Aldatan eski sevgili nasıl unutulur?

Bence de melankolik yaklaşıyorum, benim oturup kalkıp göbek atmam lazım kurtuldum diye. Adama hem paramla bakacaktım hem beni aldatacaktı, resmen Allah acıdı bana. Üzülmem çok saçma o yüzden üzülmek canımı sıkıyor üzülmek istemiyorum onun için ve bunun çarelerini arıyorum.
hamama git msaj yaptır. 30 dk yuru. çikolata ye.

Canım valla ben çok iğrenç bir şekilde aldatıldığım için unutma sürecim nerden baksan 2_3 ay sürmüştü.. Tabi bu süreçte kızla konuşmam da iyice nefeet ettirdi.. Tam aldatıldığımı 12 aralık 2010 du öğrendim ve nasip işte 12 aralık 2011 de Allah karşıma eşimi çıkardı.. Ve iyi ki de çıkmış.. Baktım ki aslında 4 yılda bana verdiği değer hiçmiş eşimin bana verdiği değerden sonra.. İlişkinin içindeyken anlayamıyor insan ve dışardan ilişkinizi gören insanlar size dürüst olamıyorlar.. Ben ondan ayrıldıktan sonra bir sürü insandan şu cümleyi duydum" iyi ki ayrıldınız ondan iyi bir eş asla olmazdı zaten iyi bir baba da.. Çocuğu olsa kesin parka götürür orda unutup gelirdi.. O derece sorumsun bir insan " baktım hakikaten de öyle.. Ne bir işi ne de bir eşi hala yok.. Bunu nerden biliyorum çok merak ediyorum sanmasın kimse memleketimiz çok küçük ve bizim ailelerimiz birbirini tanırdı.. Hala duyarım evlendim 4 yıl oldu derler" iyi ki olmamış bak hala işsiz ve bekar.. " o yüzden canım hiç üzülmr vız gelmiş tırıs gitsin:)

Canım 2-3 ay çok mu, cidden çok kısa sürede atlatmışsın maşallah. Bu aldatma olaylarında zaten iyi ki olmamış diyorum ben, bir kere aldatan hep aldatır, bu bilimsel olarak bile kanıtlanmış, ilk seferinde vicdan azabı çekiliyormuş sonra o vicdan azabı kalmıyormuş.

Benim olayımda o 3 ayda nişanlandı, evlenemeyen yalnız kalan ben oldum, o yüzden sanırım acı çekiyorum, 7 ay oldu çok uzun bir süre değil mi, çoktan unutmam lazımdı :KK43:

Canım 2-3 ay çok mu, cidden çok kısa sürede atlatmışsın maşallah. Bu aldatma olaylarında zaten iyi ki olmamış diyorum ben, bir kere aldatan hep aldatır, bu bilimsel olarak bile kanıtlanmış, ilk seferinde vicdan azabı çekiliyormuş sonra o vicdan azabı kalmıyormuş.

Benim olayımda o 3 ayda nişanlandı, evlenemeyen yalnız kalan ben oldum, o yüzden sanırım acı çekiyorum, 7 ay oldu çok uzun bir süre değil mi, çoktan unutmam lazımdı :KK43:
Sen hırs yapmışsın acele etme çıkar karşına biri... Ben çok iyiyimdir hoşumdur ama tersim pistir nefret ettim mi ettim ve de sildim mi sildim.. Aldatılmaya asla tahammülüm olmaz olmayacak da.. Eşimi çok seviyorum çok her şeyim o benim ama eğer böyle bir şey yaşatsın inan gözüm hiçbir şeyi görmez.. Mahkemede bulur kendini.. Net..! Şimdi sen düşün bu kadar aşkla eşini seven bir kadınım ve affetmem diyorum sence o zevzeği unutmam çok zor olmalı mıydı? :)

Sen hırs yapmışsın acele etme çıkar karşına biri... Ben çok iyiyimdir hoşumdur ama tersim pistir nefret ettim mi ettim ve de sildim mi sildim.. Aldatılmaya asla tahammülüm olmaz olmayacak da.. Eşimi çok seviyorum çok her şeyim o benim ama eğer böyle bir şey yaşatsın inan gözüm hiçbir şeyi görmez.. Mahkemede bulur kendini.. Net..! Şimdi sen düşün bu kadar aşkla eşini seven bir kadınım ve affetmem diyorum sence o zevzeği unutmam çok zor olmalı mıydı? :)

Ay harikasınız :) Allah mutluluğunuzu daim etsin, sevginizi hep artırsın inşallah.

Ayrıldıktan sonra sosyal medyadan takip ettiniz mi hiç, ben bazen dayanamayıp bakıyordum o yüzden mi acaba unutamadım, bakmasam aklıma gelmeyecekti belki de, o meraka nasıl engel oluyorsunuz acaba?

Ay harikasınız :) Allah mutluluğunuzu daim etsin, sevginizi hep artırsın inşallah.

Ayrıldıktan sonra sosyal medyadan takip ettiniz mi hiç, ben bazen dayanamayıp bakıyordum o yüzden mi acaba unutamadım, bakmasam aklıma gelmeyecekti belki de, o meraka nasıl engel oluyorsunuz acaba?
Amin canım cümlemizin mutluluğu daim olsun :) sosyal medyadan takip etmedim yüzünü görmek bile istemediğim adamın nesini takip edicem etme boşver:) bka sonra çok güleceksin bu hallerine yapma:) bak benden sana bişey daha ortak bir arkadaşımızın düğünü vardı mecbur gitmeliysim çünkü çok samimiydik takı sırasındayım o ana kadar hiç görmemiştim bir baktım takı sırasında heöen arkamda allahım o an takıyı öndeki arkadaşıma veridm hadi ben kaçtım dedim çünkü o derece soğumuştum sonra peşimden arabayla gelip bana 5 dakika ver nolur konuşalım dedi bir kez daha dedim ki emele git o senin ateşini söndürsün hadi çel git daha da yoluma çıkma:) ama bendeki wgo tavan oldu yani:) bir mutluyum ki süründüğü için:) boşver yaaa inan değmez böyle insanlar için bir gram üzülmeye sonra çok güleceksin bu takıntılı haline:)

Amin canım cümlemizin mutluluğu daim olsun :) sosyal medyadan takip etmedim yüzünü görmek bile istemediğim adamın nesini takip edicem etme boşver:) bka sonra çok güleceksin bu hallerine yapma:) bak benden sana bişey daha ortak bir arkadaşımızın düğünü vardı mecbur gitmeliysim çünkü çok samimiydik takı sırasındayım o ana kadar hiç görmemiştim bir baktım takı sırasında heöen arkamda allahım o an takıyı öndeki arkadaşıma veridm hadi ben kaçtım dedim çünkü o derece soğumuştum sonra peşimden arabayla gelip bana 5 dakika ver nolur konuşalım dedi bir kez daha dedim ki emele git o senin ateşini söndürsün hadi çel git daha da yoluma çıkma:) ama bendeki wgo tavan oldu yani:) bir mutluyum ki süründüğü için:) boşver yaaa inan değmez böyle insanlar için bir gram üzülmeye sonra çok güleceksin bu takıntılı haline:)

Sende ego tavan yapmış, bende yerlerde aramızdaki fark bu sanırım :)

Çok mutlu ol, daha da mutlu ol, çünkü çok hak ettiğin her halinden belli.

Bende bir gün çok mutluyum, o hallerime gülüyorum şimdi diye yazacağım inşallah, umudum var :)

Sende ego tavan yapmış, bende yerlerde aramızdaki fark bu sanırım :)

Çok mutlu ol, daha da mutlu ol, çünkü çok hak ettiğin her halinden belli.

Bende bir gün çok mutluyum, o hallerime gülüyorum şimdi diye yazacağım inşallah, umudum var :)
Sağol canımmm.. Herkes mutluluğu hak eder sen de öyle:) kendine güven ve yoluna bak:) konu açarsan bir gün bu konuyla alakalı beni etiketle sana nabeeer diyeyim:)))

Sağol canımmm.. Herkes mutluluğu hak eder sen de öyle:) kendine güven ve yoluna bak:) konu açarsan bir gün bu konuyla alakalı beni etiketle sana nabeeer diyeyim:)))

Canım inşallah çok kısa sürede mutluyum diye konu açmak nasip olur, seni de etiketlerim :) Tekrar teşekkürler :)

Bende egodan kaynaklandığını düşünüyorum. Ben ayrılırken beni çok seviyor sanarak ayrılmıştım, daha önce ayrıldığımızda ağlayıp zırlayıp ortalığı yıkmıştı barışmak için, böyle yapan birisinin sevmediğini hiç düşünmedim. Sevmediğini anladığım andan beri kabullenemiyorum, gözlerime bakarken bile gözleri dolan adam nasıl bu kadar sevmemiş olabilir ki beni. Benim hayallerimi bir başkası ile yaşıyor, ben izliyorum, yalnız ve mutsuzum. Hayatıma elbet devam ediyorum ama eskisi gibi yaşam dolu değilim bu halim beni üzüyor, keşke her şey bir anda silinse beynimden unutsam onu. Tekrar sevebilirsem unuturum diye düşünüyorum bende ama kandırılmış olmanın acısı az da olsa kalır sanırım.
Sizin olayınız kabullenmekten geçiyor..

Sizin yaşadığınız daha kötüymüş, o kadar asker yolu bekle sonra nankörlük. Ben bu saatten sonra erkeklerin ölüp bitiyorum laflarına hayatta inanmam, onların sevgileri bizim gibi değil saman alevi gibi hemen sönüyor. İnsanın zoruna gitmemesi mümkün değil sevmese bile gider ama bir de seviyorsun ayrı acı çekiyorsun. Zamanla geçeceğine bende eminim ama ne kadar zamanda geçecek merak ediyorum, bir an önce geçmesini istiyorum.
Bak en azindan zamanla geçeceğine inaniyorsun bende o inanc yoktu. Nefes alamiyordum resmen. Eski konularima bakabilirsin....

Ama gecti ya çok şükür ,tek istedigim yalvarmasini gormekti,onu da gordum ama asla affetmedim. Bazi seylerin dönüşü yoktur , herseyden once en degerli biziz canim :)

Geçmişi düşünme bundan sonra hayatinda umarim hep iyi seyler olur

sadece zaman unutturur.
seven bir kalp kolay kolay soğumaz.
en kötü adam da olsa sevmeye devam eder eğer ki kör aşıksa.
ama hiçbir şekilde iletişim kurmamak ve takip etmemek koşulu ile zaman içinde duyguların eskisi gibi coşkulu olmadığına şahit olacaksınız.
sabırlı olun.
eskiyi ısıtıp ısıtıp önünüze koymayın ayrıca.
önünüze bakın.
ayrıca söze değil yaptıklarına bakın insanların.
sana aşığım, senin için geberiyorum demesi kolay.
ama eylemleri tutarlı mı odur önemli olan.

7 sene çok uzun değil mi?
Böyle yorumları okudukça cidden korkuyorum ya unutamazsam diye.
Hayatınıza başkası girmedi mi, yoksa girdi ama sevemediniz mi?
Unutmak için bir şey yapıyormusunuz peki yoksa kabullendiniz mi bu durumu
Cevabını Yeni okuyorum kusura bakma
Evet çok uzun bi süre bu 7 sene içinde tamamen kopmadık arada bi mesaj olayı oldu (neden konuştuksa artık )
Hayatıma başkasını almadım
O ilkti ondan sonrada kolay kolay toparlanamadım
Unutmak için özel bişy yapmıyorum dua edip hayatıma devam ediyorum
Ama kolay kolay başkası olmayacak sanıyorum

Bu yasadiklarin inan sadece senin baskna gelmedi. Geciyor. Suan hissettiklerin belki de kendine kizginligindan. Soyle dusun yetmedi mi kendine yaptigin bu zulum. Eski erkek arkadasina gelince bu tipler aslinda kimseyi sevemezler. Mutlu oldugunu sanmiyorum. Mutlu olan daldan dala konmaz. o sadece doyumsuz ve ne istedigini bilmiyor. Ben onun kendini bile sevdigini sanmiyorum. o kendini sevseydi en basta kendine bunu yapmazdi. Sanma ki o iliskisi uzun surer. Bu tiplerin iliskileri kisa surer. Ama artik onu takibi birakmalisin. Cunku takip ettigin surece bu halinden kurtulamazsin. Gecmisi geride birakmak icin onune bakmalisin. 7 ay olmus. 7 aydir kendine kizmussin uzulmussun. Artik yeter. Biraz da kendini sev, kendinle ilgilen. Daha cok gencsin. Bir de soyle dusun: daha hayirlisinin gelmesi icin bunun gitmesi gerekiyordu.
Hep hayirlisini dile ve kendine zulmetmeyi birak. o kisinin karakteri bozukmus. Sen duzeltemezdin onu. Bu olaydan dersini cikar ve yoluna devam et. Hayat devam ediyor ve sen 7 ay kacirmisdin simdiden.

Hazmetme suresi var.
Aldatildin dusundugun kadar sevilmedin ayrilinca kisa surede o asik olup nisanlandi sen yalnizsin.
Zamanla azalip bitecek.kurma yani kafanda.
Yeni asklara yelken ac

Benim de 7 ay oldu ayrılalı. 3 yıl olmuştu sevgili olalı. Aldatmış. Bir kez dönüp yazmadı aramadı. Öyle bitti. Hiç yani. Şimdi Mersin’de ben de Ankara. Bir daha hiç karşılaşmıcakmışız gibi geliyor. İsterdim ki bu kadar kolay vazgeçemeseydi benden. Ne haberi geliyor ne benimki ona gidiyor. Ama unuttum ben daha iyiyim sanırım. Yapıcak bir şey yok. 3 yılımı nası kaybettim demek yerine daha fazlasını kaybetmediğime sevinmeye başladığımdan beri daha iyiyim en azından.

Kızlar inanın utandığım için konu açamadım, uzun süredir kendim ile mücadele ediyorum unutabilmek için ama bir gün iyi olsam bir gün kötüyüm, akıl akıldan üstündür diye size danışmak istedim, belki başına gelen vardır bir fikir verir. Ben eski sevgilimden ayrılalı 7 ay oldu yani çoktan unutmam lazım ama ne yapsam unutamıyorum, hayatıma tam adapte olamıyorum, işlerim aksıyor. Daha önce biri böyle olacaksın dese asla inanmazdım, işinde gücünde akıllı mantıklı bir insanımdır normalde, niye böyle oldum anlayamıyorum ve artık bu durumumdan çok utanıyorum. Eski sevgilimle çok kısa bir ilişkimiz oldu 4 ay, fakat kısa sürede çok sevdim. 29 yaşındaydım ilk defa birisini böyle sevip ısınabilmiştim, ilk sevgilimdi ama unutalamayacak bir şey de yaşamadım, bu acının bu kadar uzun sürmesi çok tuhafıma gidiyor, acaba aşk değil de takıntı mı diye soruyorum kendime. Takıntı mı diye düşünmemin nedeni bana yaptığı kötülükler, eski sevgilimin bana yaptığı kötülükleri özet geçecek olursam;

Bana inanılmaz aşık gibi davrandı, dünyada en çok seni seviyorum, kimseyi böyle sevmedim sensiz ölürüm vs. Normalde bunlara inanılmazmış burayı okuya okuya öğrendim ama ben çok tecrübesiz olduğumdan ve o inanılmaz tecrübeli olduğundan, cidden çok inandırıcı yalan söylüyor, oscarlık oyuncu, bir de ağlar seviyorum derken, inanmamanız mümkün değil, ben inandım hepsine. Ben birbirimizi tanıyalım derken o evlenmek için aşırı ısrar etti, yüzüklerimizi almışken de beni aldattı, ben aldatmadım dedi ağladı zırladı inandım affettim sonrasında başka kızlar rahat bırakmadı, yalanlar vs derken dayanamadım ayrıldım. Ayrılırken en ufak bir sitemde bulunmadım, hakkımı helal ettim, iyi ayrılalım istedim tam tersi o bana sana kırgınım biz evlenecektik beni yarı yolda bıraktın dedi, dayanamayıp son kez sarıldım bana sarılmadı bile, bunu yaptığım için kendime ayrı kızgınım zaten. Çok seviyorum, sensiz yaşayamam diyen adam 1 haftada başka sevgili buldu, 3 ayda nişanlandı.

Ben beni sevdiğine çok inanmıştım, dünyanın en beyfendi en aşık adamı gibiydi benleyken hiç şüphe etmedim, seviyor ama hastalık rahat duramıyor diye düşünüyordum ayrıldığımızda, bu kadar sevmemiş olmasına inanamıyorum, eminim ki ben böyle acı çekerken o varlığımı bile unuttu, bu değersizlik hissini üzerimden atamıyorum, öncesinde de kendimi çok seven özgüvenli biriydim. Burada öyle konular okuyorum ki evli kadınlar aldatılıyor, gerçek yüzünü bu kadar kısa sürede görmüş olduğum için her gün şükrediyorum Rabbime, inanın içten şükrediyorum, derdim onunla falan olamamak değil aslında. Sanırım bana yaptığı bu kadar kötülüğe rağmen onun mutlu olup benim mutsuz olmam yaralıyor beni. Allah kimsenin yaptığını yanına bırakmaz, eninde sonunda çıkar onu da biliyorum, asla ah etmedim, sadece Allah'a havale ediyorum ama atlatamıyorum işte. Siz şimdi haklı olarak millet neler yaşıyor bu da dert mi otur şükret diyeceksiniz biliyorum ben de zaten çok utanıyorum dert yanarken ama elimde değil unutamıyorum.

Aldatılıp da unutamayan takıntı haline getiren var mı aranızda? Bu durumu aşmayı nasıl başardınız? Bazen sanki hiç aşamayacakmışım hep mutsuz olacakmışım gibi geliyor, böyle hissedip aşabilen oldu mu? İnternetten eski sevgili nasıl unutulur diye araştırırken bazı dualara denk geldim, inşirah süresi, esma ül hüsna, ayetül kürsü ve kurandaki bazı süreler okunuyor, hiç deneyip etkisini gören oldu mu acaba? Bu aciz halimden cidden çok utanıyorum, kimse ile de paylaşamıyorum, uzattıysam nolur kusuruma bakmayın.
Benım sevgılımde evlıymıs ben bir sekılde ogrendım .Sonra karısı sen dulsun ne beklıodunki dedı :):) Daha neler neler
İnsan olanın basına her iş gelıyor .Kendını kspatma .Kurslara fln hıt .Yıruyus yap .Aklına geldıgınde başka bısey dusun .Hıc bır acı sonsuza kadar surmez

X