Aldatıldım mı????

Teşekkür ederim canım çok zarifsin tabi ki düşüncelerini dilediğin gibi söyleyebilirsin özüre lüzum yok. Boşanma konusunda kararım kesin. Ailemin evine gittikten sonra zaman geçtikten sonra yumuşar mıyım bilmiyorum. Öfkem öyle büyük ki eşimin o hıçkıra hıçkıra ağlamaları bile kalbime dokunmadı onu ilk defa öyle gördüm ama zerre acıma hissi yok. O msjlar hafızama çakıldı bir an bile çıkmıyor kalbimin yerinde koca bir buz kütlesi. Tek üzüntüm kızım. 4 buçuk yaşında ve babasına aşık. Bütün yaşananları gördü dün çok ağladı. Bu gün çok sakin hiç birşey yaşanmamış gibi davranıyor.Çocukluktan mı bilinç altına mı atıyor bilmiyorum. Umarım onun için travma olmaz. Yoksa o adamı da kendimi de hiç affetmem

Aynen hissettim ben araştırdım netten telefonuma indirdim eşimin kodunu telefonuma girdim eşim evden işe diye çıktı ve kadından msj günaydın

Çok geçmiş olsun size üzüldüm ama kararınızın arkasında durmanızada sevindim o his bir kere düştü yüreğinize artık huzur bırakmaz umarım bundan sonra çoook mutlu olursunuz. Not olarakta o nimeti bulup saçını başını yolmak istiyorum küçük yelloz! insanların ilmek ilmek uğraşıp kurduğu yuvayı yıkan bakalım kendine bi yuva bulabilecek mi eşinizide es geçemicem terbiyesiz adam

Üzüldüm canım böyle birsey cıkması beni üzdü bu işin içinden. Çok büyük gecmiş olsun. Sevgili olmamışlar ama olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. O aşağılık kızla konuşmayı düşünüyor musun brnce konusup ağzının payını ver içini rahatlat. Kocandan boşanmak için de bu kadar acele etme bence etraflıca otur düşün ondan sonra karar ver. Normalde çocuk olmasa 5 dakıka evde tutma derdim ama öfleyle kalkıp zararla oturma canım. Adamın kızla bir birlikteliği olmamış yani kızla konus önce .

Benimki çok karışık bi durumdu canım anlatsam daralırsın neler neler boşamadım ailesine anlatım her şeyi boşanmaktan beter ettim zaten
Herifler pislik ama kadınlar da onlardan aşagı değil. Gercekten kadına en buyuk kötülüğü yine kadın yapıyor.

P Prensesininbircikannesi sizi kac gündür takip ediyorum İnan’ın içim sızladı gözlerim doldu gözümün önünde canlandı sanki anlattıklarınız ve gözlerim doldu Eşinize de cok üzüldüm size ayrı bi üzüldüm hele çocuğa içim yandı içim gitti Sizin yerinizde olsam o nimet denen pisliğin hayatını zindan ederdim rezil kadın .. cok sinirlendim ve duygulandım Rabbim kimseye yasatmasın zor bi durum

Allah yardımcınız olsun. Zor bir dönem kolay atlatırsınız inşallah.
Sizin yeriniz de olsam O kadının ipliğini pazara çıkarmadan gitmezdim. Bence sizin hayatınızı nasıl tepe taklak ettilerse cezasını çekmeliler...

Bence eşiniz haklı ve siz bir evliliği boşuna yıktığınız için pişman olacaksınız
Birincisi konuyla ilgili o kadar çok kavga etmişsiniz ki elbette sonrasında pek çok şeyi gizlemiş
İkincisi eğer bir kadın olsa evliliğin bitirmekten korkmak yerine zaten varlığı görülsün ister, sizin bilmeniz işine gelir Nimet in. Neden o mesajları göndersin ki. Hatta öğrenmeniz için elinden geleni yapar. Zira hiç bir ikincisi birincinin gölgesinde kalmak istemez
Üçüncüsü sanırım çocuğunuz küçük psikolojiniz pek iyi değil. Telefonları karıştırmaktan vazgeçin bence . Kendi psikolojinize zarar adam huzursuzluk çıkmsın diye silse şüphe silmese şüphe
Şimdi fazla duygusal yaklaşıyorsunuz duruma ama daha akılcı bakmanızı öneririm.
Çocuğunuzun ilerde pişmanlık yaşayacağınız bir kararda babasından ayrı kaldığı zamanlar içinde vebale girmeyin.
Bir uzmana gidin, ilişkinizi iyileştirin ama ben sana güvenmiyorum diyerek karşı tarafı daha da güvensiz bir insan haline getirmeyin derim

Off çok zor sizin için eminim.. kızınızla aynı yaşta bir kızım var. Ve neden bilmiyorum o ağladığı için mi gitmeyelim dedim diye mi bilmiyorum ama evden gitmeseniz boşanmasanız keşke diye geçiyor içimden.
Tabi bu konuda karar sizin. Ben ne desem boş. Önemli olan sizin ve çocuklarımızın mutluluğu. Umarım bundan sonra herşey güzel olur.

Off off.Bu erkekler neden bu kadar fikirsiz acaba.Ona mı kalmış elin kızını teselli etmek.Şimdi de yuvasını dağıttığı için kız onu teselli etmeye başlar.Olan sizin yuvanıza oluyor.Açıkça bir aldatma yaşanmamış ama,siz fark etmeseydiniz iş o safhaya doğru ilerleyecekmiş.Kendinize biraz süre verin.Çok yıpratıcı duygu ve düşünceler içindesiniz.Sağlıklı karar vermek için acele etmeyin.Az önceki mesajdaki arkadaşın düşüncelerine katılıyorum.Bir uzman desteğine ihtiyacınız var.Eşinizi seviyorsanız hemen noktayı koymamalı biraz beklemelisiniz.

Mesleğim çocuk gelişimi
Emin olun onda yer edecek
Kocanızı yatakta bile bassanız Çocuğunuza bunu yaşatmaya hakkınız yok.
Niçin onun önünde kavga ediyorsunuz?

Güvenli bağlanma sürecini zedelemişsiniz.
Size sarılıp anne gitmeyelim diye ağlaması kilit nokta.
Kaybetme korkusu oluşturmuşsunuz.
Bunu telafi etmeniz lazım.
Daha sağduyulu davranmalıydınız.

Çocuk karşıda sizi izlerken, babasının hönkürerek ağlaması, annesinin bağırıp çağırıp valiz toplaması... Çocuk istismarı diye adlandırıyoruz bu durumu. Duygusal istismar.

Lütfen süreç boyunca dikkat edin
Üstelik bebeğinizde emin olun anlıyor.
Çocuk diyip geçmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…