim, tanımasanız bile isimlerini duyarsınız. Sonra iş yerine gider bizzat o kişileri bulur, konuşmak isterdim. Olayı anlatmaz, kendilerine ne olduğunu sorardım.

Öncelikle durumu en az yıpratıcı şekilde atlatmanızı dilerim. Fakat bazı şeylerin bana göre affı yok. Yılların emeğiyle büyümüş bir aşk var, kolay kolay silinemez. Ama zamanla bitebilir. Yeni aktiviteler, yeni uğraşlar üstesinden gelebilir. Bakın mesela neden güveni zedeleyen taraf biz değiliz? Neden böyle bir teşebbüsümüz dahi olmamış? Süreç isteyen bir hata, yani bir günde olmuyor herşey. Mesela günlerce yalan söylüyorlar, belki haftalarca aldatıyorlar. Çok dürüst bir adam olsalarmış bir adım attıktan sonra yaşadıkları pişmanlığı gelir anlatır af dilerlerdi. Yakalanana kadar her haltı ye, sonra özür dile. Neden bunu yapıyorsunuz? Sevgiden üstün değerler var hayatta.

Haklısın canım özürle çözülse bu durumda olmazdık zaten. Her haltı ye bin tane yakan söyle evliliğini yıprat sonra özür dile. Çevreden kıskanılacak kadar mutluyduk biz. İçine etti

Haklısın canım özürle çözülse bu durumda olmazdık zaten. Her haltı ye bin tane yakan söyle evliliğini yıprat sonra özür dile. Çevreden kıskanılacak kadar mutluyduk biz. İçine etti
Kendi rezil olur. Hiç acıma. Madem mutluymuş ne karın ağrısı varmış acaba? Sen ortaya çıkar, gerisi kolay, nafakayı dayarsın, sanırım iyi de kazanıyor. Sen de çalışırsın ohh ne güzel.

valla beni de çok kırdılar iş yerinde çok da ağladım ama kimse çiçek göndermedi... çok çok çok saçma çiçek gönderme olayı

ayrıca ilk sorduğunuzda yalan söylemiş olması zaten kendinin de yanlış bişey yaptığını kabul ettiğini gösteriyor kusura bakmasın madem çok normal sorduğunuz gibi anlatsaydı.

şüpheyle yaşamak çok zor ama sakin kalıp takip edeceksiniz, bu olay hiç yaşanmamış gibi davranacaksınız ki açık versin...

iş yerine falan gidip de dikkat çekmeyin boşuna uyandırmayın kimseyi sadece takip edin

Affedeceksiniz tam affedin affedemeyecekseniz de uzak kalın. Bu psikoloji sürekli sürekli aynı konu üzerinde dönüp durmalar zaten bir süre sonra uzaklaştırır ikinizi de birbirinizden. Ayrıca böyle sürekli irdelerseniz eşinizin gerçekten birley yapıp yapmadığını anlayamazsınız. Sürekli terikte olur. Takip edemezsiniz

Çiçek alması normal degil. Türk erkegi zaten eşlerine adam akıllı özel günlerde bile çiçek almıyorken. Eşinin bir çalışana kırdıgından dolayı çiçek alması inandırıcı gelmedi.

Genelde aldatılan kadınlar diyor ya bakımlı, kendini seven, çok iyi bir mesleği olan, güzel bir bayanım diye. Hah işte erkekler bu sebepten aldatıyormuş. Genelde aldattıkları kadınlar eşlerine göre daha çirkin ve daha yardıma muhtaç, sahiplenicek dal arayan cinsten oluyormuş. Psikologlar bunu söylüyor. Kısacası inandırıcı gelmedi eşinin söyledikleri. Artık işyerinden kimseyle görüştürmez seni de.

Evet bunu dün ben de yazdım bir konu sahibine, bunun sebebi erkeklerin doğası "ihtiyacı olunmak" üzerine çalışıyor olması.Nasıl bir kadınlar sevilme ihtiyacı üzerine kuruluyuz, onlar da bir işe yarama, ihtiyaç duyulma üzerine kurulu. Belki bu kadın bu rolü iyi yansıtıyor erkekler üzerinde. Tam aldatma değil de birşeyler var sanki ya, acıma duygusu mu desem ne desem.

Siz bir gun su esinizin is yerine bir ziyarete gidin. Biraz zanan gecsin ama. Dogal davranin.
Is yerinde bizi kiranlar cicek gondermiyor. Bir ozur yeterdi. Bunun altinda ben iyi kokular almiyorum. Ama sessiz takip lazim. Yoksa esiniz tedbir almaya baslar. Aradan biraz zaman gecsin bir is yerine ugrayin. Haber vermeden.

Bence aldatmıyor boşuna evham yapmışsınız.Bence sizde bir sinir harbi oluşmuş bu durum onu bunaltır ,bence sakin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…