ailem sevgilimi istemiyor, bense sevgilimi bırakmak istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eminseniz devam edin o zaman. Ama sizinde soru isaretleriniz var belliki ondan acmissiniz konuyu.
Evet. Ben aslında zaman istiyorum. İlişkiyi rahat rahat yaşayıp yapamayacaksam yaşayarak görmek isterdim. Ama korkuyorum ağlama atakları falan geçiriyorum. Sizce vaktini çalar mıyım bu şekilde yaparak? Ya da yanlış mı bunu istemem?

Yaninda caki tasimayi fln tekin bulmam. Gunun birinde gozu donuverir. Uzaktan da o kadar iyi tanimis olamazsiniz benden soylemesi.

Allah korusun araba kazasi fln deseniz farkli derdim ama caki tasimak gerektiginde saplarim demek yani. Saplamis da.
Ne diyeyim bilemedim. Belki yapısı karakteri onu bu kadar iyi görmemi sağlıyor. Arkadaşları hep çok destek kendisine ve çok iyi bölümlerde okuyorlar. Başıboş bir çevresi yok yani akıllı çocuklarla takılıyor. Kardeşleri çok iyi okullarda ve ailesi çok naif. Kendisi de öyle bi konumdaydı, ta ki bu olayı yaşayana kadar. Serseri bir şey olsa zaten hiç düşünmezdim. Ama çok düşünceli ve kendisine çeki düzen vermek için elinden gelen her şeyi yapıyor şu an.

Ay pes artık, yanında Çakı taşıyıp bir de çıkarıp sallıyor karşısındakine. Siz de saf saf ay çok masum mu diyorsunuz?
Yaşadınız ülkede adam mı kalmadı zaten? Buna inandıysan ve böyle romantize ediyorsan safın önde gidenisin kusura bakma, adam seni bir güzel kandırıp yurtdışına kaçacak.
Seri katillerin de , uyuşturucu satıcılarının da bir zamanlar geçmişi çok temizdi yani neden geçmişi çok temiz deyip deyip duruyorsunuz anlamıyorum.
Millet 20 senelik kocasını tanımıyor, sen adamı görmemişsin bile doğru düzgün uzaktan iletişimle takılıyorsun

Mahkeme yargılamış benim yargılamama gerek yok. Doğru düzgün tanımadığınız insanı deli gibi savunuyosunuz şu an. İnsan yeri geliyor babasını bile doğru düzgün tanımadığını fark ediyor. Neye göre bu kadar güveniyosunuz?

Benim arkadaşımın da başına benzer bir şey gelmişti. Onun sevgilisi değil kardeşiydi. Kardeşinin yapmadığını savunuyordu ve açıkçası ben de inanmıştım. O korkak böyle şeyler yapamaz diyodu. Sonra işler sarpa sarınca çocuk kabul etti yediği haltı. Kız doğduğundan beri aynı evde yaşadığı kardeşimini bile tanıyamamış siz neyinize güveniyosunuz?

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ben de zaten eminim herkesi karşıma alcam çocuk için demiyorum. Bir yanım zamana bırak zamanla olmayacaksa nedenleri hepsi önüne çıkacak diyor. Yanlış bir düşünce mi sizce? Kendim bunu istiyorum diye karşımdakinin zamanını çalmış olacağım diye korkuyorum. Bi şey rahat ettirmiyor bana bu isteğimde ama nedir adlandıramadım.

yazik etmeyin kendinize diyebiliyorum sadece size. Annenizi dinleyin.

çıkarıp sallamamış, kendi canından olacakken yapmak zorunda kalmış. birsürü de yara almış bunu kanıtlayan raporlar da vardı. çok masum demedim, sadece geniş çaplı bakıyorum olaya. hayat bu, yarın senin benim başıma ne geleceği belli olmaz, yargılamak yerine anlaşılacak bir yönü varsa anlamak gerekir. en azından anlamaya çalışmak gerekir. size emin bi şekilde seri katil vs olmadığını söyleyebilirim. bence siz de tanısaydınız gerçekten bu kadar ağır çıkarımlar yapmazdınız. herkesin hayatı toz pembe değil. insanlar çok büyük acılar yaşayıp, geçirdikleri bir şeyin hayat boyu ceremesini çekebiliyorlar.

yazik etmeyin kendinize diyebiliyorum sadece size. Annenizi dinleyin.
zamana bırakmam da mı yanlış peki sizce? kötü yönlerini zamanla görebileceğimi düşünmem yanlış mı? en azından denedim olmadı demek?

Haklısınız babana bile güvenme diye boşuna dememişler. Peki zamana bırakarak doğruları göreceğimi düşünmek yanlış olur mu? Sandığım kadar iyi biri değilse zamanla belli eder ben de zamanla soğuyabilirim diye düşünüyorum. Yanlış bir düşünce mi sizce?

Zamana bırakmam kötü müdür? Zamanla eksileri görüp soğuyacağımı düşünmek?
Zamana bırakmak değil de dışardan herhangi biri gibi izle onu. Duygusal bakmamaya bak. Gerçekten bahsettiğin gibi mi diyerek. Yoksa tabiki olay söylediğin gibi de olabilir. O insanların sevip yuva kurmaya hakkı yok mu? Var.

Ailenizi dinleyin uzak mesafeden birini çok iyi zaten tanıyamaz ve güvenemezsiniz risk alıyorsunuz

Yaşanan olayın içeriği neymiş ?

Vah ölene….
Bu kadar basit demek öldür bir insan evladını düzenlemeden şak diye çık elini kolunu salla

Ben bunu söylemeye çalışıyorum ama sert tepkiler alıyorum. Ben zaten gözüm kapalı giderim kendisine demiyorum, bu soruyu sormamdan bile kafamın karışık olduğu ortada bence. Sizin dediğiniz gibi yapmak isterdim. Bence olmayacak şey zamanla kendini belli ediyor. Ama haksızlık mı ederim karşımdakine diye düşünüp korkuyorum.

zamana bırakmam da mı yanlış peki sizce? kötü yönlerini zamanla görebileceğimi düşünmem yanlış mı? en azından denedim olmadı demek?
simdiden bu kadar baglanmissiniz zamana biraktiginizda da asktan kor gozleriniz gormek istemez kotu yonlerini simdiden birakin bu iliskiyi zarar gormemisken

Ee tamam madem adamdan bu kadar eminsiniz, o zaman neden konu açtınız ki ? Gelin Türkiye'ye, adamla kurun hayatınızı; olsun bitsin.

Yaşanan olayın içeriği neymiş ?
birinin yardıma muhtaç olduğunu düşünerek yanına gidiyor. sonrasında saldırı kendisine yöneliyor ve kendisini savunmaya çalışırken olanlar oluyor.

Zamana bıraksanız da uzak mesafe ilişkisi olduğu için gerçek yüzünü göremeyebilirsiniz. İnsanların başına her türlü şeyler gelebilir. Düşmez kalkmaz bir Allah. Ancak sizin sevgilinizin başına gelenin nefsi müdafaa olma olasılığı çok düşük. Nefsi müdafaa durumunda bir kere beraat kararı verilir. Sizinki hüküm giymiş. Karşılıklı kavga edip birbirini yaralamışlar gibi duruyor anlattıklarınızdan. bir insanın yanında delici kesici alet taşıması, arkadaşı çağırıyor diye kavgaya gitmesi(yardıma gitmek olmuyor bu kavgaya gitmiş) zaten normal değil. Siz çocuğun ve ailesinin anlattıklarına inanmayın.

Adam yurtdışına gidebilmek için sizi kullanıp kalbinizi kırabilir. Dikkatli olun derim. Ayrıca türkiyede bir yakınınız varsa gitsin bu çocuğun mahkeme dosyasına baksın, adli sicil kaydını falan araştırsın. Dosyasını görmediğiniz insanın geçmişinden o kadar emin olmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…