Aile dostumuzun sevgilisi

Bu kız her türlü yiyici en güzeli ilişkilerini onlara bırakın ve uzaklaşın.

Bence bir an önce arkadaşınıza söyleyin. Daha evlenmeden arkasından iş karıştırıp Ali bilmesin diyorsa evlenince iş büyür. Adama yazık.

Arkadaşım28 kızda 24 yaşında
"Genelde" aile içinde oldu biliyoruz. Elinde mesleği olanlar üniversiteden biri ile görüşünce o üniye giden kız tüm masrafını karşılatıyor. Ayrıca evlendikten sonra da beklentileri hep yüksek oluyor. Çünkü hazıra alışmış oluyorlar. Bir kere sizin arkadaşınızın seçimi yanlış. Kendi gibi eğitimini tamamlamış, meseleğini eline almış biri ile yol alması gerekirdi. Arkadaşınız size güvenen biri ise sizi dinleyecektir.

Bu kız üniversitesinin ödemeleri bitip iyi bir işe girdiği zaman veya Ali'den bir tık fazla kazanan bulduğu zaman üzgünüm ama Ali'nin ipini çekecek . Ali onun için sadece akmayan ama damlayan bir finansör. Arkadasimin kulağına ben olsam kar suyu kaciririm. Kafası yerinde hiçbir insan yeni tanıştığı hele ki sevgilisinin arkadaşı olan insandan el altı borç istemez .

Valla bende öyle düşündüm aslında belki ondan da istedi bendende istedi bi öbüründen de istedi nerden bileceğiz

Valla bende öyle düşnüüyorum insanlar karı ya da kocası için ya da sevgilisi için bile ailelerine karşı çıkıyor arkadaş ne ki

konuyu yeni gördüm ne yaptınız merak ettim
kıza ne cevap verdiniz?

bence de sakın para vermeyin
Ali ye söyleme konusunu da bilemedim
Aliye hiç bir şey söylemedim çünkü bu işin sonunda onlar yine barışır biz kötü oluruz diye . Kıza da eşimden gizli onun parası ı veremem kendim kazansam hadi neyse tarzında şeyler söyledim oda önemli değil cnm işte zor durumdayım ondam tarzında şeyler söyledi . Fakat eşim söyleme taraftarı kızın hareketlerine anlam veremiyor çünkü

Evet dengiyle olması ya da düşünce tarzı olarak bu işlere girmeyecek bir kadınla olması daha iyi olurdu ama nerden bilsin ki . Kızın arkadan söylediklerini bilse ohoo

Bu gidişle o kar suyunu eşim kaçıracak valla

Borç vermem ve arkadaşımı uyarırım.
Daha yeni tanıdığım ve böyle dengesiz olan biri için kaç senelik arkadaşımdan bunu neden saklıyım?
Şahsen ben sonradan öğrensem arkadaş olarak size mesafe koyardım.

Borç vermem ve arkadaşımı uyarırım.
Daha yeni tanıdığım ve böyle dengesiz olan biri için kaç senelik arkadaşımdan bunu neden saklıyım?
Ben şuan bişey söylemedim para da vermedim . Söylemedim çünkü onlar bir şekilde barışır yine biz kötü oluruz diye düşnüuorum arkadaşımız şuan kör bir aşık çünkü .

Evet dengiyle olması ya da düşünce tarzı olarak bu işlere girmeyecek bir kadınla olması daha iyi olurdu ama nerden bilsin ki . Kızın arkadan söylediklerini bilse ohoo
Nerden bilsin ki değil Hoderi. Bu bariz bir şey. Millet kendi evladını okutuyor bazı erkekler de sevgilisini okutuyor. İki kere iki dört eder. Akıllı olan kişi bu topa girmez.
Siz söyleyeceksiniz. Ben olsam benim arkamdan böyle dümen dönse bilmek isterim. Arkadaşlarımın da söylemesini isterim. Söylemezlerse kızarım. Zararın neresinden dönülse kârdır.

Ben şuan bişey söylemedim para da vermedim . Söylemedim çünkü onlar bir şekilde barışır yine biz kötü oluruz diye düşnüuorum arkadaşımız şuan kör bir aşık çünkü .

Olsun. Onlar barışacak diye ben neden kendi doğrumdan ödün vereyim?
Ozaman sürekli birşeylerde susacakmıyız yapmacık bir şekilde?
Ben olsam arkadaşımı uyarırım ve bu yüzden benden uzaklaşıyorsa kendi bilir.
Gerçek dostluk böyle birşeydir.

Valla Ali kocaman adam hayatına aldığı birinin huyunu suyunu bilmiyorsa öğretmek benim değil hayatın işi.Alinin sevgiliside benim derdim değil.Gecer karşınıza siz kiskancsiniz yada eşinize gözünmü var derse yada başka bir şekilde o da sizin eşin mesela aralarında konuştukları birşeyi pat söylerse iş çok cirkinlesir çığrından çıkar.Olasılık çok kimsenin özel hayatina kimse karismamali burnunu fazla sokmak o burnu değil başı sağlam ağrıtır bu çoğu insanın bildiği yaşadığı.Yinede söylerseniz duyacaklariniza yada arkadaşlığın bitmesine hazır olun derim.

Arkadaşın gorevi zararlı sevgiliye paratoner olmak değil kişi kendi farkına varıp anlamadığı sürece kötü siz olursunuz bundan sonrada bitmez en sonunda sizin yüzünden ilişkim olmuyor ne bicim arkadassiniz a kadar yolu var yani Arkadaslik özel hayat koçlugu degilki İnsanın akilli arkadaşı olmasi çocuk gibi uyarı istememesi ne güzel olurdu Psikolog lazım böylesine arkadaş degilki iyiyi kötüyü getirin anlatsınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…