Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet canım daha önce femara kullanmıştım ama doktorun kontrole çağırmamasına şaşırdım doğrusu belki yumurta çatlayamadan yine kiste dönecek. Bunu önlemek için belli bir boyuta geldiğinde çatlatma iğnesi vermesi gerekiyordu
İğneye gerek yokmuş şuan 4,5 ay hapı kullan dedi olmazsa gel dedi rahim filmi çekecekmiş. Yazdım cvp versin gel derse giderim haftaya. Valla bilmiyorum ilk kez kullanıyorum bu hapı 🤷🏻‍♀️

Hoşgeldin canım, arada öyle bi mola vermek iyi geliyor, hoşgeldin...
Keşke rahim filmini şimdiden çekebiliyor olsa ya ne zararı olucak ki o kadar ilacı vücuda almaktansa daha iyi olurdu aslında ama doktorlar işte vardır bi bildikleri diyelim
Eşim de söyledi şimdi çekelim olmazsa diye o da şuan bekleyelim dedi. İnan napcaımı şaşırdım bende bilmiyorum ne yapmam lazım

Eklentiler

• 1000113211.jpg
    1000113211.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 16
Eşim de söyledi şimdi çekelim olmazsa diye o da şuan bekleyelim dedi. İnan napcaımı şaşırdım bende bilmiyorum ne yapmam lazım
SONOMEDDE MAYIS AYINDA ÇEKİLDİM. HİÇ AĞRI BİŞEY OLMADI. TÜPLERİNİ MERAK EDİYORSAN BEKLEMEN GEREK YOKKİ. ADETİN 6 GÜNÜYDÜ SANIRIM ÇEKTİRDİĞİMDE.

SONOMEDDE MAYIS AYINDA ÇEKİLDİM. HİÇ AĞRI BİŞEY OLMADI. TÜPLERİNİ MERAK EDİYORSAN BEKLEMEN GEREK YOKKİ. ADETİN 6 GÜNÜYDÜ SANIRIM ÇEKTİRDİĞİMDE.
Tüplerimi merak ettiğimden değil yani çekilmem gerek mi onu da bilmiyorum belki tıkanıklık mı oldu ne bileyim. Doktor bekleyelim olmazsa çekelim dedi. Yani napmam gerek bilmiyorum ilk kez kullanıyorum bu hapı da 🤷🏻‍♀️

İğneye gerek yokmuş şuan 4,5 ay hapı kullan dedi olmazsa gel dedi rahim filmi çekecekmiş. Yazdım cvp versin gel derse giderim haftaya. Valla bilmiyorum ilk kez kullanıyorum bu hapı 🤷🏻‍♀️
Anladım öyle dediyse vardır bir bildiği inşallah hemencecik pozitifi görürsün kuzum

Tüplerimi merak ettiğimden değil yani çekilmem gerek mi onu da bilmiyorum belki tıkanıklık mı oldu ne bileyim. Doktor bekleyelim olmazsa çekelim dedi. Yani napmam gerek bilmiyorum ilk kez kullanıyorum bu hapı da 🤷🏻‍♀️
Sanırım doktorun bir kez daha denemek istiyor olursa boşu boşuna rahim filmi çekilmesin diye. Ne zamandır uğraşıyorsun?

Aslında kayıplar kürtajdan sonra çekilmesini istiyor doktorlar. Femara güzel bir ilaç bende ilk kullandığımda hamile kalmıştım ama kimyasal gebelik oldu. Bende bu ay regli olunca başlayacağım femaraya. Sadece adetin 10 gününden itibaren gün aşırı ilişki yeterli oluyor. Yumurtanın çatladığını anlık sancı oluyor anlarsın. Güzel haberlerle bu ay inşallah hadi bakalım. :)

Canim cok uzuldum ne diyecegimi bilemiyorum. Bu yeni bir durum mu? Onceden de varmiydi? Tartismalar kucuk anlasmazliklar her evlilikte olur ama siddet cok baska bir sey. Psikolojik siddet bile cok kotuyken fiziksel siddetin affi olmaz. Esini en iyi sen tanirsin bu devamli bir seyse buna dur demen gerekir. Lutfen cok iyi dusun kendin ve evladin icin en dogru karari almani diliyorum. Cocugun suan kucuk belki ilerde olanlari hatirlamayabilir ama bu yasananlar surekli tekrarlanirsa onun da gelisimine yansir. Sen ne olur ne olmaz oglunun ve sana ait olan degerli esyalarinizi kucuk bir cantaya topla ani bir sekilde evden ayrilman gerekirse hemen onu alip cikarsin. Lutfen aileni de durumdan haberdar et sana ulasamazlarsa yetkililere haber versinler.Allah yardimciniz olsun kendine dikkat et😔
Evlendiğimizden beri var ama tak etti ya hem psikolojik hem fiziksel çok yoruldum 😔 şuan aynı evde yaşıyoruz ama iki yabanciyiz dün tadilat için bı adam geldi benden bı şey istersen hanım diye seslendi bende gözlerimi büyüttüm ne var diye adam gitti gene düşman gibi davranıyorum daha doğrusu artık umursamıyorum ne hali varsa görsün
Canım bence şimdilik 2.çocuk işini kenara koyun ve evliliğinize odaklanın. Görüyorum ki tek başına çırpınyorsun çocuk için. Aranızdaki probleri çözün ondan sonra tekrar oturup konuşursunuz.
Cinsel ilişkiye bile ben zorluyordum artık hiç yok çükü kurusun amin🤲
Canımcım bak her şey ortada biz bir şeyler yazdıkça sen de döküyorsun içindekileri...

Eşin de babasını rol model almış demek ki, ilerde oğlunun da babasını rol model almasını ister misin? Şiddeti belki tedavi ile aşabilir ama aldatma da var diyorsun. Bunu sen aşabilir misin?

Oğlun millete özenmesin diye şiddet gördüğün, seni aldatan ve sana değer vermeyen bir eş ile olmaz canım ya, 3 gün olsa 4. gün olmaz.
Eğer yanaşırsa sıkı bir terapi alır tedavi olursa bu evlilik gerçekten kurtulabilir ama ikinizin de buna inanması ve eşinin sıkı bir tedavi olması lazım (ki aldatma olayını aşabilir misin kendi içinde affedebilir misin?)

Ama bozuğu onarana kadar kendine yeni bir hayat kurmak belki de en mantıklısı.
Yok yok ayrıl canım ben boğazına yapışmak ne demek ya. Ben yukarıda yazdıklarımı hem okuyup hem de yorumlayarak yazıyordum a a şimdi sonlara gelince diyorum ki bacım sen topla pılını pırtını çöpünü bile bırakma ayrıl o evden, hemen. Ailesinin telefonlarını fln da açma sakın, telefonlarını açman demek onlara söz hakkı vermek ki herif senin boğazına dayandığında neredeydiler, sizin yatağınıza sevgilisini attığında neredeydiler.
Uğraşmaya bile değmez ya bırak allaşkına, yapıcı olmaya çalışıp öyle bakmaya çalışıyorum ama yok ya neresinden tutmaya çalışsam olmuyor.
Sorun su tedavi ye gelmez sanmıyorum ama ben gdiicem çünkü benim yaşamak için güzel bı nedenim var oğlum var yeter bana alttan aldıkça devam eder o bı insan yedisinde neyse yetmisinde de odur . İstediği kadar aldatsin benim için bitti . O kendisi kaybeder ben değil benim gibi nirini bulacaksa buyursun boşansin
Kuzum hiç sorun değil nasıl oldun sen
Şuan daha iyiyim
Allahım sana sabır ve güç versin. Bu durumda ayrıl demek bana düşmez ama boğazına sarılan ikinizi ayrı odaya kilitlemesi seni aldatması bu adamla ömür geçmez. Ailende sana destek olursa ne ala sende çalışırsın ayaklarının üstünde durursun. Yaşın çok genç kendine çok güzel bir hayat kurabilrsin. Ama bu adamla tartışmadan ayrılmaya çalış sonradan sana ayrılsanda takar bu adam sana rahat vermez. Net ol ve öyle bitir. Arada kalacaksan ayrılma kalacaksan hiç başlama ama çok iyi düşün. Ailenle konuş kendini daha iyi hissedersin.
Amin canım benim ❤️ insan olsa kadına el kalkmayacagini nilri darp raporum var zaten elimde şuan herhangi bi hareketini bekliyorum özellikle oğluma karşı nasıl davranıyor onu gozlemliyorum . Ben babamın evine gitseydim mahkeme dışında çocuğu goremeyecegini biliyor o yüzden de yollamamis olabilir. Aileme anlatmadım suanlik kız kardeşim hasta nöbet geçirirse yoğun bakıma alınır kurban olsun kardeşime
Offf offff cocukla seni ayrı odaya kapatmak nedir çocuğun olduğu evde boğazını sıkmak nedir Allah aşkına bunun neyini düşüneceksin. Yol ver gitsin. Darp raporu al bişey yap ama kanıtla. Elinde delil olsun. Erken yaşta yapılan evliliklerin%70i malesef bu şekilde sonuçlanıyor. Çok üzülüyorum bi kadın olarak bi anne olarak. Kendine kötülük yapabilirsin ama çocuğuna yapma o babayla aynı evde büyümemeli
Allah onu öyle bı çaresiz bıraksın ki ben Allah'a havale ediyorum 🤲 darp raporum var canım . Her şeyin bı sonu vardır ilk boşanan ben olmam ama şuan aynı evdeyiz okul var oğlumun
Ay bide aldatmada mı var? Pes ya. Kuzum çok iyi düşün lütfen herşeyi sakin kafayla
Ne yaparsa yapsın isterse kadınla kalsın benim işime gelir delil olur elimde ben görücü usulü tanıştım ama istedim keşke istemeseydim .
Benim dilim varmadı boşan demeye üzülür diye ama çok haklısın hem şiddet hem aldatma hiç zamanını kaybetmeye değmez bir adam. Bence de boşanması lazım ne demek çocuğun önünde boğazına yapışmak ya M Marryyj
Yok canım niye üzüleyim ben bu evde oturucam kalksın kendisi gitsin ben oğlum la hayatıma devam ederim kaybedecek bı şeyim yok çok şükür Allah oğluma da bana da huzur mutluluk sağlık nasip etsin 🤲

Evlendiğimizden beri var ama tak etti ya hem psikolojik hem fiziksel çok yoruldum 😔 şuan aynı evde yaşıyoruz ama iki yabanciyiz dün tadilat için bı adam geldi benden bı şey istersen hanım diye seslendi bende gözlerimi büyüttüm ne var diye adam gitti gene düşman gibi davranıyorum daha doğrusu artık umursamıyorum ne hali varsa görsün

Sorun su tedavi ye gelmez sanmıyorum ama ben gdiicem çünkü benim yaşamak için güzel bı nedenim var oğlum var yeter bana alttan aldıkça devam eder o bı insan yedisinde neyse yetmisinde de odur . İstediği kadar aldatsin benim için bitti . O kendisi kaybeder ben değil benim gibi nirini bulacaksa buyursun boşansin

Şuan daha iyiyim

Amin canım benim ❤️ insan olsa kadına el kalkmayacagini nilri darp raporum var zaten elimde şuan herhangi bi hareketini bekliyorum özellikle oğluma karşı nasıl davranıyor onu gozlemliyorum . Ben babamın evine gitseydim mahkeme dışında çocuğu goremeyecegini biliyor o yüzden de yollamamis olabilir. Aileme anlatmadım suanlik kız kardeşim hasta nöbet geçirirse yoğun bakıma alınır kurban olsun kardeşime

Allah onu öyle bı çaresiz bıraksın ki ben Allah'a havale ediyorum 🤲 darp raporum var canım . Her şeyin bı sonu vardır ilk boşanan ben olmam ama şuan aynı evdeyiz okul var oğlumun

Ne yaparsa yapsın isterse kadınla kalsın benim işime gelir delil olur elimde ben görücü usulü tanıştım ama istedim keşke istemeseydim .

Yok canım niye üzüleyim ben bu evde oturucam kalksın kendisi gitsin ben oğlum la hayatıma devam ederim kaybedecek bı şeyim yok çok şükür Allah oğluma da bana da huzur mutluluk sağlık nasip etsin 🤲
Allah yardımcın olsun canım. Hakkında hayırlısı ne ise o olsun. 🌺 Aklı başında davranman en güzeli. Salim kafayla al kararlarını.

Şuan daha iyiyim

Aynen böyle devam kuzum kararlı net ol sakın seni manipüle etmesine izin verme. Ayrıca aldattığını kanıtlayacak delliler de edinirsen daha iyi olur yüklü bir nafaka alabilirsin

X