Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar cevap verebilecek kimse yok mu

Senin yumurtan nazlı bence yada döllenme oldu kuzum hakkında hayırlısı olsun ve sürekli olumsuz düşünmeyi de bırak yoksa olumsuz olur bak. Beyin garip bir organ ya misal sürekli iyi değilim dersek hasta oluyoruz tecrübe ile sabittir kuzum.

Kesinlikle buna katiliyorum bilmeyince takip etmeyince daha kolay oluyor sanki ben yeni evlendigimde bir bebek dergisi gormustum orda hamileligin nasil olacagini anlatiyordu. Genelde kadinlarin 14.gun yumurtlama yasadigi o yuzden o gunlerin degerlendirilmesi gerektigi yaziyordu. Ben bunu okuyunca direkt bunu uyguladim ama adet donemim ne kadardi hic bilmiyorum 14.gun baslayarak gun asiri degerlendirdik. Iki cocuguma da bu sekilde hamile kaldim adet dongusu olayinin degistigini ve kendi dongumu cok sonra ogrendim

Çok çok iyilerini düşünüp hayal kırıklığı yaşamayı sevmediğimden önce olumsuz alıştırıyorum kendimi o da bi savunma mekanizması oldu. Havucu yiyorum da o geldi aklıma sonradan. 2 yumurtam vardı birisi daha küçük görünüyordu ekranda belki o çatlamaya uğraşıyo ondan ağrım var uzun sürdü çünkü. Diğerlerinde havuç yememiştim iğneye güvenip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…