Ailesi yuzunden ayrilik

rol falan gerekırse yapılmalı.. bazı erkekler gidemez gözuyle baktgı için rahatlar..
bence siz gözunu korkutun biraz..

Ne güzel sizinki cevap veriyor ama karşı taraf uğraşmaya niyetliyse er ya da geç huzurunu bozuyor canım .. Ben nisanliyken çok düşünmem gerekmiş diyorum şimdi

Şov diyorsunuz ya bizimki de aynı kayınpederim tam bir şovmen karaktersiz adam ya insanın bi duruşu olur bi de erkek olacak baba olacak bu insanlar

Eğer aklını başına almazsa sonumuz öyle olacak zaten...

Hadi kayınvalide tamam da kayınpeder nedir ?her şeye karışan saygısız saldırgan biri, aradaki perdeyi nasıl yırttınız da ,saygı duvarı bu şekilde yıkıldı ,sorun neydi de bu hale geldiniz ,bu adamla ,bu kadar olay yaşanmış görüşmek zorunda değilsin ,kendi ailesiyle görüşsün size psikolojik baskı uygulamaya hakkı yok kocanızın ,bu şekilde devam ederse boşanmanız an meselesi

Ne güzel sizinki cevap veriyor ama karşı taraf uğraşmaya niyetliyse er ya da geç huzurunu bozuyor canım .. Ben nisanliyken çok düşünmem gerekmiş diyorum şimdi
illa ki bozar ama eşin yanndaysa senden yanaysa umursamıyorsun .
benm arkadasımda öyle kv sureklı vıkvık konusuyomus. allahtan eşi annesi cvp verıyor çok fazla dediklerini yapmıyor. bu yuzden arkadasmda ses etmıyor .. umursamıyor çünkü.. takmadıgı için.. tam tersi olsaydı sıkıntıydı..

aynen öyle baskı nedir yaa.. kendisi görussun etsin tamam sizi zorlayamaz ki bu konuda. .

Eşin kafayı yemiş
Bu gitmez zaten böyle ayrılık bu işin sonu
Kendi defosun gitsin babasına
O kadar şeyden sonra daha ne diye seninle gitmek istiyo

Benim eşim de kaynanamda çok sessiz ucuzlar kp hepsini bastırmış sinir oluyorum

Eşin kafayı yemiş
Bu gitmez zaten böyle ayrılık bu işin sonu
Kendi defosun gitsin babasına
O kadar şeyden sonra daha ne diye seninle gitmek istiyo
En son ben de öyle dedim. Kendi annem bile her zaman alttan al diyen kadın artık bırak ne hali varsa görsün diyor gerçekten ben de usandım 1 yıldır kendimi anlatmaya çalışıyorum beni hala tanımadıysa istemiyorum onunla yaşamak..

aynen öyle baskı nedir yaa.. kendisi görussun etsin tamam sizi zorlayamaz ki bu konuda. .
Kendince zorlamıyor ama evdeki huzurumuz kaçıyor psikologa gönderdim eşimi orda da artık olayları nasıl anlattıysa beni suçlu çıkarmış geldi sen rol yap onlara karşı diyor alttan al diyor

Benim iyi niyetim babacım annecim dedim iyi davrandım yaptıklarını görmezden geldim insanlara iyilik etmeyeceksin kötü olacaksın ki ufacık iyiliğin güzel gözüksün.. Evet eşim aklını başına almazsa gelip güzelce benle konuşmazsa ailem yüzünden seni kirmicam demezse bu işi bitireceğim

Ayrılcam de belki ısrar etmez ozaman ciddi oldugunu göster

Hakkınız da hayırlısı olsun insanlara layığı kadar değer vermek gerekir fazla özverili olmak bazen böylesi hadsizliklere neden olabiliyor ,bazı insanlar egoist siz konunuz da haklısınız anlattığınız şekilde düşünüldüğünde hakkınız da hayırlısı olsun umarım toparlarsınız

Hakli olmak mutlu olmak anlamına gelmiyor diyor eşim ben de diyorum ailen olmadan ben çok mutluyum biz beraber de mutluyuz onlara git gel onlar bana adım atmadıkça ben gitmem gelmem diyorum aslında bi yandan adım atmalarını bile istemiyorum..

Demekki evlenince düzelir demeyeceğiz.
Olayın en başında kestirip atacağız.
En başında yolunda gitmiyorsa biseyler ilerde katlanarak önünüze çıkıyor.
Buradaki konularla sabit.
Ailesiyle daha samimi olunca sorunların düzeleceğini sanıyor eşiniz.
Ozaman da düzelmeyecek bence..
O yüzden kötü de olmayın ama elinizden geldiğince de uzak durun.
Böyleleri insanı önce akıl sağlığından eder.
Yazar, çizer, yapar,söyler ama
Hakkınızı aramak istediğinizde siz saygısız,haksız olursunuz.

Aynen öyle oldu.. zamanla düzelir diyoruz ya düzelmiyor her şey. Benim karakterimle onlarınki çok ters. Beni ailem okuttu iş güç sahibi yaptı bunlar gibi insanlarla olmayayım diye ama eşime sorsan her şey süt liman olabilir diyor.. ailesi masum ayağına yatıyor mağdur edebiyatı yapıyor.. nefret ediyorum artık.. sevme ihtimalim varsa bile kalmadı. Bastan nasılsa öyle gidiyor. Beni seven değer veren insanlar olsalardı ben çok iyiydim onlara zaten.. esim de beni tanıması lazım 3 yıldır hayatımda saygısız bi insan olmadığımı biliyor ama karşı tarafın beklentilerini karşılayacak biri değilim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…