Ailemi sevemiyorum

Annenize gelen danışanların vay haline o zaman
Anlattıklarız doğru ise tabi
Ayrı eve çıkma vakti gelmiş geçiyor bile

Annenizin psikolog olduğuna inanamıyorum gerçekten. Aileniz baskı ve dayatmalarıyla çocukluğunuzu hatta ergenliğinizi elinizden almış diye yorumladım. Siz de kaybettiğiniz yılların acısıyla onlardan soğumuşsunuz haklı olarak. Herkes anne baba olamıyor ne yazık ki.

Karı koca değişik bir manyaklar. Çocuk dövmeyi asla anlamıyorum da kanepede tv izleyen kızını dövmek için nasıl bir seviye manyak olunabilir bunu hiç anlayamadım. Lütfen onların çevrelerinden biriyle tanışıp evlenme.

Annenizin diploması sahte olabilir mi ??? Çok şaşırdım okuduklarıma... Anlattıklarınızdan yola çıkarak çok normal sevmemeniz ailenizi... Eğer kendi ayaklarınız üstünde durabilirseniz ayrı eve çıkın veya apart kiralayın kurtulun bu toksik insanlardan

Yazdıklarınızı okurken hayatım film şeridi gibi geçti önümden resmen bende de durumlar aynıydı sadece şiddet yoktu onun yerine küfürler vardı. Babam abime s*lak dese ayilip bayilan anne, babam bana ... kodugum g*tunu s.. diyince onun huyu öyle napalim idare et derdi. Benimde eşimi kabul etmediler yan köylümdü babam o köyü sevmiyor diye vermedi yol orada gidiyorsan s*ktir ol git dedi. 8 ayda 4 kere tanışma olsun diye israr ettik kabul etmediler. Aylarca mutfakta tek başıma yerde yemek yedim bir kere olsun canın mı sıkkın çocuk mu sana kötü davraniyor neyin var demediler. En son dayanamayip kaçtım eşime kaçtığımdan bu güne ben gerçekten insanmışım bir hayatım varmış diyip binlerce şükür ediyorum.
Velhasıl benim ayrı eve çıkma lüksüm yoktu çünkü tek başına yaşayan kızlar or*spu oluyormuş öyle bir seçeneğim olsa kesinlikle ayrı eve çıkardım. Sende ayrı eve çıkmak için maddi durumun yeterliyse her türlü imkanı kullan tut evini çık git. O evde ne kadar kalırsan baskı o kadar artacak o sevgiliyle ne kadar birlikte olursan kötü sözlerde o kadar artacak bir an önce kendi hayatını kurmaya çalış yoluna bak.

Sevmemekte haklısın ama anlattığın tabloda aile yaşantısında annenin psikolog olduğuna nedense inanamadım bilmiyorum . Sen psikolog yazmasan eğitimsiz anne baba diyicem çünkü annenin yaptıkları tam böyle kurnaz kocam da kocam diyen tipler olur ya onun gibi .

insanlar neden şaşırmış annenin psikloog olmasına ki? dünyanın tüm psikologları iyi insanlar mı ki? burdaki olay kötülük, psikolojik rahatsızlık olsa, deli olsa keşke kadın da cocugunu sevse. kadın kötü baya, üniversite sınavındaki başarıyla ne alaka anlayamadım. kötü kalbe psikoloji ne yapsın allah aşkına. şu forumda en üzüldüğüm şey ailesini sevip ailesine sığınamayanlar sanırım. dünyada bundan büyük bi soğukluk olamaz.
işiniz var mı? çalışıyorsanız ayrılın evden en kısa sürede. umarım istiyorsanız kendi kuracağınız aile sımsıcak olur.

Ben zorla kapatıldım
beni yere çekerek dövdü
git bu evden yada kira öde falan diyor. Hakaret ediyor. O*uspu falan
Şok oldum şu an. Gerçekten psikolog mu anneniz? Sizi bir deney için kullanıyor olmasın, türlü travmalar sonucu gelişiminizi gözlemliyor olabilir. Cehaleti bir nebze anlarsın da bunların sizde açacağı yaraları bu kadar iyi bilip de yapmak saf kötülük. Isınmamakta haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…