Aile dostumuzun sevgilisi

Böyle konularda hep üçüncü kişiler suçlu oluyor onlar ayrılmaz birbirlerini idare ederler olan size olur ben söyleyeyim.

En iyisi para göndermemek ve az görüşmek.

Haklısınız belki mutsuz olacak ama kendi için kötü birinden kurtulacak

Böyle konularda hep üçüncü kişiler suçlu oluyor onlar ayrılmaz birbirlerini idare ederler olan size olur ben söyleyeyim.

En iyisi para göndermemek ve az görüşmek.
Valla bende hep böyle gördüm olan 3. e oluyor. Arkadaşımız okadar aptal aşık mı bilmiyorum ama aşık

ne insanlar var ya sizinki daha fenaymış

2 kere gördüğünüz insan sizden 10 bin borç mu istedi
hayır yani kusura bakma seni doğru dürüst tanımıyorum bile niye demediniz anlamadım ben.

Bu açıdsn bakınca da çok doğru birsürü ihtimal var

Kızmayın kıza ben evliliğimde güvensizlik istemiyorum ve eşime de yalan söyleyemem.
Kusura bakma ondan gizli bir çeviremem, çevirenle de görüşmek istemem deyin.
Ne münasebet iki kere gördüğün birinden para isteyeceksin bir de kocandan gizle diyeceksin.

Oldu ki aklına uyup verseniz ve yarın bir gün kocanız bu paranın hesabını sorsa ve siz olanı anlatsanız bu kız almadım deyip sizi ve evliliğinizi tehlikeye sokar.

Ben ablamdan para isteyemiyorum kız yedi yabancıdan on bin istiyor , o nasıl bir rahatlık öyle. Vermeyin paranıza yazık değil mi
Yazık üstelik ben çalışmıyorum şuan kendisi çalışıyor . Ve sadece şuanda eşimin çalıştığını da biliyor . Ev gelirinin beşte birini istiyor nerdeyse bu düşüncesizlik gerçekten içime patlıyorum ya

İnsanların daha yeni tanıdığı kişilerden böyle yüksek miktar borç istemeleri bi bana mı aşırı yüzsüzce geliyor

İnsanlar çok ilginç. Ben aile ve çok samimi olduğum çocukluk arkadaşları dışında kimseye borç vermem. İsteyene de prensip olarak veremiyorum diyorum. Bir daha istemiyorlar.
Vermeyin sakın. Borç para her türlü insan ilişkilerini bozan bir şey

çok merak ettim sizin paranız bu kadar kıymetsiz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…