Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba kızlar bugun dr randevun vardı asılama için ekim ayında başlayacagız inşaallah eşimdede bendede bir sorun olmadıgını normal gözüktüğünü söyledi amh1.75 tekrar amh bakılacak kontrol sırasında sagda 7 solda 4 yum var dedi olumu konustu alttaki test sonucu 1 yıl öncesi ve bu bir yılda cok takviye aldık tekar aynı yerde test veremedik malezef iş dolayısı ile sonuclar böyle olup aşılamada pozitif sonuc alan var mı

Eklentiler

• IMG_2715.jpeg
    159,2 KB · Görüntüleme: 44

Ayy çok sevindim inşallah güzel haberler gelecek senden de

Soğukalgınlığı kuzum üşüttüm galiba
Bende üşüttüm kızlar ya . Doktora gebeliğin başında olabilirim dedim . Kanda düşük değerle de çıksa bir şey olmaz bir kaç gün kullan ateşin düşsün olmadı bir serum daha takarız dedi. İlerlemesi sonra daha çok zarar dediği için ilaç kullanıyorum . Test yapmamada üç gün var çatlayacağım valla.

Kuzum maalesef ekimi ekleme yapmıyorum yeni topiz açılır zaten. Ya bu ay kimi duysam adeti az gelmiş benimde öyle oldu. Normalde 5 gün olurum bu ay sadece 2 gün oldu o da çok azdı 3.gün birkaç kez lekelenme oldu ve bitti yani.

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…