Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Insalla bu sefer doğrudur testler canım kandada pozitifi görürsün bemcede testlerın tam guvenılırlıgı olmayabılır ama adetin gecıkırse kan verırsın

Ay hiç bilmiyorum ya yıldım resmen, neyse hayırlısı diyip bunu da havale ediyoruz, napalım

Adet yaklaştıkça insan strese giriyor
Sağlı sollu kramp giriyor kasıklarıma
Bazen midem bulanıyor gibi oluyor
Başıma ağrılar giriyor
Bu gece cok terlemişim uyurken normalde terlemezdim
Psıkolojikmi anlamadım gitti

kızlar birşey sorucam adete 4 gün var gebelik varsa illa ovulasyon pikmi olmalı yani bu kesin mi. Bende gebelik testi yok ovu de dün silikti bugun yapmadm

Kızlarım iğnenin üstünden 36 saati geçeli çok oldu. Dün gece saat 3-3 buçukta beri geçmeyen alt karın ağrım var sürekli iğne gibi batıyor. Normalde yarım saat sürer geçerdi bu batma yumurtanın çatlayacağı zaman başlardı biterdi niye bu kadar uzun sürmüş olabilir hiç keyfim yok rahat değilim Candy7777 A ayb00 B BallYilmaz123 B Beyond the sky Kahhve Denizz41 M Marryyj

Çatlatma vuruldun dimi? Ben çatlatmayı vuruldum ertesi sabah bi ağrı ama batma gibi ama karnımda değil kasık bölgesi gibi ama oturamıyordum, yumurta toplamadan sonra da devam etti birkaç gün iğnenin etkisidir bence

Cuma akşam vuruldum. Bu üçüncü iğnem diğerlerinde böyle uzun sürmüyordu ayıptır söylemesi oturup kalkarken lavaboya çıktığımda çok rahatsız ediyo midemden alt karın rahmime kadar bi değişik yanıyo iğne gibi batıyo o herhalde gaz gibi yapıyo ondan. Hiç keyfim modum yok bugün

Bence diğerlerinden farklı bir durum olması güzel bir şey. Her seferinde aynı olmasındansa. Belki dölleniyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…