Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba kızlar bugun dr randevun vardı asılama için ekim ayında başlayacagız inşaallah eşimdede bendede bir sorun olmadıgını normal gözüktüğünü söyledi amh1.75 tekrar amh bakılacak kontrol sırasında sagda 7 solda 4 yum var dedi olumu konustu alttaki test sonucu 1 yıl öncesi ve bu bir yılda cok takviye aldık tekar aynı yerde test veremedik malezef iş dolayısı ile sonuclar böyle olup aşılamada pozitif sonuc alan var mı

Eklentiler

• IMG_2715.jpeg
    IMG_2715.jpeg
    159,2 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba kızlar bugun dr randevun vardı asılama için ekim ayında başlayacagız inşaallah eşimdede bendede bir sorun olmadıgını normal gözüktüğünü söyledi amh1.75 tekrar amh bakılacak kontrol sırasında sagda 7 solda 4 yum var dedi olumu konustu alttaki test sonucu 1 yıl öncesi ve bu bir yılda cok takviye aldık tekar aynı yerde test veremedik malezef iş dolayısı ile sonuclar böyle olup aşılamada pozitif sonuc alan var mı
[/QUOTE
Merhaba canım. Sperm sonuçlarından çok anlamıyorum. Bende aşılama sürecindeyim. İnşallah hayırlısıyla sende başlar olumlu sonuç alırsın 🌸

Canım kızlar nasılsınız ?🌸
Ben bugün kontrole gittim. Sağda 1 tane büyüyen yumurtam var varmış. 13.5 mm. Peşinden bir tane daha geliyor dedi. Onların dışında bir sürü büyümeye çalışan varmış. Ama onlar yetişmez dedi. Böyle giderse cumartesi aşılamanı yaparız dedi 💃🏻💃🏻 rahmin çok güzel kalınlığı çok iyi dedi. Çarşamba tekrar randevum var 🌸
Ayy çok sevindim inşallah güzel haberler gelecek senden de 🥰🥰🧿🧿

Soğukalgınlığı kuzum üşüttüm galiba 😮‍💨
Bende üşüttüm kızlar ya . Doktora gebeliğin başında olabilirim dedim . Kanda düşük değerle de çıksa bir şey olmaz bir kaç gün kullan ateşin düşsün olmadı bir serum daha takarız dedi. İlerlemesi sonra daha çok zarar dediği için ilaç kullanıyorum . Test yapmamada üç gün var çatlayacağım valla.

Sat 12 Eylül
Bat 9 ekim Candy7777 Candy7777
Belki yazarsınız ekim ayını
Ben bu ay hiç bişey anlamadım
Adete bir hafta kala hep kramp yumurtalık ağrısı oldu
Adet olunca da fazla olmadım
İlk gün akşama kadar kahve leke
İkinci gün çok olmadım
3. Gün hiç bisey yoktu gece glmiş biraz
Bugun beşinci gün
Dünden beri kahve leke geliyo
Gebelik testi de yapmadım tekrar aman boşver dedim akışına bıraktım hamileysem eger çıkar zaten 😃😃
Kuzum maalesef ekimi ekleme yapmıyorum yeni topiz açılır zaten. Ya bu ay kimi duysam adeti az gelmiş benimde öyle oldu. Normalde 5 gün olurum bu ay sadece 2 gün oldu o da çok azdı 3.gün birkaç kez lekelenme oldu ve bitti yani.

X