Aile dostumuzun sevgilisi

Eşinizi neden engellediniz ki. Gerçek dostluk arkadaşını korumak için bu durumu kendisine anlatmayı gerektirir.

Çok saçma. Gözüm tutmadı bu kızı. Bence whatsapptan bi yazışın bu meseleyi. Sonra da Ali'ye söyleyin. Siz de kıza eşim mesajlarımı okumuş gitmiş söylemiş diyin. Ali bilmeli bence. Hepsini geçtim niye Ali bilmesin diyor ne absürt bi kızmış bu.

Eşimde böyle söyledi umarım biz keriz değilizdir ya
Kesinlikle vermeyin. Ne münasebet yani daha 2 kez görüştüğünüz birisine neden borç veresiniz ki. Üniversite masrafını da sevgilisine kitlemiş belli ki başkasının üzerinden geçinen bir tip. Ben olsam "Şu an ödemelerim var uygun değilim canım" der geçiştirirdim

arkadasinizin yerine olsaydim ve sevgilim benim hakkimda dostlarima bu sekilde bahsetseydi kesinlikle bilmek isterdim. hatta ogrendigimde bana neden anlatmadiniz diye sitem eder,kizardim. esinize engel olmaniz cok talihsiz olmus,biraksaydiniz konussaydi.

Paragöz bir kadın gibi geldi bence anlatın... Umarım arkadaşınızın da yüzü bir gün güler.
Evet bence de söylenmeli sevgilisine. Şimdiden sevgilisinden gizli iş yapan ileride de devam eder. Arkadaşınıza söyleyin siz ya da eşiniz bence "geçen borç istedi ama bizde para konusunda uygun değildik diye veremedik" gibisinden

Hiç ses çıkarmayın. Herkes bekarken sevgiliye böyle paralar harcatmanın sorun olduğunu bilir. Arkadaşınız para yediren tiplerden belli ki. Arkadaş olarak hepinizin bildiği kısımlarla ilgili uyarın geçin.

Zaten okul parasını ödemiyormuş (kısmi de olsa) kimbilir bilmedikleri neler var.

Çok yakın arkadaş ise tabiki anlatın. Sonrası onlara kalmış. Ama ayrılmaz ise arkadasınız ile mesafe oluşur aranızda ona da yapacak bişey yok yani .

Kız dolandırıcı veya asalak mı sorusu dışında bir şey oluşmadı. Tanımadığı insandan niye borç ister insan 10 bin bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…