Aldatıldım mı????

Okudum, adamın aldattığına nereden karar veriyoruz ki, mesajlaşma var. O da içerik olarak bir yere kaymış değil.
Hala aynı şeyi düşünüyorum, yazık edecek evliliğine
Siz gece yarıları evli bir erkekle konuşur musunuz? Gece 12 gibi mesela. Ya da evli Bir erkek o saatte neden konuşur bir kadınla? Burda masum bir şey var mı sizce

Siz gece yarıları evli bir erkekle konuşur musunuz? Gece 12 gibi mesela. Ya da evli Bir erkek o saatte neden konuşur bir kadınla? Burda masum bir şey var mı sizce
Bakın konuşmanın kendisi yanlıştır ama bu bir evliliği bitirecek olayı bu noktaya çekecek hale gelmemşi bence.
Zira ortada kabul edilmiş bir ilişki yok. Olsaydı evet o zaman aldatılmışsın bitir demek daha kolau olabilirdi ama artık insanlar geceyi de gündüz gibi yaşıyorkar. Sosyal medyada insanlar kaçlara kadar vakit geçiriyor. Kriter saat olmamalı bu sebeple

Bakın konuşmanın kendisi yanlıştır ama bu bir evliliği bitirecek olayı bu noktaya çekecek hale gelmemşi bence.
Zira ortada kabul edilmiş bir ilişki yok. Olsaydı evet o zaman aldatılmışsın bitir demek daha kolau olabilirdi ama artık insanlar geceyi de gündüz gibi yaşıyorkar. Sosyal medyada insanlar kaçlara kadar vakit geçiriyor. Kriter saat olmamalı bu sebeple
Tabi kabul etmeyecekler. Aldattım mı diyecekler. Belki nimette rol yapıyor adam tehdit etti. Eşimin beni sanal yolla aldattığını yakaladığımda Ben bunun aldatma olduğunu düşünmemiştim diye bir savunma yaptı düşünün. Evet aldattım mı diyecekler. Kadıncağız yakalamasa belki daha ilerleyecekti

Tabi kabul etmeyecekler. Aldattım mı diyecekler. Belki nimette rol yapıyor adam tehdit etti. Eşimin beni sanal yolla aldattığını yakaladığımda Ben bunun aldatma olduğunu düşünmemiştim diye bir savunma yaptı düşünün. Evet aldattım mı diyecekler. Kadıncağız yakalamasa belki daha ilerleyecekti
İkinci kadın bunu yapmaz tam tersine göstermek için elinden geleni yapar. Zira ikinci hep ikinci kalmak istemez ki amaç adamın hayatındaki tek kişi olmaktır o sebeple böyle bir planı yapmak çok zor.

Anlatayım canım. Evdekı bılgısayarı açıyorsun , googledan whatsapp webi acıyorsun. Sonra ekranda karsına bir kod çıkıyor. Daha sonra eşinin telefonunu alıyorsun watsapta sohbetler kısmına geliyorsun sağ üstte 3 nokta işaretı var oraya tıklıyorsun ve oradan da whatsapp webi seçiyorsun. Telefonda QR kodunu tarayın diye yazı çıkacak ,telefonu ekrana yaklastırıp ekrandaki kodu gösteriyorsun bu kadar. Sabah adam evden çıkarken gizlice yap 20 saniyeni alır,aksama kadar izle kimle ne konustuğunu.
Bu yöntem telefon bilgisayara belli bir mesafedeyken oluyor. Ben de kullanıyorum bunu bilgisayarımda.

Okudum, adamın aldattığına nereden karar veriyoruz ki, mesajlaşma var. O da içerik olarak bir yere kaymış değil.
Hala aynı şeyi düşünüyorum, yazık edecek evliliğine
Yanı icerik olarak aşkım canım yazmadığı için aldatmis sayılmaz diyorsunuz yani. Pess.. aynı şey sizin basiniza gelse hissettiginiz duygularin kalp kırıklığının hiç önemide olmaz ozaman. Yeni başlayan her ilişki bu şekilde sohbetle başlar sonra ısındıkça alıştıkça aşkımlar cicimler bal gibide aldatmis işte. .esinden gizli gizli başka bir kadınla konuşmak ona çiçek gondermek filan. Bu aldatmaktır. Bunu bir kadına anlatmaya yani size anlatmaya calismak ne aci. Sunu deseniz anlardım. Aldatmis ama affedip affetmemek size kalmış anlardım.

İkinci kadın bunu yapmaz tam tersine göstermek için elinden geleni yapar. Zira ikinci hep ikinci kalmak istemez ki amaç adamın hayatındaki tek kişi olmaktır o sebeple böyle bir planı yapmak çok zor.
Sadece empati yapın tüm yazılanları tek tek okuyun ve kendinizi konu sahibinin yerine koyun bakalım neler hissedeceksiniz bir daha eşinize güvenebileckmisiniz yada aiz uyurken o gece yarıları başka kadınla yazışsa gündüzde o kadınla aynı işyerinde çalışsa çicek gönderse ki o bağırdım çiçek gönderdim olayıda bu msjlaşmalardan sonra yalan yani ne diye gönderdi kim bilir haa tüm bunlara rağmen benim kocam yapmaz beni aldatmadı diyipte gece rahatça uyursanız tamam o zaman sorun yok.

Sadece empati yapın tüm yazılanları tek tek okuyun ve kendinizi konu sahibinin yerine koyun bakalım neler hissedeceksiniz bir daha eşinize güvenebileckmisiniz yada aiz uyurken o gece yarıları başka kadınla yazışsa gündüzde o kadınla aynı işyerinde çalışsa çicek gönderse ki o bağırdım çiçek gönderdim olayıda bu msjlaşmalardan sonra yalan yani ne diye gönderdi kim bilir haa tüm bunlara rağmen benim kocam yapmaz beni aldatmadı diyipte gece rahatça uyursanız tamam o zaman sorun yok.
Aynen katılıyorum. Yeryüzünde tek bir kadın yoktur eşi gece başka kadınlarla konuşacak hatta o kadına çiçek yollamış olacak ve ne var ya bunda tabi yanlış bir şey ama bu aldatmak değil diyecek. Gerçekten yoktur. Konu sahibi dibine kadar haklı.

Aynen katılıyorum. Yeryüzünde tek bir kadın yoktur eşi gece başka kadınlarla konuşacak hatta o kadına çiçek yollamış olacak ve ne var ya bunda tabi yanlış bir şey ama bu aldatmak değil diyecek. Gerçekten yoktur. Konu sahibi dibine kadar haklı.
Var Emin olun öyle kadınlar var .. hatta şuan forumda bile öyle bir konu var

Seni kırdıysam özür dilerim diye çiçek göndermesi normal mi sizce?
Bu gönül kayması değil mi?
Aldatma sayılmaz mı

Allah allah benim bağlantım kopuyor. Neredeyse bir senedir düzenli kullanmıyorum ama öyleydi sanki. Yazarken telefonu sürekli elime almayayım diye kullanıyorum genelde.

Evet ben de sizinle aynı fikirdeyim ama nedense bu konuda boşan sürünsün demek gelmedi içimden. Sanki adam tek kalınca bu sefer de o şırfıntı kız adamı teselli edecek boşluktan faydalanıp. Çocuklar var , kızının öyle ağlaması içime dokundu nedense. Diyorum ya fiziki olmasına gerek yok gönül kayması bile yeterli aldatma sayılır buda. Ama mesajlarda sevgili gibi değil de arkadaşlıktan farklı yere kayar gibi olduğunu kızın da resmen gurur okşayıcı konuştuğunu yazmış konu sahibi. Bana eşinin heyecan aradığı sonradan da pişman olduğu ama iş işten geçmiş gibi geldi.

Ve böyle çok çok içten ikisini de özellikle o kızı tüm işyerine rezil etmesini istiyorum. Evli erkeklerde sevgilisinden ayrılma tesellisi bulacağına kendine denk binlerce erkek var onlarla konuşsaydı. Erkek suçsuz demiyorum evli olan erkek evlilik sözü veren de erkek , o zaman sadakati sağlayan da erkek olacak tabiki ama bu son zamanlarda da bu tarz evli erkeklerin evli olduğunu bile bile onlara saran kadınlardan nefret eder hale geldim. Çoğumuza bu tarz bir yaklaşım olsa direk adamı uzaklaştırırız hatta buna fırsat bile vermeyiz,bunlar nedense daha da bir yapışıyor evli olana.
Cok uzun yazdım sanırım kusura bakmayın burdaki aldatma konuları epey canımı sıktı :110:
haklisiniz benim de canim cok sıkılıyor aldatma konularinda. sizi anlıyorum iyi niyetli düşünüyorsunuz ama ben yine de adama güvenemiyorum. bu kız olmasa da ileride baska birine meyletme ihtimali cok yüksek. bir kez yapmış çünkü o sınırı gecmis. Allah hepimizi her gun cesitli vesilelerle sınava tutuyor. adamin sınavı da buymuş bence ve gecememis. kiz tabiki masum degil ama bizi ilgilendiren kiz degil burda, kızı rezil etsek elimize ne gececek. bu tıpkı yakını öldürülünce onun intikamını almak icin katili öldürmeye benziyor ama katil ölünce acımız geçmiyor ki. Allah sabır versin konu sahibine, bir şans verirse de umarım mutlu olur. ben sadece kendim olsam dayanamazdim diye düşünüyorum. Allah kimseye yaşatmasın cok zor bir durum

bu kadar genişlik de cok fazla bana kalirsa. insanlar sınırı bilmeli, gündüzler pabuca girmedi, herşeyin bir yeri zamani var. iliski olmasa bile bir hoslanma bir meyil var bu cok bariz. buna göz yumarsa hicbirsey olmamis gibi davranirsa devami da gelecektir cok net.

haklisiniz benim de canim cok sıkılıyor aldatma konularinda. sizi anlıyorum iyi niyetli düşünüyorsunuz ama ben yine de adama güvenemiyorum. bu kız olmasa da ileride baska birine meyletme ihtimali cok yüksek. bir kez yapmış çünkü o sınırı gecmis. Allah hepimizi her gun cesitli vesilelerle sınava tutuyor. adamin sınavı da buymuş bence ve gecememis. kiz tabiki masum degil ama bizi ilgilendiren kiz degil burda, kızı rezil etsek elimize ne gececek. bu tıpkı yakını öldürülünce onun intikamını almak icin katili öldürmeye benziyor ama katil ölünce acımız geçmiyor ki. Allah sabır versin konu sahibine, bir şans verirse de umarım mutlu olur. ben sadece kendim olsam dayanamazdim diye düşünüyorum. Allah kimseye yaşatmasın cok zor bir durum

Evet canım haklısın da ben çok gördüm iş yerinde falan bu aldatmaları fark ettiği halde suya sabuna dokunmadan hayatına devam edenler. Belki böyle ortaya çıkarsak her şeye susulmasa bu kadar kolay yapmazlar. Ahlak bekçisi değiliz tabiki ama artık her şey çok kolayca yapılır hale geldi, bu kızla adamın flört eder modda bile konuşmuş olduğunu anlayan varsa bile anladığını çaktırmamaya çalışıyordur. Hadi herkes işinde gücünde tamam ama eş madem öğrendi ikisini de işyerinde reklam etsin . Bu kadar kolay olmamalı her şeyi yapıp kenara çekilmek. Ve o kız gerçekten çok sinsi , konu sahibini bile ilk başta ikna etmişti masum olduğuna.

X