Aldatan eski sevgili nasıl unutulur?

Tabiki normal sonuçta bir yaşanmışlık var. Hayatta yaşanılan iyi veya kötü olan diğer şeyler nasıl aklımıza gelebiliyorsa bu da aynı şekilde bir farkı yok. Sadece dillendirmemeye çalışın o zaman dediğin gibi kıyamet kopar ve istemediğin şekilde uzar gider.
Başka biri için de sanırım zamanlaman erken olmuş, şu sıralar ufaktan flörtleşme durumları olursa çekme kendini bek bakalım neler olacak.
Bir de aklında bulunsun hiçbir zaman yenisine eski sevgiliyi anlatma.

Ego hırs aşk karışıyor bir noktadan sonra içindeki nedir insan da bilemiyor. Bende bol miktarda hazmedememe vardı. Soranlarla konuştuğumda 2 kelimemden biri sindiremiyorumdu. Geçmeyen gitmeyen kaderi kabullenememe mi, hırs mı, aşk mı , sindirememe mi bilmiyorum ben de. Her neyse, içimde 2 yıl kaldı. Kalbimde sızı da 2 yıl boyunca kaldı ama artık yok.

Sizi çok iyi anlıyorum. Her şeyin yalan olduğu hissi. Sen hayaller kurup, uyanır uyanmaz onu düşünürken onun umurunda bile olmaması hissi. Dediğim gibi bu dönemde insan hiç boş kalmamalı. Yoksa düşünüyor da düşünüyorsun.

Ben sanırım biraz da evlendiği için kolay atlattım. Aklıma geliyordu mesela "adam evli, tamam iki ay önce sevgilimdi ama şu an evli" diye düşünüyordum. "Nasıl yaptı ya?" diye düşündüğümde bile karısına haksızlık etmiş gibi hissediyordum. İnanılmaz vicdan yapıyordum bu nedenle. Onunla ilişkisi ne zamandan beri devam ediyordu filan hiç öğrenmeye bile çalışmadım o yüzden.

Haksızlık ettiğinizi de zamanınızın boşa geçtiğini de düşünmeyin. Yaşanması gerekmiş ki yaşanmış. Hayatımıza giren her insan bize bir şeyler katıyor. Onun da size kattığı güzel şeyler vardır eminim. Ayrıca şöyle düşünün bir kişinin sizi sevmiyor olması ya da karakteri bozuk bir insanla karşılaşmış olmanız sizi değersiz biri yapabilir mi hiç? Mümkün değil. Sizi seven insanları, ailenizi düşünün. Ne kadar değerli olduğunuzu fark edeceksiniz.

Canım benim ne kendini üzüyorsun otur ve izle. Ara sıra takip et malum hesaplardan. Belki başka yerlerden de haberleri falan gelir. Öyle bir insan ise gerçekten evliliğinde mutlu olamaz ki. Görürsün.

Nişanlandı her yerden resim paylaştı tabi ki, kız da aynı şekilde profil resmi yaptılar. Bir hafta sonra tüm resimleri her yerden sildiler, özele kapatmadılar sildiler, ortak arkadaşlarımız var biliyorum o yüzden, kız resmini simsiyah yaptı, bu ailemle tanışmak için memleketimize geldiğinden benim çekmiş olduğum resmi profil resmi yaptı, sanki inat yapıyor gibi, aradan 2 ay geçti yine barıştılar. Bir haftalık nişanlıyken her şeyi silecek kadar ne yapmış olabilir aldattı yine büyük ihtimal. Tamam ben tanıyorum onu o asla aldatmadan duramaz doyumsuz ama çok iyi yalan söyleyip kapatıyor açıklarını.

Şu aşamada onun mutsuzluğundan çok kendi mutsuzluğumdan kurtulmaya çalışıyorum ben aslında, bunu nasıl yapacağım ah bir bulsam her şey geçecek.

Evet onu acı şekilde öğrendim bahsedilmemesi gerektiğini, bunlar hep tecrübesizlikten :) Öğrenmek isterse kısaca bahsederim ama şöyle idi böyle idi diye anlatmam tabi. İnşallah birisi çıkarsa karşıma deneyeceğim ama sütten ağzım yandığı için iyice korkarak yaklaşıyorum insanlara ister istemez.

Bence kinini kusmadığın ve onun hayatına kısa sürede biri girdiği için böylesin.Çok benzer bi hikaye geçti benimde başımdan.Ben aldatıldığımı anlamadım başta sorunları vardı bana da öyle yansıtmıştı hep.O tür bişey sandım üzüldüm hem kendime hem ona.Aşırı salak oldugumdan hakkımı helal ettim tabi ben de.Sonra bana bi his geldi azıcık gözümü açtım ki meğer aldatılmışım

Baktım bu işler iyilikle hallolmuyor kinimi kustum kendisine,aşırı da rahatladım.Sana da tavsiye ederim.

İnan çok daha güzel bi ilişkiyi ve gerçek sevgiyi hakediyorsun.Zamanını üzülmek için dahi olsa harcamaya değmez böyle bi insana.Dilerim çok mutlu olursun

Bende de sindirememe var bol bol. Bir de iyi ayrılalım diye saydırmadım ya pişman oldum sonradan. Bir yerde görsem sen kim oluyorsun da beni sevmeyip sevmiş gibi kandırıyorsun desem rahatlayacağım sanki ama yüzsüz anlayacak sanki onda gram vicdan olsa yapmaz zaten, tek ben değilim ki o kadar çok kızın ahını almış ki, kızlar rahat bırakmadı yazdı bana kinlerinden, ondan ayrıldım en son. Benim 7 ay oldu, o zaman çok da abartmamışım, çok oldu geçmesi lazımdı diye düşünüyordum.

Çok iyi ifade etmişsiniz, sabah uyanınca ilk aklıma o geliyor bazen hala, onun başka bir kız aklına geliyorken benim aklıma o geliyor, bu çok kötü bir duygu kendimi aciz hissediyorum bu duygudan kurtulmak için ne gerekiyorsa yapmaya razıyım.

Söylediklerinizin beynen farkındayım da kalbe her zaman söz geçmiyor, o değersiz hissetmek isterse hissediyor ama elimden geleni yapacağım atlatabilmek için. Keşke kandırmak yerine düzgünce ayrılsaydık bunlar hiç olmazdı diye düşünüyorum. Tekrar çok teşekkür ederim.

Eski sevgilim aldatmisti 5 yil unutamamistimKocami bosadim 1 ayda unuttum

O nasıl oldu cidden

İnsan eşiyle daha çok şey paylaşır daha zor unutmaması gerekmez mi.

Siz de benim aldatıldığım için unutamıyorum tezimi onaylıyor musunuz o zaman, insan aldatılınca daha mı zor unutuyor?

Rica ederim, umarım bundan sonra karşınıza iyi insanlar çıkar.

Bir önceki yorumumda bende içimdekileri söyleyemediğim için böyle oldum yazmıştım resmen içimi okumuşsunuz

Bana bir his geldi azıcık gözümü açtım ki aldatılmışım kısmına koptum, bu halde bile güldürdünüz beni, Allah da sizi güldürsün

İki gün sonra ilişkiye başladığını gördüm, kinimi kusacak vakit olmadı ki. O saatten sonra saydırmam da ancak egosunu tatmin ederdi, adam bana ağla rahatlarsın diyen bir adam, kendisi için ağlamamı isteyen bir adam düşünün, sevse zaten kıyamaz ağlamama. Son görüşmemizde benim sarılmam dışında hep yalvaran ağlayan o olmuştu, o yüzden hiçbir şekilde egosunu kaldırmak istemiyorum. Bu kadar acı çektim bari kuyruğu dik tutayım, zaten sosyal medyamdan da her zamanki gibi gülmeli mutluluklu bol arkadaşlı şeyler paylaşıyorum, sanmam da ola ki bakıyorsa yıkılmadım ayaktayım mesajı vereyim

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, çok iyi geldi

Yok ben aldattigi icin degil ilk sevgilim benim icin cok farkliydi biz 5-6 sene gorustuk ama uzaktaydi.Psikopat gibi takintiliydim 5 senede unutmam surdu bi daha da kimseye oyle baglanmadim.Ama senjnki kisa surmus daha cabuk unutursun.Eski esim adam degildi onu evliyken silmeye baslamistim zaten cok da sevmemistim.

Utanacak bir sey yok. "Ama çok seviyorum" diyip ayrilmasaydiniz bu utanilacak bir durum olurdu belki. Siz kendinizi, geleceginizi, gururunuzu kurtarmışsınız o yalancının elinden. Zor biliyorum ama kendi hayatınıza odaklanmaya calisin. Kucuk hedefler belirleyin, sevmediginiz yönleri belirleyin. Hazır oldugunuzda hayatiniza yeni birini alınca onun uzuntusu gececek. Şuan sevgiden degil de o kadar yaptigina ragmen o mutlu ben mutsuzum diye dusundugunuzden uzuluyorsunuz.

5-6 sene çok uzun bir süreç unutmanızın uzun sürmesi normal. Aslında benimki 4 ay sürdü o mantıkla 4 ayda unutmam lazımdı, uzatmaları yaşıyorum

Bnmde ilk sevgilim yani eski beni aldatmıştı bir sürü kızla hem de. Bn onu sevmiştim o beni kullanmaya çalşmş. Sonra bir de herşey i bildiğimi bile bile beni öpmeye kalkınca tokat atmştm. Bn de senn gibi 6 ay ağladım üzüldüm ymk yemedim geceleri uyanıp uyanıp üzüntüden kustum. Sonuç şu ki artık onun hayatında başkası olduğunu acı çekecek olsan da kbl etmeye çalışıp onu heryerden engelleyip ulaşmaya çalışmamalısın. Herşeyden engellemen olayı kolaylaştırır.. Başka şeylerle ilgilen.. Düşünme.. Ama birinci kural acı çeksen de artık senin olmadığını kendine tekrar et ve kabullen ve onu heryerden engelle.. Bu şekilde unutursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…