Aldatıldım mı????

Dünden beri hep aklımdasınız çok üzüldüm karar sizin kararınız ama bence boşanmak için acele etmeyin.evet nimet yaratığı eşinizi yoldan çıkarmaya çalışmış çok adi bir kadın. Erkekler sandıkları kadar akıllı değiller siz farketmeseydiniz farklı yollara giderdi.Ama belliki kızınız babasına çok düşkün ve siz çok akıllı bir kadınsınız eğer evliliginizde bundan önce de ciddi sıkıntılar olsa 2. çocuğu asla yapmazdınız.esiniz belliki çok pişman gerçi son pişmanlık fayda vermiyor.daha fazla korkmalı sizi kaybetmekten evet ailenizin yanina gidin bir süre. o nimet denen kadını iş yerinde rezil edin önce.ablasi da orda çalışıyormuş belki bu zirlamalarini sevgilimle kavga ettik diye açıklamıştır öyle olmadığını gösterin herkese evli erkeklerle olmadık işlere girismenin bedelini ödesin. Bu arada boşanma işini düşünün kızınızı düşünün çocuklarınızı düşünün babasının yaptığı düşüncesizligin bedelini onlar ödemesin. Çok zor sizin acınızdan bu arada psikolojik destek alın ama yaşadığınız ve yasayacaklarinizi çocuklarınıza asla yansitmamaya çalışın. Çok üzüldüm kızınızı düşündükçe ağlıyorum onun hiç sucu yok ama babasının burnunu iyice sürtün. eğer hala boşanmak isterseniz o zaman boşanın. Allah yardimciniz olsun insallah.

Mrb arkadaşlar.. şüphe içinde boğulan her kadın gibi kafayı yemek üzereyim. Yaklaşık 3 hafta önce eşimle ufak bi tartışmamız oldu akşamına barıştık telefonunu kurcaladım çiçek gönderme sayfalarına bakmış. Eşim yanımdayken niye bu sayfalara baktın dedim öyle mi hiç farkında değilim gibi saçma sapan şeyler geveledi. Neyse sabahına eşim işteyken bir buket kırmızı gül geldi hayatımın anlamı biricik karım seni çok seviyorum diye bir notla. Niyeyse sevinemedim bu adam bi haltlar karıştırıyo acaba başkasına gönderecekti de ben gördüm diye mi bana da gönderdi diye düşündüm. Eve geldiğinde tlfnunu kurcaladım bişey göremedim. Aradan iki gün geçti gece çocuklar uyurken eşim koltukta uyuyakalmış telefonunu aldım. Msjlara baktım normalde çiçek gönderilirken ulaştı vs msjları gelir hiç biri yoktu. Maillerine baktım. Gereksiz kutusunda iki ayrı çiçek için gönderilmiş teslimat bilgileri vardı. Baktım nimet diye bir kadın ismi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Notta seni kırdıysam özür dilerim yazıyordu. O ara eşim uyandı. Kim bu kadın dedim bişeyler geveledi. Yok Doğum günüymüş iş yerindeki çalışanmış...vs tabi inanmadım sonra gerçeği söylicem ama kızma dedi. Sözde bu kız onun emrinin altında çalışanlardan biriymiş işle alakalı bir mevzu olmuş ve eşim herkesin içinde onu azarlamış kız ağlamış. Eşim sonra pişman olmuş gönlünü almak istemiş. Tabi olay böyle sakin sakin geçmedi ben bağırarak ağlıyorum eşim bir yandan sarılmaya çalışıyor bir yandan anlatmaya.. gözüm döndü bana gönderdiği çiçeği paramparça yaptım yastığını da fırlattım odaya gelip uyumasın diye. Bir yarım saat sonra geldi özürler düşünemedimler yalvarmalar zorla sarılmaya çalışmalar. Defedip gönderdim. Sabah işe gitti ben kafayı yemek üzereyim akşam geldi aynı hikaye. Dayanamadım sonraki gün abim geldi çocuklarımı da alıp evi terkettim. Eşime de msj attım kafamdaki soru işaretleri geçmeyene kadar dönmeyecem diye. Bir sürü msj atıp yalvardı. Babamlara gittim ama kimseye birşey söyleyemedim.Ailem il dışında ve özlediğimden bir hafta yanlarında kalacağımı söyledim. Zaten bebeğimden dolayı çalışmıyorum izindeyim. Bu süreçte de eşim gece yarılarına kadar msjlar attı şiirler yazdı. Bensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih edermiş vs.. yaklaşık 10 gün sonra döndüm. Eşim inandığı herşeyi üzerine ve çocuklarının üzerine yemin etti beni hiç aldatmadığına dair. Peşimde pervane oldu. Bende artık güvenmediğimi ama kesin aldattığına emin olamadığımdan bir şans daha vereceğimi söyledim. Ama en ufak bir hatasında çocuklar bile olsa bir dk düşünmem boşanırım dedim. Barıştık gibi ama arada konu açılıyordu gene kavgalar yeminler.. ben tabi paranoyak oldum sürekli tlfnunu bilgisayarını kurcalıyorum. Sürekli o kızın adını geçirmeye başladım. Arada pişman da oluyordum acaba aklında yoksa bile aklına mı sokuyorum diye. En son dün gece eşimin işmyerinden bi bayan arkadaşı gelecekti bize benim samimi olduğum. Bana msj atmış yarın gelemiyorum diye. Bende sinirlendim bir sürü hazırlık yaptım şimdi mi söylenir diye söylenirken eşim de sinirlendi neden böyle yaptı nimet madem gelmiyordu önceden haber verseydi dedi. Gelecek kızın adı serpil. Eşimin çiçek gönderdiği bizi boşanma eşiğine getiren kız nimet. Eşim nimet dedi. Hemde 2 defa ve fark bile etmedi. Ben tabi fıttırdım gene. Durduk yere neden nimet dedi. Adamın bilinç altı bu kızla mı dolu? Resimlerine baktım afedersiniz bi halta benzemiyo. Hazmedemiyorum. Çevremde çok beğenilen bakımlı çalışan bi bayanım. Her gün bin tane iltifat alıyorum ama eşim bakımsız güzel olmayan bi kadına mı ilgi duyuyo? Kadını asla kınamıyorum suç eşimin. Belki kadının hiç bileyden haberi yok. Evliliğimiz zarar gördü. Mutsuzum ne yapacağımı bilmiyorum

Aldatmak güzelliğe bakmıyor. Bi erkek kolay kolay iş arkadaşına çiçek yollamaz bence. Kırdım ağladı hikaye. Alt kademesinde calisan biri icin Çağırır yanına üzgün olduğunu dile getirir yada aglasada zirlarsada hiç umrumda olmaz. Bence madem bi şans daha verdin gizli gizli takip et. Bu kadar açık verme.

Gözlerim dolarak okudum son gelişmeleri. Başta yorum yaparken de çiçek yollamasının normal olmadığını söylemiştim ama siz kızla konuştum ikna oldum deyince içinize huzursuzluk vermemek için pek olumsuz yorum yapmadım .

Evet çok kızmışsınız haklısınız ama bence ailenizde biraz kafanızı dinleyin , sakince düşünün, siniriniz biraz geçince eşinizi özleyip özlemediğinizi tartın, hala sevginiz devam edebiliyor olabilirse boşanmayı tekrar düşünün. Normalde boşan adi adamdan deriz ama çocuğunuza çok üzüldüm. Belki siz yakalamasanız eşinizle kız ileri bir boyuta geçecekti. O yüzden içiniz soğumuyordur haklı olarak. Kızın da allah cezasını versin yani ne diyim , birde size edebiyat parçalayıp üzgün gibi rol yapmış.
Lütfen o kızı arayıp eşim benimle barışmak için tüm mesajları okuttu adama resmen yavşamışsın s.rtuk deyin. İs yerine de onu rezil edin insan icine çıkamasın. Banlanmak istemiyorum ama düzgün cümle kuramıyorum o kız için maalesef.
İsyerinden de ayrılmasını söyleyin bence , ben seni rezil etmeden ordan yok ol yoksa senin icin iyi olmaz deyin.Esinizle barışın demek haddime değil ama eşinizin epey gözü korkmuş gibi geldi bana. İyice burnu sürtsün sonra barışma fikrine belki sıcak bakarsanız, böyle ama fiziki aldatmamış sadece konuşmuş diyenlere aşırı sinir olurdum ancak eşiniz teselli eder modda konuşmuş kızla. Evet belki siz yakalamasanız ilerleyecekti ama ilerlemedi ve esiniz yediği haltın farkına vardı. Biraz da böyle düşünmeye çalışın.

Mrb arkadaşlar.. şüphe içinde boğulan her kadın gibi kafayı yemek üzereyim. Yaklaşık 3 hafta önce eşimle ufak bi tartışmamız oldu akşamına barıştık telefonunu kurcaladım çiçek gönderme sayfalarına bakmış. Eşim yanımdayken niye bu sayfalara baktın dedim öyle mi hiç farkında değilim gibi saçma sapan şeyler geveledi. Neyse sabahına eşim işteyken bir buket kırmızı gül geldi hayatımın anlamı biricik karım seni çok seviyorum diye bir notla. Niyeyse sevinemedim bu adam bi haltlar karıştırıyo acaba başkasına gönderecekti de ben gördüm diye mi bana da gönderdi diye düşündüm. Eve geldiğinde tlfnunu kurcaladım bişey göremedim. Aradan iki gün geçti gece çocuklar uyurken eşim koltukta uyuyakalmış telefonunu aldım. Msjlara baktım normalde çiçek gönderilirken ulaştı vs msjları gelir hiç biri yoktu. Maillerine baktım. Gereksiz kutusunda iki ayrı çiçek için gönderilmiş teslimat bilgileri vardı. Baktım nimet diye bir kadın ismi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Notta seni kırdıysam özür dilerim yazıyordu. O ara eşim uyandı. Kim bu kadın dedim bişeyler geveledi. Yok Doğum günüymüş iş yerindeki çalışanmış...vs tabi inanmadım sonra gerçeği söylicem ama kızma dedi. Sözde bu kız onun emrinin altında çalışanlardan biriymiş işle alakalı bir mevzu olmuş ve eşim herkesin içinde onu azarlamış kız ağlamış. Eşim sonra pişman olmuş gönlünü almak istemiş. Tabi olay böyle sakin sakin geçmedi ben bağırarak ağlıyorum eşim bir yandan sarılmaya çalışıyor bir yandan anlatmaya.. gözüm döndü bana gönderdiği çiçeği paramparça yaptım yastığını da fırlattım odaya gelip uyumasın diye. Bir yarım saat sonra geldi özürler düşünemedimler yalvarmalar zorla sarılmaya çalışmalar. Defedip gönderdim. Sabah işe gitti ben kafayı yemek üzereyim akşam geldi aynı hikaye. Dayanamadım sonraki gün abim geldi çocuklarımı da alıp evi terkettim. Eşime de msj attım kafamdaki soru işaretleri geçmeyene kadar dönmeyecem diye. Bir sürü msj atıp yalvardı. Babamlara gittim ama kimseye birşey söyleyemedim.Ailem il dışında ve özlediğimden bir hafta yanlarında kalacağımı söyledim. Zaten bebeğimden dolayı çalışmıyorum izindeyim. Bu süreçte de eşim gece yarılarına kadar msjlar attı şiirler yazdı. Bensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih edermiş vs.. yaklaşık 10 gün sonra döndüm. Eşim inandığı herşeyi üzerine ve çocuklarının üzerine yemin etti beni hiç aldatmadığına dair. Peşimde pervane oldu. Bende artık güvenmediğimi ama kesin aldattığına emin olamadığımdan bir şans daha vereceğimi söyledim. Ama en ufak bir hatasında çocuklar bile olsa bir dk düşünmem boşanırım dedim. Barıştık gibi ama arada konu açılıyordu gene kavgalar yeminler.. ben tabi paranoyak oldum sürekli tlfnunu bilgisayarını kurcalıyorum. Sürekli o kızın adını geçirmeye başladım. Arada pişman da oluyordum acaba aklında yoksa bile aklına mı sokuyorum diye. En son dün gece eşimin işmyerinden bi bayan arkadaşı gelecekti bize benim samimi olduğum. Bana msj atmış yarın gelemiyorum diye. Bende sinirlendim bir sürü hazırlık yaptım şimdi mi söylenir diye söylenirken eşim de sinirlendi neden böyle yaptı nimet madem gelmiyordu önceden haber verseydi dedi. Gelecek kızın adı serpil. Eşimin çiçek gönderdiği bizi boşanma eşiğine getiren kız nimet. Eşim nimet dedi. Hemde 2 defa ve fark bile etmedi. Ben tabi fıttırdım gene. Durduk yere neden nimet dedi. Adamın bilinç altı bu kızla mı dolu? Resimlerine baktım afedersiniz bi halta benzemiyo. Hazmedemiyorum. Çevremde çok beğenilen bakımlı çalışan bi bayanım. Her gün bin tane iltifat alıyorum ama eşim bakımsız güzel olmayan bi kadına mı ilgi duyuyo? Kadını asla kınamıyorum suç eşimin. Belki kadının hiç bileyden haberi yok. Evliliğimiz zarar gördü. Mutsuzum ne yapacağımı bilmiyorum
Normal sartlar altinda dogru bulmasam da bi evliligi bitirme noktasina getirdiği icin, Nimeti bulur konusurdum. Illaki iloskisi varsa itiraf etmez ama hal ve hareketleri kendini ele verir.
Ek olarak esinizin iş yerinde hic mi tanidiginiz yok? Bu bana biraz garip geldi.
Ben olsam Nimetin soy agacina kadar ögrenirdim

Teşekkür ederim canım çok zarifsin tabi ki düşüncelerini dilediğin gibi söyleyebilirsin özüre lüzum yok. Boşanma konusunda kararım kesin. Ailemin evine gittikten sonra zaman geçtikten sonra yumuşar mıyım bilmiyorum. Öfkem öyle büyük ki eşimin o hıçkıra hıçkıra ağlamaları bile kalbime dokunmadı onu ilk defa öyle gördüm ama zerre acıma hissi yok. O msjlar hafızama çakıldı bir an bile çıkmıyor kalbimin yerinde koca bir buz kütlesi. Tek üzüntüm kızım. 4 buçuk yaşında ve babasına aşık. Bütün yaşananları gördü dün çok ağladı. Bu gün çok sakin hiç birşey yaşanmamış gibi davranıyor.Çocukluktan mı bilinç altına mı atıyor bilmiyorum. Umarım onun için travma olmaz. Yoksa o adamı da kendimi de hiç affetmem
Lütfen ama lütfen o aşsağılık kiza dava açacağına dair bisey de de odu kopsun. Bak bakalım bir daha evli adamı ayartmaya çalışabiliyor mu.. Tabiki eşinizde suçlu çok hemde ama bende nedense diğer arkadas gibi keske bosanmasalar diye içimden geçirdim. Eski mesajları eşiniz size gösterince tamam çok masum değil ama bilemedim. Korku ver tabiki ailenin evine git bosanicagini soyle

canım sabah akşam nimet nimet demişsin adam o kızı sevmeye kendini mecbur hissetmiştir artık. kocanı o kadar zorluyosun ki aldatılsan oh be diye rahatlıcaksın sanki. yok işte yok anla artık

Konunuzu ilk açtığınızda okumuştum, üyelik girişi yapıp cevap yazmaya üşenmiştim. Eşiniz bana inandırıcı geldi bence siz de kendinizi artık sıkmayın yapmış işte bir salaklık affedin, diyecektim. Son gelişmeleri okuyunca içim acıdı ya. Olay benim başıma gelmediği halde o kadar üzüldüm ki sizi düşünemiyorum.

Eşiniz doğru adımları atarsa atlatabilirsiniz bu durumu diye umut ediyorum. Yani ne bileyim ben her konuya “boşa o adamı” diye atlıyorum ama bu sefer diyemedim. Umarım her şey sizin için çok güzel sonuçlanır. Eşinizin kötü niyeti yok gibi geliyor ne bileyim böyle olaylarda ben hep erkekleri suçlardım aslında. Aklı yok mu yapmasaymış diye ama bu sefer Nimet Hanım’a kötü sözler hazırladım.

Biraz uzakta kalıp düşünmeniz en güzeli olacak bence doğru karar vermişsiniz.

Gözlerim dolarak okudum son gelişmeleri. Başta yorum yaparken de çiçek yollamasının normal olmadığını söylemiştim ama siz kızla konuştum ikna oldum deyince içinize huzursuzluk vermemek için pek olumsuz yorum yapmadım .

Evet çok kızmışsınız haklısınız ama bence ailenizde biraz kafanızı dinleyin , sakince düşünün, siniriniz biraz geçince eşinizi özleyip özlemediğinizi tartın, hala sevginiz devam edebiliyor olabilirse boşanmayı tekrar düşünün. Normalde boşan adi adamdan deriz ama çocuğunuza çok üzüldüm. Belki siz yakalamasanız eşinizle kız ileri bir boyuta geçecekti. O yüzden içiniz soğumuyordur haklı olarak. Kızın da allah cezasını versin yani ne diyim , birde size edebiyat parçalayıp üzgün gibi rol yapmış.
Lütfen o kızı arayıp eşim benimle barışmak için tüm mesajları okuttu adama resmen yavşamışsın s.rtuk deyin. İs yerine de onu rezil edin insan icine çıkamasın. Banlanmak istemiyorum ama düzgün cümle kuramıyorum o kız için maalesef.
İsyerinden de ayrılmasını söyleyin bence , ben seni rezil etmeden ordan yok ol yoksa senin icin iyi olmaz deyin.Esinizle barışın demek haddime değil ama eşinizin epey gözü korkmuş gibi geldi bana. İyice burnu sürtsün sonra barışma fikrine belki sıcak bakarsanız, böyle ama fiziki aldatmamış sadece konuşmuş diyenlere aşırı sinir olurdum ancak eşiniz teselli eder modda konuşmuş kızla. Evet belki siz yakalamasanız ilerleyecekti ama ilerlemedi ve esiniz yediği haltın farkına vardı. Biraz da böyle düşünmeye çalışın.
aldatma fiziki olsun manevi olsun bir fark yok ki.. gönül kaymış bir kere. bu adam esini eski aşkla sevmiyor, karistirmis bi haltlar. esinin çocuklarının yüzüne nasil bakacak. yazik en cok da cocuklara

P Prensesininbircikannesi sizi kac gündür takip ediyorum İnan’ın içim sızladı gözlerim doldu gözümün önünde canlandı sanki anlattıklarınız ve gözlerim doldu ☹️ Eşinize de cok üzüldüm size ayrı bi üzüldüm hele çocuğa içim yandı içim gitti ☹️ Sizin yerinizde olsam o nimet denen pisliğin hayatını zindan ederdim rezil kadın .. cok sinirlendim ve duygulandım Rabbim kimseye yasatmasın zor bi durum
eşine mi üzüldunüz ?! ben şok
kadin yine yapacagini kadina yapıyor bu forumda neler gördük daha neler göreceğiz...

Bence eşiniz haklı ve siz bir evliliği boşuna yıktığınız için pişman olacaksınız
Birincisi konuyla ilgili o kadar çok kavga etmişsiniz ki elbette sonrasında pek çok şeyi gizlemiş
İkincisi eğer bir kadın olsa evliliğin bitirmekten korkmak yerine zaten varlığı görülsün ister, sizin bilmeniz işine gelir Nimet in. Neden o mesajları göndersin ki. Hatta öğrenmeniz için elinden geleni yapar. Zira hiç bir ikincisi birincinin gölgesinde kalmak istemez
Üçüncüsü sanırım çocuğunuz küçük psikolojiniz pek iyi değil. Telefonları karıştırmaktan vazgeçin bence . Kendi psikolojinize zarar adam huzursuzluk çıkmsın diye silse şüphe silmese şüphe
Şimdi fazla duygusal yaklaşıyorsunuz duruma ama daha akılcı bakmanızı öneririm.
Çocuğunuzun ilerde pişmanlık yaşayacağınız bir kararda babasından ayrı kaldığı zamanlar içinde vebale girmeyin.
Bir uzmana gidin, ilişkinizi iyileştirin ama ben sana güvenmiyorum diyerek karşı tarafı daha da güvensiz bir insan haline getirmeyin derim
guncellemeleri okuyun lutfen

eşine mi üzüldunüz ?! ben şok
kadin yine yapacagini kadina yapıyor bu forumda neler gördük daha neler göreceğiz...
Ne gördün ki pardon ben adama üzüldüm çünkü böyle akıllı bi karısını ve çocuğunu kaybetti böyle güzel bi evliliği yıktı iğnelemeyi algılamamıssınız ama anlamadığın şeyi sormadan yargılama bence dediğim cümle açık kapı çünkü.

aldatma fiziki olsun manevi olsun bir fark yok ki.. gönül kaymış bir kere. bu adam esini eski aşkla sevmiyor, karistirmis bi haltlar. esinin çocuklarının yüzüne nasil bakacak. yazik en cok da cocuklara
Evet ben de sizinle aynı fikirdeyim ama nedense bu konuda boşan sürünsün demek gelmedi içimden. Sanki adam tek kalınca bu sefer de o şırfıntı kız adamı teselli edecek boşluktan faydalanıp. Çocuklar var , kızının öyle ağlaması içime dokundu nedense. Diyorum ya fiziki olmasına gerek yok gönül kayması bile yeterli aldatma sayılır buda. Ama mesajlarda sevgili gibi değil de arkadaşlıktan farklı yere kayar gibi olduğunu kızın da resmen gurur okşayıcı konuştuğunu yazmış konu sahibi. Bana eşinin heyecan aradığı sonradan da pişman olduğu ama iş işten geçmiş gibi geldi.

Ve böyle çok çok içten ikisini de özellikle o kızı tüm işyerine rezil etmesini istiyorum. Evli erkeklerde sevgilisinden ayrılma tesellisi bulacağına kendine denk binlerce erkek var onlarla konuşsaydı. Erkek suçsuz demiyorum evli olan erkek evlilik sözü veren de erkek , o zaman sadakati sağlayan da erkek olacak tabiki ama bu son zamanlarda da bu tarz evli erkeklerin evli olduğunu bile bile onlara saran kadınlardan nefret eder hale geldim. Çoğumuza bu tarz bir yaklaşım olsa direk adamı uzaklaştırırız hatta buna fırsat bile vermeyiz,bunlar nedense daha da bir yapışıyor evli olana.
Cok uzun yazdım sanırım kusura bakmayın burdaki aldatma konuları epey canımı sıktı :110:

şöyle bi şeyler okuyayım uykum gelsin diye girdim foruma uyku muyku kalmadı pür dikkat konuyu okuyorum.

eşin sanırım biraz saf biri baştan sona olan tutumu öyle bir izlenim bıraktı bende. yorumlarından birinde maddi durumunun çok iyi olduğunu söylemiştin, bu nimet denen gereksiz de bu sebeple eşine kancayi takmış gibi, seninki de belki egosunu tatmin etmek için, belki heyecan aradığı, belki belasını aradığı için konuşmuş. Yani kendimi senin yerine koyunca o nimetin saçını başını yolmak istiyorum ne kadar çağ dışı olsa da. Bi de özellikle banyoya girip telefonu ortada bırakmış ki nimetten gelen mesajı gör, bu kesinlikle nimetle ortaklaşa kurulan bir senaryo ama aferin çok zeki kadınsın hiçbirini yememişsin. eşin gibi bir adamın seni kolay kolay bırakacağını zannetmiyorum ki zaten hic gardını indirmemissin.

böyle olaylarda once erkekleri suçlu bulurum ama bu olayda bu nimet'e çok pis kuruldum. o kibar kibar bi şeyden haberi yokmuş tavırları falan. Benim gerizekalı kocam da gidecek ona çiçek alıp ofiste g.tunu kaldıracak! utanmaza bak bi de benim yüzümdennn diye ezik yapıyor hala.

esin ne is yapıyor nasil bir ortamda çalışıyor bilmiyorum ama kendi çalıştığım ofisteki bazı durumlardan ötürü git gide geri kafalı olmaya başladım ben. ofiste 2. evliliğini yapan patronumuz çalışanlardan kendi yaşlarında evli bi kadına göz göre göre yürüyor mesela. bunu ofiste direkt farkeden iki kişiyiz. kadının da gözlerinin içi gülüyor onun da 2.evliligi 3 çocuk annesi. Bu insanlar evden eşlerini öpüp çıkıyorlar ama ofiste 8 saat eşlerinden daha çok zaman harcadıkları başka bir hayat var resmen. Yani kimsenin ruhu duymaz bütün gün dip dibe burun buruna. valla mühendislerden birinin eşi zırt pırt ofise eşinin ziyarete geliyor özledim ayağına. kim var kim yok kolacan ediyor. tamam yapacak olan adam her türlü yapıyor ama artık böyle davranan kadınlari eleştiremiyorum, maalesef kadının en büyük düşmanı kadın olan bir devirdeyiz.

Acinizi hissediyorum.Hakkinizda en hayirli karari verirsiniz dilerim. Ama su surecten Nimet'in iki timsah gozyasiyla cikmasini ben suracikta hazmedemiyorum.
Esin suclu onu bir kenara koyuyorum.

Esimin is yerinde bu profilde bir kadin var. Bu forumu okurken aklima dustu esimin telini karistirdim kiz esime yazmis watsaptan yok kahve yaptik x bey. Yok beni dıslıyorlar ofiste ama ben su isleri gecmiste yaptim vs hep yazmis emojiler falan.

Esim ben disaridayim siz icin. Haksizliga ugrasaydin gidip x beyle konussaydin gibi mesajlar yazmis. Ah dedimm bir kavga kadini engelledi odayi ayirdi.

Bir gun ortamda esimin onu engelledigi duyulunca sormus biri neden engelledin Ayten'i evet Ayten adini da yazacagim Ayten'i? Gerekli gereksiz yaziyordu demis. Adamin cevabi bana da yaziyordu esim bu kadini engelle cok cingoz bu dedi oluyor. Bosanacaktik onun yuzunden diye ekliyor. Muhtemelen baska erkeklere de yazdi.

Nimet gibilere de bir ders vermek gerekiyor.

Çok üzüldüm gercekten. Hadi hepsini anladimda eşiniz neden özür cicegi göndermiş . Sevgili olamayacaklarını anladigi için mi sebebi nedir. Onu bir türlü konduramadım. Artık diğer sebep çöktü cunku

X