Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benimde 10 Eylül yumurtlama canım aynı belirtileri bende yaşıyorum hatta dün dama çamaşır sepetini çıkarırken kasigimin sol tarafına ağrı girdi baya belli şekilde

Benimde 10 Eylül yumurtlama canım aynı belirtileri bende yaşıyorum hatta dün dama çamaşır sepetini çıkarırken kasigimin sol tarafına ağrı girdi baya belli şekilde
Canım benim belirtilerim geçti sayılır sadece şişkinlik kaldı ara sıra da kasıkta batmalar var. Göğüste tık yok. Bir de 2 gündür gece 2 de acikiyorum kendimi mutfakta buluyorum. Lavaboya bile kalkmaya bile usenirim normalde

Benim de aynı belirtiler var dün vücut ısısında düşüş yaşadım ve her gün yatınca kramp hissediyorum göğüslerde bir belirti yok tedaviden önceki son ayım yumurtlama da sizinle aynı gün inşallah güzel haber alırız.

Amiinn balım çok teşekkür ederimm darısı senin başına olsun yok kuzum pcos yok bende tek yaptığım hiçbir şey düşünmemek oldu takip etmedim ilk defa yumurtlamayı

Ben gece üşüdüm yorgana geçtim. Yumurtlama zamanı ateş basmıştı şimdi üşüyorum. Benim adetim ağrısız olur göğüste de birsey olmaz. İnşallah hayırlısı bakalım inşallah bekleyen her kes bu ay pozitifi görür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…