Aldatıldım mı????

Dünden beri aklımdasınız çok üzüldüm durumunuza gerçekten sanki bir kardeşimin basına gelmiş gibi hissettim. Allah yardımcınız olsun. O iki kişiliksiz kendi pisliklerinde bogulsun. Yuva yıkanın yuvası olmaz.

Cicegi gonderdigini 3 hafta once farkedip ailenizin yanina gitmissiniz orada kaldiginiz sure de yazismalar devam etmis yani 10 gun oncesine kadar msj kayitlari varsa. Hem esiniz hem o kadin gayet planli sizi ayakta uyuyatacaklarini sanmislar. Kadinin gonderdigi whatsapp msjlarina itibar etmeyin bence onlar da oyunun bir parcasi. Neden text msj larilari siliniyor da whatsapp msjlari saklanmis olsun.
Esinizin bundan sonraki hamlesi; ben sadece yazistim gorusmedim aramizda bir iliski olmadi bunun icin cocuklarimizi babasiz birakma, ailemizi yikma yalvarmalari ile size vicdan yaptirmak olacaktir.
Gercekten cok guclu ve zeki bir kadinsiniz. Cocuklariniz sizin gibi guclu bir anneye sahip olduklari icin cok sanslilar. Umarim bu sureci en az hasarla atlatip cok mutlu olursunuz.

Kızlar msjlarınızı gözlerim dolarak okudum desteğiniz anlayışınız için teşekkürler öyle içtensiniz ki anlaşılmak bir nebze de olsa rahatlattı. Dün toparlanırken kocam denen adi geldi çocuklar gibi bağıra bağıra ağladı yalvardı. Ben valizleri topladım o boşalttı dış kapıyı kitledi zorla sarılmaya çalışmalar yeminler sözler.. çok yıpratıcı bitmeyen bi gündü. Kızım babasına sarılıp gitmeyelim diye ağladı babası ondan daha çok ağladı. Bebeğim hiç bişeyin farkında değil ama kızımın herşeye tanık olması ağlaması vicdanımı çok yaralıyor. Eşim çocukları yatırıp yanıma geldi. Tlfnuna program indirip silinmiş msjları geri getirdi, okudum. Sevgili olduklarını gösteren bi msj yok ama okudukça eşim gözümde küçüldü un ufak oldu. Bir buçuk aydır konuşuyorlarmış. Bu aptal kız da sevgilisinden ayrılalı bir buçuk ay olmuş duygusal boşluktan eşime sarmış benim sünepe de çok güzel teselli etmiş. Genelde kız eşime günaydın msj ı atmış eşim cevap vermiş kızın sevgilisini,kızın iş yerindeki arkadaşlarıyla tartışmalarını, eşimin tesellileri, benim evi terketmem kızın sözde vicdan yaparak benim yüzümden demesi, bu durumda bile eşimin kızı tesellisi, eşiniz döndü mü konuştunuz mu barıştınız mı... vs ben dönene kadar msjlar.. ben döndüğüm gün msj yok döndükten sonraki gün kız yazmış ondan sonra ki gün de yazmış hocam neden yazmıyosunuz problem var mu filan. Eşim olacak aptal da sıkıntı yok demiş o günden sonra da eşim hiç cevap yazmamış. Okudukça daha çok kızdım. Problem Yok ne demek ya eşim rahatsız oluyo doğru değil msj atma demek çok mu zor? Eşşek kadar adam liseli ergenler gibi msjlaşmış. Ben yakalamasaydım eminim bu konuşma arkadaşlık olarak kalmayacaktı. Bir de kızla ilk konuşmamda üzülmüştüm bana masum gelmişti. Meğer aşağılık s.rtüğün tekiymiş. Eşimin grurunu okşayacak öyle şeyler söylemiş ki. Bildiğin yavşamış benim mal da hala arkadaş gibi diyordu. Sonuç itibariyle dün gidemedim uzun uzun kavga ettik çocukları yatırdı konuştuk. Ben eşime güvenimi yitirdiğimi, kızımıza duygusal anlamda sömürü yapmamasını, olayı zorlaştırmamasını,boşanmaya kararlı olduğumu söyledim. Benim yanı başımda bir buçuk ay başka kadınla msjlaşan kadına çiçek gönderen Karaktersiz bi adam istemiyorum hayatımda dedim. Çok ağladı çok yalvardı neden içim zerre kadar acımadı hala anlayamıyorum. Demekki bu adam kafamda bitmiş artık. Abim bize yakın başka bi ilde oturuyor onu aradım anlattım kapıları kilitlediğini söyledim bu gün beni almaya gelecek. Annemin evine geçicem ve bir süre sonra da davayı açıcam. Süreç nasıl işliyo neler oluyo bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar deneyimlerini yazarlarsa çok sevinirim

Teşekkürler canım eşim denenin hamlesi tıpkı senin söylediğin gibi oldu zaten. Burdan çıkıp gittikten sonra üzüleceğim biliyorum ama burda kalırsam kendimi daha çok harap edeceğimi de. Kendime saygımı yitiremem bu evlilik benim için bitti

Kararlılığınıza hayran kaldım. Zamanında farketmeseydiniz dediğiniz gibi arkadaşlıkla kalmazdı, siz. Üzüleceğinize, şüphelerle yaşayacağınıza şimdi eşiniz oturup üzülsün.. Umarım Herşey istediğiniz şekilde ilerler. Hakkınızda hayırlısı olsun..

Gercekten cok uzuldum allah yardimcin olsun

Evet net bir mesaj yokmuş anlattıklarına göre .. ama senin yerine kendimi koyduğumda 1,5 ay arkadaşlık adında , bir kızı teselli eden , hatta sadece 3 aydır aynı yerde olup ,1,5 aylık tanışma ile başlayan mesajlaşmaya iyi niyetle yaklaşamazdım..
Umarım kendin ve çocukların için doğru kararı verirsin , hangisiyse doğru karar ..
Sen şimdi ne yapmak istiyorsan onu yap , eğer bir dava süreci olacaksa onu o zaman düşün derim .. bunlarla aklını doldurma

Teşekkürler canım bu gün gidiyorum sonra ufak bi araştırma yapıp davayı açıcam. Nasıl dava açılır onu bile bilmiyorum. Ne umutlarla evlendim ne oldu.. yıllarıma acıyorum sadece

Teşekkürler canım bu gün gidiyorum sonra ufak bi araştırma yapıp davayı açıcam. Nasıl dava açılır onu bile bilmiyorum. Ne umutlarla evlendim ne oldu.. yıllarıma acıyorum sadece
Herkes öyle ne umutlarla evleniyor , hayat bu bir gün sonranın hesabını yapamıyoruz .. kimse boşanmak için evlenmiyor ama senin gibi ayakları yere sağlam basan insanlar bu durumlarda boşanmaya daha çabuk karar veriyor , çünkü biliyor boşanmak yürek acısı ama bu “acabalarla, keşkelerle” bir ömür yaşamak bin kere ölmek gibi ..

Benden bu yöntemle yakalamıştım

Hakkınızda hayırlısı olsun. Ama ilk defa içimden bosanmamaniz geçti (normalde hep içimden bosanmalari yönünde bir talep geçer ) kendimden ve sizden Özür dilerim boşanmayın gibi bir fikirde bulunduğum için çünkü bu benim.haddim değil boşan yada boşanma demek. Evet evi terkedin kararlı durusunuz devam etsin ama bence bosanmayin çünkü büyük bir aptallik yapmış esiniz suçlu kadında suçlu ikiside suçlu ama ilk defa benim içimden ayrılmayın yazmak geçti birine .ama güçlü durusunuz mükemmel .kizida tekrar arayın bence onada dava acacaginiza dair çünkü o da bu korkuyu haketti en az esiniz kadar . En çok mutlu olacaginiz kararı verin .ama lütfen ani karar vermeyin sakince düşünün kalbiniz eşinize guvenmezse o zmzn açın davayı. Size içimden kocaman sarılıyorum bunu bilin kızınız kaç yaşında ? Onuda kocaman öpüyorum lütfen onu bu süreçten uzak tutmaya çalışın psikolojik destek alsın ki yıllar sonra içinde bu anlar kalmasın

Hislerime tercüman olmuşsun canım güvensizlikle şüphelerle yaşamak ölümden beter. Kendime de çocuklarıma da bu eziyeti yaşatmayacam inceldiği yerden kopsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…