Aldatıldım mı????

Canım bende evli 2 çocuklu bir insanım benimde mutsuz bir evliliğim var. Sana birşey sorabilir miyim. Eşinizin o kıza çiçek göndermesi kabul edilir birşey değil asla, o kızı azarlayıp ağlattıysa ve sonradan vicdan azabı duyduysa kusura bakma deyip geçebilirdi çiçeğe ne gerek var. Bir de kız esinize mesaj atmış ve siz kızı ondan sonra aramış konuşmuşsunuz niye mesaj attın gibisine. Benim anlamadığım bu kız sizin eşinizle bu çiçek gönderme mevzusundan kavga ettiğinizi nerden biliyor da eşinize mesaj atıyor huzurunuz bozulmasın falan diyor. Eşiniz anlatmış kıza demekki aranızdaki kavgayı. Kızda formaliteden eşine mesaj atıyor sen gör ve oku diye, mesajı okuyunca senin arıcanı biliyor, mesajdaki yuvanız dağılmasın laflarını ikinci kez sana telefonda tekrar zırvalıyor tatlı tatlı ve sende buna inandın öyle mi. Sırf dikkatleri üzerlerinden çekmek için bir oyun bu farkında mısın. Kızın sevgilisi olsa o çiçeği zaten kabul etmezdi bu da oyunun bir parçası ve etrafa sevgilim gönderdi görüntüsü yapmak iş yerine. Eşin o kızdan hoşlanmasa kıza çiçek göndermezdi, kızda eşinden hoşlanmasa çiçeği kabul etmezdi. Senin eşinle aranın bozuk olduğunu sen onu aramadan önce bilip eşine mesaj atmış sen oku diye bunu düşün lütfen, eşin baya konuşuyor kızla
İs yerine cicek geliyor ve calisanlar sevgilisi gönderdi saniyor.birde amirinin gönderdiyini bilseler eminim calisanlarda bizim gibi düşünür.bu hic etik deyil
Kızlar son majları okuyamadım elim ayağım titreyerek yazıyorum gece 5 ye uyandım eşimin operatör geçmişine baktım. Güncel son 10 günlük kısımda kısa süreli hatta dk bile sayılmaz arama var onun dışında msj hiç bişey yok. Ama 24 Kasım’dan 10 gün önceye kadarki kayıtlarda hiç arama Yok binlerce msj var gece yarılarına kadar olan. Eşim aşırı yoğun çalıştığını söyler ama mesai saatlerinde bir sürü gönderilen majlar var. Bu majlara nasıl vakit buldu adam! Titriyorum şimdi uyandırsam mı yoksa hiç ellesem işe kalktığı zaman mı gözüne soksam msjları bilmiyorum. Çocuklar uyumasa evi ayağa kaldırıcam. Şuan yanımda neleri götürsem ne kadar eşyayla çıksam bunları düşünüyorum. Yaklaşık 3 haftadır aklıma geldikçe ağlıyordum ama şu am tek damla göz yaşı yok. Gece yarılarına kadar msjlaşıp nasıl sonra koynuma girdi aşkından ölüyormuşcasına o sevgi sözlerini söyledi bu karaktersiz aklım almıyo. İnsan başkasına ilgi duyunca karısından soğumaz mı? Bu nasıl karaktersiz bi adam! Neden ağlayamıyorum? Neden yalnızca titriyorum! Saat ne zaman 8 olucak da bütün kinimi kusucam
Kimle nimetlemi konuşmuş

Muhtemelen is diye baslayan sohbet arkadasliga donustu daha sonra florte ve bir sure sonra esiniz daha ileriye gidemeyecegini anlayinca iletisimi kesti ve cicekteki o ozur kiza umut verdigi icin diledigi bir ozurdu. Size yolladigi cicekte kendince gunah cikarma yontemiydi. Cok zor bir durum Allah yardimciniz olsun

Cok uzuldum... Durum ortadaydi aslinda. Ama yaptiklari bu ahlaksizlik yanlarina kalmasin lutfen. Sessiz sedasiz cekip gitme herkes bilsin.
İhanet agir bir kusurdur. Esine, cocuguna, namusuna ihanet eden tum guvenirliligini, haysiyetini yitirir beseri sistemde.

Bir suru yalan dolan, oyun... Yazik.

İs yerine cicek geliyor ve calisanlar sevgilisi gönderdi saniyor.birde amirinin gönderdiyini bilseler eminim calisanlarda bizim gibi düşünür.bu hic etik deyil

Kimle nimetlemi konuşmuş
Ben dedim bu nimette tuhaflık olduğunu ben de bekar biriyim bana amirim çiçek gönderecek kabul edicem üstelik bunu öğrenen eşine açıklama yapıcam suçlu gibi boşanma davası açarmısın bilmem ama iş yerine gidip patronlarla konuş bence benim yakın arkadaşım iş yerinden biriyle ilişki yaşadı evli patron adam ama bide abisi var asıl patron bizim ki eşini kıskanmaya baskı uygulamaya kalkınca adam önden davranıp bunu işten attırmaya çalıştı sonra asıl patron abide ikisini birden işten attı kardeşine bile acımadı eşi de boşanma davası açtı ben de bu arkadaşla tüm iletişimimi kestim dedim evlensem evime sokacağım biri değilsin hadi sana güle güle

Desteğiniz için sağolun kızlar. Eşimi uyandırmadan kadını aradım bütün kayıtları gördüm bana gerçeği söyle diye çok ısrar ettim ama aynı şeyleri geveledi ağlayarak. Arkadaş olduklarına yeminler etti whatsap konuşma ekran görüntüsünü gönderdi işle alakalı konuşmalardaki onun eşime hocam diye hitabı eşinize slm söyleyin çocukları öpün vs yazıyordu. Ben whatsap kayıtlarını bilmiyorum bana operatör msjlarına gönder dedim yeminler etti sildiğine dair. Yok iş yerinde çok problemleri varmış sadece eşimle konuşabiliyormuş felan filan. Kayıtlara baktım kadının numarasıydı bazen gece yarılarına kadar olan ösjlaşmalar vardı. Özellikle kadını aramak istedim ki ağız birliği yapmasınlar sonra eşimi uyandırdım aynı yalanları zırvaladı. Kayıtlarda da gördün artık konuşmuyorum dedi marifetmiş gibi. Evliliğim bitti dedim resti çektim yalvardı yakardı. Alyansları da hediyeleri de g.tüne sok aşağılık adam dedim. Çok yalvardı ama zerre umrumda değil boşanmak istiyorum bana sıkıntı çıkarma bütün kayıtları aldım dedim. Kızım bu Arada uyandı ağladı gitmeyelim diye. Burda olduğundan çok daha mutlu olacaksın dedim. Eşime de ondan tiksindiğimi söyledim işe geç kalmıştı gitti aşağılık

Isler bu noktaya gelmis artik geri donusu olmamasi daha iyi.
Insallah gercekten yanlarina kalmaz hicbisey.

Desteğiniz için sağolun kızlar. Eşimi uyandırmadan kadını aradım bütün kayıtları gördüm bana gerçeği söyle diye çok ısrar ettim ama aynı şeyleri geveledi ağlayarak. Arkadaş olduklarına yeminler etti whatsap konuşma ekran görüntüsünü gönderdi işle alakalı konuşmalardaki onun eşime hocam diye hitabı eşinize slm söyleyin çocukları öpün vs yazıyordu. Ben whatsap kayıtlarını bilmiyorum bana operatör msjlarına gönder dedim yeminler etti sildiğine dair. Yok iş yerinde çok problemleri varmış sadece eşimle konuşabiliyormuş felan filan. Kayıtlara baktım kadının numarasıydı bazen gece yarılarına kadar olan ösjlaşmalar vardı. Özellikle kadını aramak istedim ki ağız birliği yapmasınlar sonra eşimi uyandırdım aynı yalanları zırvaladı. Kayıtlarda da gördün artık konuşmuyorum dedi marifetmiş gibi. Evliliğim bitti dedim resti çektim yalvardı yakardı. Alyansları da hediyeleri de g.tüne sok aşağılık adam dedim. Çok yalvardı ama zerre umrumda değil boşanmak istiyorum bana sıkıntı çıkarma bütün kayıtları aldım dedim. Kızım bu Arada uyandı ağladı gitmeyelim diye. Burda olduğundan çok daha mutlu olacaksın dedim. Eşime de ondan tiksindiğimi söyledim işe geç kalmıştı gitti aşağılık
Suan cok ofkelisin sakin ol.
Bak kiz bisey yok demis okumussun .
Neden ince ince arasyiriyorsun.
Tmm hos degil cicek micek isleride
Sakin ol.adama ders olmustur yapmaz daha.

Konu sahibi inanmak istedigine inanabilirsin ama ortada mantiksiz birseyler var.

Ikisinin agiz birligi yapacagi aklina gelmiyor mu hic?:KK57:

Kiz sana tabi inandirici konusacak,

Aayyy ben de cok uzuldum aayy valalhi hic olur mu...falan filan dicek tabi ne bekliyorsun ki ?:-)

Cok iyi niyetlisin diyim sana yumusakca.
Sen anla ne demek istedigimi:KK66:

Neyse insallah biz yanilmisizdir

Kızlar desteğiniz ve msjlarınız için teşekkürler. Sabah biz kavga ederken kızım uyandı ve anne gitmeyelim diye ağladı. Aklıma geldikçe için acıyo. Kızıma daha mutlu olucaz göreceksin dedim o aşağılık da duyuyordu. Hazırlanıyorum çocuklarımı da alıp gidicem. Kocam olacak adiden tiksiniyorum onunla tekrar aynı yatağa giremem. Bir gün aldatılacağım hiç aklıma gelmezdi. Kalbim çok kırık çok halsizim tek lokma yiyemedim gırtlağıma kadar doluyum. Nasıl hazmedicem nasıl kabullenicem bilmiyorum

Kızlar desteğiniz ve msjlarınız için teşekkürler. Sabah biz kavga ederken kızım uyandı ve anne gitmeyelim diye ağladı. Aklıma geldikçe için acıyo. Kızıma daha mutlu olucaz göreceksin dedim o aşağılık da duyuyordu. Hazırlanıyorum çocuklarımı da alıp gidicem. Kocam olacak adiden tiksiniyorum onunla tekrar aynı yatağa giremem. Bir gün aldatılacağım hiç aklıma gelmezdi. Kalbim çok kırık çok halsizim tek lokma yiyemedim gırtlağıma kadar doluyum. Nasıl hazmedicem nasıl kabullenicem bilmiyorum
Vallahi hepimiz birşeyler olduğunu anladık şüphelendik ama olmasın bu sefer dedik malesef kocan bizi yanıltmadı ama sen güçlü bir kadınsın herşeyin üstesinden gelirsin üzülme demenin manası yok acını da yaşa ama bu yaptıklarını da o adamın yanına asla bırakma!

Benim anne babam ben 15 yaşındayken boşandı babam da aldattı hem de kaç kere keşke ben daha küçükken boşansaydı yetişkin olunca daha çok üzülüyorsun hele de ergenlikte annem sustu sustu ama dayanamadı kim dayanabilir ki aldatılmaya büyüdükleri zaman sana hak verecekler emin ol bu senin de hayatın çocukların için bir sürü fedakarlık yaparsın annesin ama bu adama kendini kurban etme çünkü çocuklar büyüyüp kendi yoluna gidince o adamla kalacak olan sensin ben sessiz gitme derim işyerin de rezil olsunlar iyice

kocanızdan şüphelenip nimet denen kadınla ilk konuştuğunuzda ve samimiyetine inandığınızı söylediğinizde sizi uyaracaktım ama kendimi tuttum suçsuz yere vebal alma ihtimaline karşı.

evli adamla ilişki yaşayan bir tanıdığım vardı. karısı şüphelenip bunla görüşmeye gelmişti bizim kız öyle şeyler anlatmıştı ki kadının gözleri dolmuş özür dileyip masadan kalkmıştı. bu tiplerle baş edemezsiniz pisliklerinde boğulsunlar bırakın.

Nimet gibileri çok tanıdım malesef. Ailecek görüşüp saman altından su yürüten cinsten onlar.ama akıbetleri hep berbat oldu.bir komşumuz vardı onun başına gelmişti böyle birşey.hayatlarini mahveden kadın hiç evlenemedi hep onun bunun metresi olarak kaldı.hala da duyuyoruz aynı durumda. O yüzden onu rezil edin bence herkes nasıl biri olduğunu anlasın. Gece yarilarina kadar evli adamlarla mesajlaşan birinin masum olma ihtimali yok.timsah göz yaşlarında bogulsun.

Nimet gibileri çok tanıdım malesef. Ailecek görüşüp saman altından su yürüten cinsten onlar.ama akıbetleri hep berbat oldu.bir komşumuz vardı onun başına gelmişti böyle birşey.hayatlarini mahveden kadın hiç evlenemedi hep onun bunun metresi olarak kaldı.hala da duyuyoruz aynı durumda. O yüzden onu rezil edin bence herkes nasıl biri olduğunu anlasın. Gece yarilarina kadar evli adamlarla mesajlaşan birinin masum olma ihtimali yok.timsah göz yaşlarında bogulsun.
Kesinlikle bende bunu anlamıyorum yahu adam evli ne diye konuşursun ne umarsın ya da evli bi erkek seni cinsellik dışı ne olarak görebilir ki sevdiğini falan mı sanıyorlar acaba.

Cnm nasilsin? Durumlar nsl? Seni merak ediyoruz....

Eşinizin iş yerindekilerle arkadaşlık kurabiliyorsanız, şuan ki iş yerine gidip nimet denen kadınla da arkadaş olmayı deneyebilirsiniz. Geçerken uğradım ya da bi yere gidicem anahtarı bırakmaya geldim filan dersiniz. En azından olayın doğruluğunu kesinleştirirsiniz içiniz rahat eder. Ben olsam hemen giderdim.

X