Aile dostumuzun sevgilisi

bu kız, arkadaşınızı yiyip yiyip sonra da gidecek. siz kızı mümkün olduğunca hayatınızdan uzaklaştırın ki gittiğinde siz de konunun içinde yer almayın.

Mesafe değil de daha çok ortalık karıştırmak istiyorsunuz gibi anladım ben zaten tanımadığınız insana 10 k borç verilmez onu geçtim eşinizi tanıyorsunuz zaten hayır diyecek belli hiç dillendirmeden eşimden ve aliden gizli maalesef böyle bir şey yapamam ya da durumum müsait değil de geç sizin resmen canınız kızın yaptıklarını anlatmak istemiş bahanesini bulmuşsunuz

Niye kendi kendinize çözmeyi düşünüyorsunuz ki atın adama mesaji adam da küserse küssun boşverin az para mı ya

Aynen bütün sırrı bozdunuz

Hiç para vermeyin niye vereceksiniz ki. Zaten geri alamazsınız bi de parayı olmadık bi şeye kullanır siz de sanki yardım etmiş gibi kalırsınız. Esas arkadaşınız yanınızda olmadıkça sevgilisiyle asla görüşmeyin. Beş dakika bile yalnız kalmayın bi şey isteyecekse söyleyecekse adamın yanında söylesin. Eşiniz de borç istedi yiyici filan demesin, kızın üniversite parasını ödeyen adam az çok soyulduğunu bilecek zekadadır, demek ki göz yumuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…