Aldatan eski sevgili nasıl unutulur?

Sonradan bir ara üzüldüm millet neleri görmezden geliyor bıraktın sevdiğin çocuğu diye ama inanın benim katlanıp mutlu olabileceğim bir durum değildi, ortada evlilik yok bir şey yok aldatan adamla nasıl devam edebilirim,bu her şeyi bile bile kabul etmek olacaktı, evlenince hep aldatacaktı, mecbur ayrıldım, o yüzden kızmıyorum kendime ama bu zaman zaman da olsa özlememe engel olmuyor maalesef ve bu duygudan bir an önce kurtulmak istiyorum, böyle pislik bir adamı özlemek cidden utanılacak bir durum.

Tabi ki kabul ettim benim olmadığını, zaten benim olması gibi bir amacım yoktu ki ayrılan benim o mecbur bırakmış olsa da. Engelledim ama bu ara ara bakmama engel olmuyor, merak duygusu içimi kemiriyor. Uyusam uyansam hiç yaşanmamış olsa keşke.

İlk önce onla ilgili şeylere bakmayarak başlayabilirsiniz. Bakın başkası olduğundan emin olmasanız bakmanız araştırmanız normal. Kadınız biz merak ederiz istediğimiz sorunun cevabını alana kadar. Ama şuan başka biriyle üstelik nişanlı. Ona bakıp daha fazla acı çekmeye gerek yok. İlk sevgiliniz zordur dogrudur. Kafa dagıtacak şeyler bulup, yeni erkeklere şans verebilirsiniz tanımak için.

merhabalar,
aynılarını yaşadım evet . 12 ay asker bekledim , ölüp bitiyordu bana evlenecektik . askerden döndüğü gün aldattı beni ve şuan başka biriyle nişanlı .. cefasını ben çektim sefasını başkası sürüyor. Zoruma gitmedi mi gitti . Hemde çok .. Ama geçiyor gerçekten bir süre sonra hiçbir hissin kalmıyor , zamanına ,emeğine , hayallerine üzülüyorsun sadece.
Allah'ın sevdiği kuluymuşsun ki evlenmeden görmüşsün gerçek yüzünü..

Zaman ver kendine .. Sadece zaman.

Sizin yorumunuzu dün görmemişim kusura bakmayın lütfen. Ben de sizin gibi düşünüyorum, bir insanı unutabilmek için ona karşı hiçbir duygu beslememek lazım, aşk nefret özlem vs. 4 ayda çok güzel şeyler hissettirdi gerçekten, ilk defa birisi ile evlenirim hissi gelmişti, seviyordum, çok istiyordum, her şeyden öte beni sevdiğine çok inanıyordum, hiç sevilmediğimi kandırıldığımı anlamak çok ağır geldi, altından kalkamadım. Bilseydim ki seviyor ama aldatmadan duramıyor yine bu kadar yıpranmazdım sanırım. Ailem takıntı yaptığımı, bu kadar uzatacak bir şey olmadığını söyledikleri için takıntı yaptığımı düşünüyordum, normal olduğunu duymak iyi geldi, teşekkür ederim.

Dediğiniz gibi artık bakmıyorum hesaplarına, hatta bakmamak için yemin ettim durdurabileyim kendimi diye. Bu acımı dindirmiyor ama ben tamamen gitsin aklımdan hiç hatırlamayayım istiyorum, zaman ve dua ile olacak inşallah inanıyorum.

Canım ben ayrılalı 7sene oldu unuttum mu sanırım hayır
Belkide takıntı
Yarım kalmışlık hissi
Belki hırs
Bilemiyorum ama aklımın kalbimin köşesinde oturmuş durumda
Umarım sen unutursun

Canim seni okadar iyi anliyorum ki.. bende aldatildim kandirildim, seviyordu evlencekti.. ama eski sevgilisinin pesindeymis... benimle zaman dolduruyomus.. evet bunu kendi agzindan duydum.. ALLAHa havale ettim, sen de öyle yap canim

Bence biraz yalnızlıktan biraz da egodan..
Ego derken yanlış anlamanızı istemem, hepimizin egosu var,her insanda da olmalı. Egomuz zarar gördüğünde kabullenmek istemeyiz, inanamayız... Sizin de bu konunuzu okurken hala inanamadıgınızı anladım.
Kabullenip hayatınıza devam etmekten başka yapacak bir şey yok. Hayatınıza biri girdiğinde tamamen aklınızdan çıkar bence.

rica ederim canım sen ıcınde yasa boyle dusunen ınsanlarla sorunlarını konusma bu durumu yasadıgımda kendıme telkını ben verdım ve gecti gitti.

Sizin yaşadığınız daha kötüymüş, o kadar asker yolu bekle sonra nankörlük. Ben bu saatten sonra erkeklerin ölüp bitiyorum laflarına hayatta inanmam, onların sevgileri bizim gibi değil saman alevi gibi hemen sönüyor. İnsanın zoruna gitmemesi mümkün değil sevmese bile gider ama bir de seviyorsun ayrı acı çekiyorsun. Zamanla geçeceğine bende eminim ama ne kadar zamanda geçecek merak ediyorum, bir an önce geçmesini istiyorum.

Canım ben ayrılalı 7sene oldu unuttum mu sanırım hayır
Belkide takıntı
Yarım kalmışlık hissi
Belki hırs
Bilemiyorum ama aklımın kalbimin köşesinde oturmuş durumda
Umarım sen unutursun

7 sene çok uzun değil mi?
Böyle yorumları okudukça cidden korkuyorum ya unutamazsam diye.
Hayatınıza başkası girmedi mi, yoksa girdi ama sevemediniz mi?
Unutmak için bir şey yapıyormusunuz peki yoksa kabullendiniz mi bu durumu

Bende egodan kaynaklandığını düşünüyorum. Ben ayrılırken beni çok seviyor sanarak ayrılmıştım, daha önce ayrıldığımızda ağlayıp zırlayıp ortalığı yıkmıştı barışmak için, böyle yapan birisinin sevmediğini hiç düşünmedim. Sevmediğini anladığım andan beri kabullenemiyorum, gözlerime bakarken bile gözleri dolan adam nasıl bu kadar sevmemiş olabilir ki beni. Benim hayallerimi bir başkası ile yaşıyor, ben izliyorum, yalnız ve mutsuzum. Hayatıma elbet devam ediyorum ama eskisi gibi yaşam dolu değilim bu halim beni üzüyor, keşke her şey bir anda silinse beynimden unutsam onu. Tekrar sevebilirsem unuturum diye düşünüyorum bende ama kandırılmış olmanın acısı az da olsa kalır sanırım.

Seninle hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız. Tek fark biz evlilik boyutlarına hiç gelmemiştik bir de beni aldattığı olmadı. Ama geri kalan tamamen aynı. Sürekli seni çok seviyorumlar. Sensiz olurumler. Senden başka kimsem yoklar hep bu şekilde konuşurdu. Anladım ki bu tarz konuşan erkekler bizim vicdanlarımızla oynayarak onların istediği süre kadar yanlarında kalmamızı sağlıyor. Ben ne zaman ayrılmak istesem o kadar acınmaya vazgeçtim. Ama sensiz ölürüm sen olmasaydın kafayî yerdim diyen adam sessiz sedasız gitti ve gayette yaşıyor. 1 haftadır konuşmuyoruz. Watsappını kaldırmış telefonundan. Bensiz çok kötü olmuştur diye düşünüp merak ettiğimden aradım ve açmadı telefonu. O zaman dank etti bana işte değmez.

Olan oldu biten bitti. Sakın keskelere düşme. Sen yapman gerekeni yaptın gerisi onun serefsizligi. Vicdanın rahatsa gönlün de rahat olsun. Sanırım böyle kafaya takmak da yaşın da etkisi var ben de 29 yaşındayım :) 4 gün salya sumuk ağladım.

Sana tavsiyem kendini işine ver. Ek mesai yap birseyler yap ama bir şeyleri Başar o zaman kendini çok daha iyi hissedeceksin ve uzun uzun yürüyüşler yapmaya çalış. Ama yavaş yürüme böyle hızlı ve rempolu ol. Ben de şuan unutma aşamasındayım seni çok iyi anlıyorum. Allah yardımcımız olsun canım :)

Ya ben öyle bir aldatıldım ki.. 4 yıllık ilişkim vardı eşimden çok önceydi iyi ki yaşamışım yoksa kocişimle nasıl bulurdum birbirimizi.. Hep şuna inanırım her şerde bir hayır mutlaka vardır.. Şükredin.. Benim aldatılmam ise o zaman beni çok üzen dünyanın sonunun geldiğini sandığım fakat şimdilerde totomla güldüğüm bir durumdu.. O istanbuldaydı ben kendi memleketimde evimde idim.. Bir gün şeytan dürttü onun face ine girdim.. Öyle gezinirken birden sohbet balonu açıldı bir kızla sohbet ediyor ben de bunu görüyorum yani yazşıyolar o an.. Kız soruyor sevgilin var mı o diyor yok.. Kız iş arkadaşı..yılbaşında planın yoksa birlikte takılabiliriz diyor kız o da hiçbir planım yok olabilir diyor.. Neyse ben hemen akabinde aradım naber napıyon diye hiiiiç napim öyle oyun oynuyorum dedi ve ben hmmm emelle oynuyın herhalde dedimm.. Kıyamet o an koptu..sonraki günlerde beni bir numara aradı kimsiniz dedim asıl sen kimsin dedi bne dedim X ile dört yıkdır birlikteydik hayırdır dedim saçmalmaa kıızm ben X ile dört aydır çıkıyorum demesin mi bak hatta yanımda vereyim istersen dedi baktım hakkaten yanında dedim Allah belanızı versin tencere kapak olmuşsunuz.. Kızdan hevesini aldı tabi 6 ay sonra arar beni salya sümük nolur affet dedim hadi anam hadi çek arabanı benim senin gibi şeref yoksunuyla işim yok Allah versin hadi dedim... Zaten o süreçte hiç yalnız kalmadım kuzenlerim hep yanımdaydı canlı müzik eğlence piknik gezme tozmalardaydım hep... Geçer sizi aldatan birinden nefret etmelisiniz

olaya cok meeelankolik yaklaşıyorsıun olmuş bitmiş. kendine gel. silkelen ve her gun 30 dk yuru. kedi köpek sev. çikolata ye. hamama masaja git.

Seninki daha çok yeniymiş canım, benim sana teselli vermem lazım, sen bana veriyorsun :)

Bu ölürüm yaşayamam diyen erkeklere kesinlikle inanmayacaksın onu anladım artık, resmen vicdanımıza oynuyorlar, yapı gereği zaten ilgiyi sevgiyi seviyoruz bizi çok seviyor diye biz de seviyoruz. İnan yakışıklı bile değil, başta dikkatimi hiç çekmedi, sadece ağzı çok iyi laf yapardı, sırf iyi biri beni çok seviyor diye sevdim zamanla bağlandım. Hiç sevmemiş olması o yüzden acı veriyor, bu kadar yalan söylemese bu derece üzülmezdim.

Yaşın çok büyük etkisi var, ben 30 oldum artık ve insan bu yaşta evlenmek istiyor artık, bu olaylar olmasaydı ben şimdiye evlenmiştim, iyi ki evlenmemişim o ayrı tabi.

Yine de aldatılmadığına şükret, bu insanın özdeğerini düşüren bir olay, kendine gelemiyorsun.

Bu yorum çok iyi geldi işte :)

Böyle şimdi çok mutluyum çoktan unuttum yorumlarına bayılıyorum, iyi ki varsınız.

Siz cidden nasıl aldatılmışsınız öyle ya, adam aldatmakta rekor kırmış :) Siz bunu unuttuysanız ben haydi haydi unuturum inşallah. Sadece sizdeki fark pişman olup gelmiş, bende de pişman oldu gerçi ama ben istemedim, o da hemen başkasıyla nişanlandı, yani o mutlu ben mutsuzum sanırım beni rahatsız eden bu.

Siz ne kadar sürede unutmuştunuz, hatırlıyor musunuz?

olaya cok meeelankolik yaklaşıyorsıun olmuş bitmiş. kendine gel. silkelen ve her gun 30 dk yuru. kedi köpek sev. çikolata ye. hamama masaja git.

Bence de melankolik yaklaşıyorum, benim oturup kalkıp göbek atmam lazım kurtuldum diye. Adama hem paramla bakacaktım hem beni aldatacaktı, resmen Allah acıdı bana. Üzülmem çok saçma o yüzden üzülmek canımı sıkıyor üzülmek istemiyorum onun için ve bunun çarelerini arıyorum.

Canım valla ben çok iğrenç bir şekilde aldatıldığım için unutma sürecim nerden baksan 2_3 ay sürmüştü.. Tabi bu süreçte kızla konuşmam da iyice nefeet ettirdi.. Tam aldatıldığımı 12 aralık 2010 du öğrendim ve nasip işte 12 aralık 2011 de Allah karşıma eşimi çıkardı.. Ve iyi ki de çıkmış.. Baktım ki aslında 4 yılda bana verdiği değer hiçmiş eşimin bana verdiği değerden sonra.. İlişkinin içindeyken anlayamıyor insan ve dışardan ilişkinizi gören insanlar size dürüst olamıyorlar.. Ben ondan ayrıldıktan sonra bir sürü insandan şu cümleyi duydum" iyi ki ayrıldınız ondan iyi bir eş asla olmazdı zaten iyi bir baba da.. Çocuğu olsa kesin parka götürür orda unutup gelirdi.. O derece sorumsun bir insan " baktım hakikaten de öyle.. Ne bir işi ne de bir eşi hala yok.. Bunu nerden biliyorum çok merak ediyorum sanmasın kimse memleketimiz çok küçük ve bizim ailelerimiz birbirini tanırdı.. Hala duyarım evlendim 4 yıl oldu derler" iyi ki olmamış bak hala işsiz ve bekar.. " o yüzden canım hiç üzülmr vız gelmiş tırıs gitsin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…