Aldatıldım mı????

Mrb arkadaşlar.. şüphe içinde boğulan her kadın gibi kafayı yemek üzereyim. Yaklaşık 3 hafta önce eşimle ufak bi tartışmamız oldu akşamına barıştık telefonunu kurcaladım çiçek gönderme sayfalarına bakmış. Eşim yanımdayken niye bu sayfalara baktın dedim öyle mi hiç farkında değilim gibi saçma sapan şeyler geveledi. Neyse sabahına eşim işteyken bir buket kırmızı gül geldi hayatımın anlamı biricik karım seni çok seviyorum diye bir notla. Niyeyse sevinemedim bu adam bi haltlar karıştırıyo acaba başkasına gönderecekti de ben gördüm diye mi bana da gönderdi diye düşündüm. Eve geldiğinde tlfnunu kurcaladım bişey göremedim. Aradan iki gün geçti gece çocuklar uyurken eşim koltukta uyuyakalmış telefonunu aldım. Msjlara baktım normalde çiçek gönderilirken ulaştı vs msjları gelir hiç biri yoktu. Maillerine baktım. Gereksiz kutusunda iki ayrı çiçek için gönderilmiş teslimat bilgileri vardı. Baktım nimet diye bir kadın ismi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Notta seni kırdıysam özür dilerim yazıyordu. O ara eşim uyandı. Kim bu kadın dedim bişeyler geveledi. Yok Doğum günüymüş iş yerindeki çalışanmış...vs tabi inanmadım sonra gerçeği söylicem ama kızma dedi. Sözde bu kız onun emrinin altında çalışanlardan biriymiş işle alakalı bir mevzu olmuş ve eşim herkesin içinde onu azarlamış kız ağlamış. Eşim sonra pişman olmuş gönlünü almak istemiş. Tabi olay böyle sakin sakin geçmedi ben bağırarak ağlıyorum eşim bir yandan sarılmaya çalışıyor bir yandan anlatmaya.. gözüm döndü bana gönderdiği çiçeği paramparça yaptım yastığını da fırlattım odaya gelip uyumasın diye. Bir yarım saat sonra geldi özürler düşünemedimler yalvarmalar zorla sarılmaya çalışmalar. Defedip gönderdim. Sabah işe gitti ben kafayı yemek üzereyim akşam geldi aynı hikaye. Dayanamadım sonraki gün abim geldi çocuklarımı da alıp evi terkettim. Eşime de msj attım kafamdaki soru işaretleri geçmeyene kadar dönmeyecem diye. Bir sürü msj atıp yalvardı. Babamlara gittim ama kimseye birşey söyleyemedim.Ailem il dışında ve özlediğimden bir hafta yanlarında kalacağımı söyledim. Zaten bebeğimden dolayı çalışmıyorum izindeyim. Bu süreçte de eşim gece yarılarına kadar msjlar attı şiirler yazdı. Bensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih edermiş vs.. yaklaşık 10 gün sonra döndüm. Eşim inandığı herşeyi üzerine ve çocuklarının üzerine yemin etti beni hiç aldatmadığına dair. Peşimde pervane oldu. Bende artık güvenmediğimi ama kesin aldattığına emin olamadığımdan bir şans daha vereceğimi söyledim. Ama en ufak bir hatasında çocuklar bile olsa bir dk düşünmem boşanırım dedim. Barıştık gibi ama arada konu açılıyordu gene kavgalar yeminler.. ben tabi paranoyak oldum sürekli tlfnunu bilgisayarını kurcalıyorum. Sürekli o kızın adını geçirmeye başladım. Arada pişman da oluyordum acaba aklında yoksa bile aklına mı sokuyorum diye. En son dün gece eşimin işmyerinden bi bayan arkadaşı gelecekti bize benim samimi olduğum. Bana msj atmış yarın gelemiyorum diye. Bende sinirlendim bir sürü hazırlık yaptım şimdi mi söylenir diye söylenirken eşim de sinirlendi neden böyle yaptı nimet madem gelmiyordu önceden haber verseydi dedi. Gelecek kızın adı serpil. Eşimin çiçek gönderdiği bizi boşanma eşiğine getiren kız nimet. Eşim nimet dedi. Hemde 2 defa ve fark bile etmedi. Ben tabi fıttırdım gene. Durduk yere neden nimet dedi. Adamın bilinç altı bu kızla mı dolu? Resimlerine baktım afedersiniz bi halta benzemiyo. Hazmedemiyorum. Çevremde çok beğenilen bakımlı çalışan bi bayanım. Her gün bin tane iltifat alıyorum ama eşim bakımsız güzel olmayan bi kadına mı ilgi duyuyo? Kadını asla kınamıyorum suç eşimin. Belki kadının hiç bileyden haberi yok. Evliliğimiz zarar gördü. Mutsuzum ne yapacağımı bilmiyorum

Madem eşinizin iş arkadaşlarıyla muhabbetiniz var serpil hanıma sorsaydınız ufaktan nimet diye biti var mı eşiniz iş yerinde milletin içinde birine bağırdıysa cümle alem duymuştur o konuları açsaydınız bence ilerleyen zamanlarda bu konuyu eşinizden habersiz serpil hanımla konuşun

Ben dırekt Nımet denılen kadını arardım esım sıze neden cıcek gonderdı dıye sorardım.Kadın sasırmamıs mı ust duzeyınden ozur cıcegı alınca.Ben olsam mudurum hayırdır manıtasına cıcek gonderen adamlar gıbı bu ne boyle lutfen alın bu cıcegı esınıze verın der ıade ederdım.Sacma geldı acıkcası esınız Nımet degılde Ahmet e bagırsa ona da cıcek gonderır mı acaba....Kafam karıstı valla

Nimetle bu gün konuştum canım olayın sıcaklığıyla konuşmayı hiç düşünmedim hatta eşim iş yerine gel dedi beni resil ettiğin yere gelmem dedim. Nimet de çiçeğe şaşırdığını gerek olmadığını söyled bana. Benden sadece özür dileseydi de çok sevinirdim x bey hepimizin sevdiği saydığı değer verdiği biri. Ondan azar işitmek grurumu incitti çünkü hepimiz ona çok değer veriyoruz dedi. Hatta ablası da aynı yerde çalışıyormuş ona bile söylememiş çiçeğin eşimden geldiğini insanlar yanlış anlar diye. Bana beni bir kere İş yerine geldiğimde gördüğünü söyledi ve Çocuklarınız size benziyor güzel bi bayansınız diye iltifatlar etti. Eğer ağız birliğiyse yalan söylüyorsa çok iyi oyuncu olmalı çünkü ben samimiyetine inandım. Belki eşim niyetlendi bilemiyorum akşamı iple çekiyorum kayıtlarına bakmak için

Madem eşinizin iş arkadaşlarıyla muhabbetiniz var serpil hanıma sorsaydınız ufaktan nimet diye biti var mı eşiniz iş yerinde milletin içinde birine bağırdıysa cümle alem duymuştur o konuları açsaydınız bence ilerleyen zamanlarda bu konuyu eşinizden habersiz serpil hanımla konuşun

Canım serpil eski iş yerinden arkadaşı önceki mesajlarda belirmiştim. Eşim 3 ay önce iş değişikliği yaptı serpil nimeti tanımıyor

Bende diğer hanımlar gibi düşünüyorum. Ben işyerimde patronum tarafından azarlansaydim ve o kişi bana çiçek gönderseydi ne kadar medeni olursam olayım malesef kötü düşünürdüm ve tepkimi koyardım. Tam tersine bu hanım gibi esinizin üzgün olup olmadığına konusup konusmadigina takilip uzulmezdim hatta sevinirdim benden uzak olsun diye. Ama bu hanım iyle yapmiyor hem cicek alıyor üstüne ustelik 3 aylık bir kişiden. Bunu sorun yapmıyor ok adamın tavrinin degismesini sorun yapıyor ok. Sonra adamın özel hayatına el atiyor kendini dahil ediyor hic sucu yokken! Kendini yuva yıkan kadın pozisyonuna düşürülmesine kizmiyor . Ben olsam o patronu ilk çiçek yolladığında paralardim hadi onu yapmadim mesafe koyardim tam tersine mesafe koyuluyor diye uzulmezdim . Hadi onuda geçtim adamın bana gelip karısıyla olan sorununu anlatmasini istemezdim hadi anlattı diyelim karısına karşı beni ne duruma düşürdü diye o isyerinden bile ayrilirdim .bunlar olmuyorsa sağlam bir planları var

Canım bende evli 2 çocuklu bir insanım benimde mutsuz bir evliliğim var. Sana birşey sorabilir miyim. Eşinizin o kıza çiçek göndermesi kabul edilir birşey değil asla, o kızı azarlayıp ağlattıysa ve sonradan vicdan azabı duyduysa kusura bakma deyip geçebilirdi çiçeğe ne gerek var. Bir de kız esinize mesaj atmış ve siz kızı ondan sonra aramış konuşmuşsunuz niye mesaj attın gibisine. Benim anlamadığım bu kız sizin eşinizle bu çiçek gönderme mevzusundan kavga ettiğinizi nerden biliyor da eşinize mesaj atıyor huzurunuz bozulmasın falan diyor. Eşiniz anlatmış kıza demekki aranızdaki kavgayı. Kızda formaliteden eşine mesaj atıyor sen gör ve oku diye, mesajı okuyunca senin arıcanı biliyor, mesajdaki yuvanız dağılmasın laflarını ikinci kez sana telefonda tekrar zırvalıyor tatlı tatlı ve sende buna inandın öyle mi. Sırf dikkatleri üzerlerinden çekmek için bir oyun bu farkında mısın. Kızın sevgilisi olsa o çiçeği zaten kabul etmezdi bu da oyunun bir parçası ve etrafa sevgilim gönderdi görüntüsü yapmak iş yerine. Eşin o kızdan hoşlanmasa kıza çiçek göndermezdi, kızda eşinden hoşlanmasa çiçeği kabul etmezdi. Senin eşinle aranın bozuk olduğunu sen onu aramadan önce bilip eşine mesaj atmış sen oku diye bunu düşün lütfen, eşin baya konuşuyor kızla

Nimetle bu gün konuştum canım olayın sıcaklığıyla konuşmayı hiç düşünmedim hatta eşim iş yerine gel dedi beni resil ettiğin yere gelmem dedim. Nimet de çiçeğe şaşırdığını gerek olmadığını söyled bana. Benden sadece özür dileseydi de çok sevinirdim x bey hepimizin sevdiği saydığı değer verdiği biri. Ondan azar işitmek grurumu incitti çünkü hepimiz ona çok değer veriyoruz dedi. Hatta ablası da aynı yerde çalışıyormuş ona bile söylememiş çiçeğin eşimden geldiğini insanlar yanlış anlar diye. Bana beni bir kere İş yerine geldiğimde gördüğünü söyledi ve Çocuklarınız size benziyor güzel bi bayansınız diye iltifatlar etti. Eğer ağız birliğiyse yalan söylüyorsa çok iyi oyuncu olmalı çünkü ben samimiyetine inandım. Belki eşim niyetlendi bilemiyorum akşamı iple çekiyorum kayıtlarına bakmak için
Nimet’ le konuşmuşsunuz fakat ben bu işin hala oyun olduğunu düşünüyorum konunuzu tekrar okudum, eşiniz yalan söylüyor olmasaydı, siz çiçek sitesine neden girdiğini ilk sorduğunuzda olayı bu şekilde anlatırdı, önce farkında değilim demiş, sonra bi doğumgünü yalanı zırvalamış, en sonunda da son yalanını söylemiş, kızla ağız birliği yapılmış bence, olay masum bir olay değil.

Baştan sona okuyorum konuyu kendimi sizin yerinize koyuyorum ne münasebet diyorum sadece o kız kimde eşime mesaj atıyor eşim kendini ne sanıyorda evde ben bebekle ugrasırken o orda kıza çiçek gönderiyor ve ben gördüö diye banada gönderiyor haşat ederim o adamı zindam ederim hayatı ona baştan sona malesef ama malesef eşiniz birşeyler karıştırmış kusura bakmayında nimet hanımında hosuna gitmiş ki çiçeği iade etmemiş bi de üstüne bi ilgi alaka benim yüzümdenmi falan sen kimsinki senin yüzünden olsun demek geldi içimden bilemiyorum bu işin içinden bizim düşündüğümüz gibi birşey çıkmaz inşallah. Birde nimet inşallah buraya üye değildirde herşeyi okuyup eşinize yetiştirmiyordur..

Bir de hayvan gibi dövdü mü kocan olacak. Şunu çok iyi anladım ki kimse bizden kendimizden daha değerli değil. Kocamın açığının peşindeyim eğer telefon dökümlerinde bi yanlışlık görürsem bir dk durmayacam kendime söz verdim. Sende öyle yap aldattığından eminsen durma o adamın yanında. Döktüğümüz her damla göz yaşında boğulsunlar aşağılıklar
ben neler çektim neler çekiyorum ama o kadar çaresizim ki ne yapacağımı da bilmiyorum konu açacağım hepiniz okursunuz bana bir akıl verin ben de ne yapacağım konusunda tasdikli bir karar verip uygulayacağım

Allah korkusu olan yapmaz zaten canım.Benimde staj dönemimde başıma gelmişti 18 yaşında filandım.Ş.. biri dudağımdan öpmek istemişti.Hem evli hemde benim abi dediğim biriydi.O kadar kötü oldum ki kimseye anlatamadım.Hemde Türkiye'nin en önde gelen kurumlarından Birinde olmuştu bu olay.Kadınların başına maalesef her yaşta herşey gelebiliyor.
Pislik herif ..

İşte bu yüzden çalıştığımız yerlerde insanlarla aramızda mesafe olmalı..

Büyük , küçük , kadın , erkek herkesle x bey , x hanım diye konuşulmalı ..

Siz abi diyince haddini aşmış pislik .. bu konuda da 3 aydır çalışılan bir ortamda konu sahibinin herkese ismiyle hitap edip senli benli konuşması gereksiz samimiyeti getirmiş diye düşünüyorum

Bence nimet ile esiniz tamamen kurmuslar, sizi inandirabilmek icin agiz birligi yapiyorlar. Cicek meselesini ogrendiginizde esinize ilk sordugunuzda, sicagi sicagina nimeti arayip sorsaydiniz o zaman da nimet bugun anlattiklarini anlatsaydi, tamam sucsuzlar derdim. Telefon kayitlari her seyi ortaya cikarir. Umarim hakkinizda hayirlisi neyse o olur.

Benim müdürüm beni azarladığı için çiçek gönderecek :rapci: Sonra müdürüm benim yüzüme bakmadığı için bende anlayıp mesaj atacağım Eşinizle aranız bozulmasıne sebep olduğum için kusura bakma diyeceğim..

Ben erkek olsam, sizin nimeti arama ihtimalinize karşılık farklı birinin telefon numarasını kaydederim Mesajları kendim atarımda silerimde.. Baska bir bayan arkadaşımla da konuştururum nimet diye..

Ama belkide eşiniz gerçekten sucsuz da olabilir..

Bakın ben 17 yasında lıse bıter bıtmez ıs hayatına atıldım.Bır kac ay sonra muhasebeye alıp egıtmeye karar verdıler.Hersey cok ıyı gıdıyordu derken bırkac ay sonra fabrıkaya patronun yegenı basladı.Adamın oglu ıle kardesım arkadas cıktılar oncelerı muhabbet cocuklardan basladı derken bu serefsız benı baska pozısyonlara almaya basladı.Sırnasık sırnasık konusmalar basladı.Hafta sonu ıkı gun tatılde ben senı gormeden nasıl durucam vs tarzı konusmalar.Ben ne yaptım gıttım patronun damadı olan mudurume sıkayet ettım bu adam bana boyle boyle dıyor dıye.Sonra bu ıkaz alınca adam bana dusman oldu basladı aramızda bır catısma.Sonuc ısımden oldum ama o serefsıze yuz vermedım.Bu Nımet bacı da cıcegı yanlıs anlamıs olmalı kı baskası da yanlıs anlar dıye ozellıkle ablasına da anlatmamıs.Yanı deseydınız keske sasırdıysanız ıade etseydınız dıye.Ustelık 3 aylık bır ıs yerınde yok soyle severız yok boyle saygı duyarız sasırdım kızdı dıye demek cok sacma.Esınızı tanımıyorum ama bana mudurum olarak bagırması zoruma gıttı cıcegı de ıade ettım deseydı kotu dusunmezdım.Bır arastırın bakalım bu durumu

Hiçkimse işyerinde birini kırdım diye çiçek göndererek özür dilemez eğer aralarında hiçbişey yoksa...Yalan yani...Erkekler, resmen karılarını salak yerine koyuyorlar bu aptalca savunmaları yaparken...
Karısına 1 tane çiçek getirmeyi çok görenler, işim var yoğunum ne çiçeği diyenler başkasını kırdım diye özürler, çiçekler...

Ne diyim yani affedeceğinizi de biliyordu zaten birkaç gün uğraşmayla. Bundan sonrası hep tetikte olan, huzursuz bir eş ve önlemimi sıkı almam lazım diye ders alan bi koca...Kızın bu konuşması da rahatlatacak bişey değil çünkü eşiniz hangi hakla başka bir bayana çiçek gönderiyor?

Bakın ben 17 yasında lıse bıter bıtmez ıs hayatına atıldım.Bır kac ay sonra muhasebeye alıp egıtmeye karar verdıler.Hersey cok ıyı gıdıyordu derken bırkac ay sonra fabrıkaya patronun yegenı basladı.Adamın oglu ıle kardesım arkadas cıktılar oncelerı muhabbet cocuklardan basladı derken bu serefsız benı baska pozısyonlara almaya basladı.Sırnasık sırnasık konusmalar basladı.Hafta sonu ıkı gun tatılde ben senı gormeden nasıl durucam vs tarzı konusmalar.Ben ne yaptım gıttım patronun damadı olan mudurume sıkayet ettım bu adam bana boyle boyle dıyor dıye.Sonra bu ıkaz alınca adam bana dusman oldu basladı aramızda bır catısma.Sonuc ısımden oldum ama o serefsıze yuz vermedım.Bu Nımet bacı da cıcegı yanlıs anlamıs olmalı kı baskası da yanlıs anlar dıye ozellıkle ablasına da anlatmamıs.Yanı deseydınız keske sasırdıysanız ıade etseydınız dıye.Ustelık 3 aylık bır ıs yerınde yok soyle severız yok boyle saygı duyarız sasırdım kızdı dıye demek cok sacma.Esınızı tanımıyorum ama bana mudurum olarak bagırması zoruma gıttı cıcegı de ıade ettım deseydı kotu dusunmezdım.Bır arastırın bakalım bu durumu

Onunla konusarak kendinizi küçültmüşsünüz. Bu konuşmaları eşinize aynen aktarmıştır kesinlikle bir dialoga daha sebep oldunuz aralarında ve bu yüzden ayrıca da eşinizin egosunu tavan yaptınız..Kız ise kendini önemli hissetti ve kıskanılan evli erkeğe belki de ilgisi daha da artmıştır kimbilir...
3. Kişilerle asla muhatap olmayın çünkü burda kızın ne yaptığı ne söylediği önemli değil, çiçeği gönderen eşiniz...

Gidip konuşmaktan çekindiğini söyledi kız o yüzden msj atmış bana da anlattı. O kadar yalan döndü ki neye inanacağımı bilmiyorum. Şu takipleri yapayım da varsa belli olur

Konuşmaktan bile çekiniyorsa birbirinize girdiğiniz detayını nerden bildiğini keşke sorsaydınız.Hemen o anda sorsaydınız yeni bir yalan için zaman vermemiş olur, başkasından duyduysa da isim alır, teyit edebilirdiniz anında..

İlkin Ben evi terkettikten sonra konuşmuşlardı kızla. Sözde eşim slmı bile kesmiş kız bi hatam mı oldu diye konuşmaya gelmiş ve eşim çiçek mevzusundan dolayı eşim kırıldığı için üzgünüm demiş. Hatta kız eşinizle konuşayım demiş eşim gerek yok daha da büyümesin demiş. Dünkü kavgamızdan sonra eşim bu gün çok kötüymüş kız da msj atmış mevzu hala buysa ben konuşayım diye. Bilemiyorum eşim böyle anlattı. Çiç k mevzusu baştan tutarsızlıklarla dolu zaten benim webdeki aramayı görmem ikimize çiçek göndermesi kayıtları silmesi yalanlar ...

Kaç iş yeri değiştirdim, ben de bakımlı enerjik ve hayatdolu biraz dikkat çeken birisiyim, çok da patron ve müdürüm oldu dolayısıyla ilk etapta hepsi yoklama çeker normal bu alıştım, ama feyz alanlardan çiçek gelen de oldu elimde iade ettim kendilerine doğru algılqnmaz iyi niyet için sağ olun ama bana ters diye ve genelde sonrasında normal müdür yüzlerini görmüşümdür. Eğer bir kez gülümseseydim ya da meyillenseydim eminim çok kez devamı artarak gelirdi amaca doğru. Şu anki kurumumda müdürlerim çok genç, eğer gülücük fırlatıp ya da meyilli hareket gösterse idim eminim müdürlerim bunu yaparlardı, iş daha çok evet gerçekten kadında bitiyor o başka. Ama evli barklı bir adam eşiniz ne çiçeği ya , çağır yanına gergindim insani olarak kırmak istemedim, lakin işin şu kosmına kızdım diyebilirdi. Çiçek nedir? Bana ters kolpa geldi biraz alicengiz oyunu var bu işte

Esiniz büyük okuzluk dusuncesizlik etmiş evet kesinlikle ama ben Eşinizin masum olduğunu düşünüyorum niyeyse. Tabi belkide ikiside rol yapıyordur hayat bu ama bence sadece malca bi hareket yapmış esiniz ve sizi kirmis başkasının gönlünü alıcam derken.

Pislik herif ..

İşte bu yüzden çalıştığımız yerlerde insanlarla aramızda mesafe olmalı..

Büyük , küçük , kadın , erkek herkesle x bey , x hanım diye konuşulmalı ..

Siz abi diyince haddini aşmış pislik .. bu konuda da 3 aydır çalışılan bir ortamda konu sahibinin herkese ismiyle hitap edip senli benli konuşması gereksiz samimiyeti getirmiş diye düşünüyorum
Beni 16 yaşımdan beri tanıyordu canım.Ben lise stajını da aynı kurumda yaptım.O zaman da abi derdim.Genelde zaten kurum içinde herkes birbirine abi abla diye hitap ederdi.Olay olduğunda üniversite stajındaydım.Allahtan bitmesine 1 hafta filan kala oldu olay.Sanırım izin aldı ve benim staj bitesiye birdaha hiç karşılaşmadık.Benim lise staj dönemimde de tacize uğrayan bi arkadaşım olmuştu.şimdiki aklım olsa ortalığı ayağa kaldırırım.Çokta önemli bi kurum çok büyük olay olurdu.Ama o zaman teknoloji bu kadar gelişmişte değildi.

X