Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bizim gibi değiller onlar ya. İş stresi yorgunluk vs daha çok etkiliyor onları. Birde gerçekten görev gibi olunca bizde zorlanıyoruz onlara daha zor oluyor bence. Yani bende çok tartıştım. Ama böyleler Napalım 💁🏻‍♀️
Ay tamam şimdi anladım mevzuyu ArasaNillGerek ArasaNillGerek
Valla kusura bakmasın ben it gibi sabah 8 akşam 7 çalışırken ofisinde oturuyor oluyordu ve ben hem bedenen hem beynen çalışan bi insandım artı eve gelip bir sürü şey yapıyoruz, okul öncesi öğretmeniydim ve aynı anda 15 çocuğa sahip olmak zorundayım. Herkesin kendine göre iş yükü var tamam onlar da ödemelerdir, iştir düşünüyorlar ama işlerine geldiği zaman en yorgun oldukları günde bile kuyruğu dikmeyi de biliyorlar. Çok ağrıma gidiyor alışmadım alışmıcam da, o alışsın. Öyleyse öyle... Yapcak bir şey yok.

Valla biraz seni de fiştekledim gibi oluyo ama ArasaNillGerek ArasaNillGerek tamamen gündemden kaldırma da tepkini koy en azından anlasın, onun yüzünden sen kendine niye ket koyuyorsun ki dimi ama 😂

Bence dövmelisin o kocanı. 100 kere anlatsanda anlamazlar bacım bunlar. Salağa anlatıyor gibi anlatacaksin. Herşeylerini biz yaptığımız için çok rahatlar ArasaNillGerek ArasaNillGerek
S.karım onun rahatlığına rahat olacaksa gitcek anasının evine. Burası anasının evi değil gece 4 te yattım sabah 8 de kalktım 4 saat uykuyla cin çarpmışa dönüyo kendi bide benim hayatımı düzenimi etkiliyo

Ay tamam şimdi anladım mevzuyu ArasaNillGerek ArasaNillGerek
Valla kusura bakmasın ben it gibi sabah 8 akşam 7 çalışırken ofisinde oturuyor oluyordu ve ben hem bedenen hem beynen çalışan bi insandım artı eve gelip bir sürü şey yapıyoruz, okul öncesi öğretmeniydim ve aynı anda 15 çocuğa sahip olmak zorundayım. Herkesin kendine göre iş yükü var tamam onlar da ödemelerdir, iştir düşünüyorlar ama işlerine geldiği zaman en yorgun oldukları günde bile kuyruğu dikmeyi de biliyorlar. Çok ağrıma gidiyor alışmadım alışmıcam da, o alışsın. Öyleyse öyle... Yapcak bir şey yok.

Valla biraz seni de fiştekledim gibi oluyo ama ArasaNillGerek ArasaNillGerek tamamen gündemden kaldırma da tepkini koy en azından anlasın, onun yüzünden sen kendine niye ket koyuyorsun ki dimi ama 😂
Ben kendimi gazladım fişekledim gece merak etme 😅 sen çalışıyosun ben çalışmıyorum evlere göre senin durumun eşitken benimmki değil mesela o zaman ee çalışmıyorum diye nazına kahrına göre mi yol alıp yaşıycam günümü bişeye ne karar verildiyse o dur benim için. Doğal afet olmadıkça aksi mümkün değil. Geçen ay kafasına göre izin kullandı cocuğu babası geldi diye. Şimdi mecburen mesai olunca gitmek zorunda kaldı. Ama düşünüp planlama yapcak beyin seviyesi yok

Ha sabah geldi koşarak olmadı bişey neyiz biz vücudumuz değersiz mi bu kadar her ay iğne olalım sırf onların keyfine göre
Ben de öyle hissediyorum çok çok çok haklısın, öyle olduğunda kendimi o.r..u gibi hissediyorum fln diye kaç kez anlattım konuştum tepki koydum daha yeni yeni anca anlıyo mevzuyu çakmaya başladı kuş beyinli. Ayn bi de gece yatağını değiştirirsin de sabah enerjileri yerine geldiğinde salonda yanında biterler de hadi yapayım demez mi çak suratının ortasına bi tane yapışsın karşı apartmana da ibret olsun, çocuk kandırır gibi gıcık.

Gecen ay çok test yaptım diye eşim bu ay yapmayacaksın regl bekliyceksin geçerse gidip kan verecez tamam mı dedi tamam dedim 3 günde 10 tane test bitirdim diğer 10 lu paket bugün elime ulaşır valla böyle bir durumda tamam deyip geçiyorum onuda kirmiyorum kendimide uzmiyorum boşver sıkma canını hayatım herşey geçer ve yoluna girer bebeğine ara verme devam et sana iyi gelecek ❤️

Ders alasıya iğnenin en yoğun etkisi azalacak kuzu ben niye iğne vuruluyorum dün olmadıktan sonra bugün ve yarın da olmasa olur
Çok haklısın bebeğim de karşına al ve çok ciddi bir şekilde konuş o zaman ki önümüzdeki aylarda aynısını yapmasın yani kökten çözüm olsun. Karga ve tartışma şeklinde de değil bak ben bu iğneleri vuruluyorum keyfimden değil bu iğneleri vurulunca bu işe yarıyor ama yarardan çok zarar veriyor benim vücuduma bu bu bu yan etkileri oluyor, sen benim kötü şeylere maruz kalmamı ister misin vs vs bilirsin işte. Sen böyle yapınca hoopp her şey boşa gidiyor vücuduma boşu boşuna yan etki aldığımda kalıyorum hiçbir ile yaramıyor vs vs ciddi ciddi konuş çocuğa anlatır gibi anlatıcaksın o zaman.
Sadece ilaç iğne meselesi de değil kendimi de böyle böyle böyle hissediyorum de

Ben de öyle hissediyorum çok çok çok haklısın, öyle olduğunda kendimi o.r..u gibi hissediyorum fln diye kaç kez anlattım konuştum tepki koydum daha yeni yeni anca anlıyo mevzuyu çakmaya başladı kuş beyinli. Ayn bi de gece yatağını değiştirirsin de sabah enerjileri yerine geldiğinde salonda yanında biterler de hadi yapayım demez mi çak suratının ortasına bi tane yapışsın karşı apartmana da ibret olsun, çocuk kandırır gibi gıcık.
Geçen bi yerde okudum, böyle yapmaları boşanma sebebiymiş hakim kadını haklı buluyormus ha böyle yaptı diye boşanılmaz ama ben hamileliğimi mutlu mutlu aile fertlerime duyuramadım bugüne geldim ama geldiğim hali zamanı unutmadım yüzden kinim cok fazlalaşıyo bu inat falan değil tamamen kin

Çok haklısın bebeğim de karşına al ve çok ciddi bir şekilde konuş o zaman ki önümüzdeki aylarda aynısını yapmasın yani kökten çözüm olsun. Karga ve tartışma şeklinde de değil bak ben bu iğneleri vuruluyorum keyfimden değil bu iğneleri vurulunca bu işe yarıyor ama yarardan çok zarar veriyor benim vücuduma bu bu bu yan etkileri oluyor, sen benim kötü şeylere maruz kalmamı ister misin vs vs bilirsin işte. Sen böyle yapınca hoopp her şey boşa gidiyor vücuduma boşu boşuna yan etki aldığımda kalıyorum hiçbir ile yaramıyor vs vs ciddi ciddi konuş çocuğa anlatır gibi anlatıcaksın o zaman.
Sadece ilaç iğne meselesi de değil kendimi de böyle böyle böyle hissediyorum de
Dün sinirden vücudum yanıyodu bak ateşli hasta gibi duşa girdim cocuğu uyutup böğür böğür ağladım benlik hareketler değil tamamen iğneden kaynaklı en son gebeliğimde ağlamıştım böyle deli gibi. Ben her şeyi kendi başıma yaşamadım kuşum anlatınca da bişey değişmeyecek atıyorum 6 7 ay sonra gene aynı şeyi yaşıcaz.benim erkeklerden ümidim yok 😅

Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek ve diğer kızlar 💗 uzun zamandır yoktum. Regl gecikince yine can sıkıntısından girmek istemedim. Çok şükür cuma günü geldi regl. Gelse bi dert gelmese bi dert. Dün doktora gittim. Kist geçmiş, çok şükür 🙏 Femara kullanmamı söyledi doktor başladım bugün 5 gün kullanacakmışım. İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırım , umutluyum Allahım inşallah 🙏 💖🌸

X