Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ayy kuzum çok sevindim inşallah sonucuda çoook güzel olur amin

Korkma öyle ben ilk gebeliğimde bi hastalık oldum ömrümde öyle ateşlenen yataklara düşmedim bidaha. Boğaz enfeksiyonum vardı 3 gün ölü gibi yattım serum takıldı sabah akşam 7 8 haftalıktım o zamanlar. Bebek anne iyi olacak ki o da iyi olacak ona göre serum yapıyorlar test yapmana daha 3 gün var pozitif olsa da sorun etme yani

Kızlar bişey soracağım, hsg çekilmek için önümde uygun sadece 2 tarih var. Döngünün 6ncı ve 10ncu günü. Sizde hangisi en uygunu olur yaptırmak için ?

kızlar selam, adetime daha bir hafta var ama bugün lekelenmem oldu ve aşırı gazım var bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? regl olacağım diye çok korkuyorum, artık anne olmak istiyorum

kızlar selam, adetime daha bir hafta var ama bugün lekelenmem oldu ve aşırı gazım var bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? regl olacağım diye çok korkuyorum, artık anne olmak istiyorum
Ben ikinci oğlum da gaz olunca bı degsiiklik olduğunu fark etmiştim. Hem çok kötü kokuyordu hemde çok gazim oluyordu

Kızlar benim bu zamana kadar kan tahlilim hep 0.1 çıkar şaşmaz bu defa 0.9 çıkmış bir hareketlilik olurmu sizce
Selam cnm son adet tarihin 23/08 ise senin daha nerdeyse 5/6 günün var adet olmana , yanlışmı hesaplıyorum. 0,9 ise iki gün sonra belki 10 olur sonrada 20 ,30 vs artar. Benim bildiğim ilk adet günün den 14 gün sonra yumurtlarsın yani 6 eylül 7 eylül gibi yumurtlamış olman lazım. Dolayısıyla üstüne bir hafta geçmiş değer düşük olması normal. Çok erken bence testte çıkması için, biliyorum çok zor aama sabır göstermen lazım inşallah bu ay olur içini ferah tut düşünmemeye çalış

Dün hafif kanamam olunca doktorda yerleşme kanaması olabilir dedi az önce aradım doktoru dalgalanma olmuş 2 gün sonra gel kan ver dedi

Dün hafif kanamam olunca doktorda yerleşme kanaması olabilir dedi az önce aradım doktoru dalgalanma olmuş 2 gün sonra gel kan ver dedi
Bence hamile olabilirsin değer negatif değil sonuçta, ne çok ümitlen nede ümitsizliğe kapıl. Sakin ve sabırlı ol güzellikler seninle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…