Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yani mesela işte... Ben bir kez Ella aldım onu da ne zaman alacağımı bilmeyerek 36. saatte fln almıştım

Yanma varsa doktoruna söyle ya, bana öyle demişlerdi. İdrar yaparken acı, yanma batma olursa mutlaka haber verin, sancı şeklinde ağrınız olursa biz olmasak da hemen ameliyathane tarafına gelip takip hastasıyım diyin demişlerdi.

Ooo sizinki Iyiymis masaj etkisi de oluyor demekki yok canim yaa ben hareket edemiyordum agrida vardi ilk gunler cok zordu bir hafta kayropraktige gittim suan daha iyiyim cok sukur

İdrar yaparken sorunum yok ama batma kasığımda oluyo yanma midemde kuzucum.

Ooo sizinki Iyiymis masaj etkisi de oluyor demekki yok canim yaa ben hareket edemiyordum agrida vardi ilk gunler cok zordu bir hafta kayropraktige gittim suan daha iyiyim cok sukur
Ben belime bi bucuk senedir enjeksiyon yaptırıyodum 3 4 ayda bi kere şimdi 2 aydır kolajen ve magnezyum yağı kullanıyorum rahatım çok şükür gene tutuyo ama eskisi gibi değil. Eskiden ayağıma vuruyodu yatamıyodum kalkamıyodum klozete oturup kalkmak bile cok zordu benim için

Havuc çatlatıyo ya ovitrelleye denk düşünmüştüm aslında
Bak kuzum çok önyargılı ve umutsuzsun bu tedavilere karşı. Böyle yaparsan tabiki de negatif olur sonucun. Hiç iki tane havuçla bu iş için üretilmiş iğne bir olabilir mi¿ Yani bence sen inanmak istemiyorsun yapma bunu. Pozitif ol inan lütfen

Gelmene cok sevindim canim daha dun gece aklimdan geciyordun yazayim diye dusunurken mesajini gordum Canim siz bir yola girdiniz bu yol bazen yokuslu bazen tasli bazen de dumduz olur. Daha cok basindasiniz siz elinizden geleni yapiyorsunuz cabaliyorsunuz Allah’in izniyle karsigini da alirsiniz. Lutfen umudunu kaybetme olumlu dusunelim olumlu seyler olsun hayatimizda

Biz de iyiyiz son anda esimi ikna edip tahmini yumurtlama doneminin son gunlerini degerlendirdik bat 15 Eylul bekliyorum simdilik Hepimizin hayirlisiyla guzel sonuclar aldigi bir ay olsun insaallah

Kızlar geçen yıl mevlid kandilinde hamile olduğumu görmüştüm ilk kez .. sizde böyle rüya görüp hamile olan oldumu ya da sizi gören
Ben de gecen sene Eylul ayinda ruyamda bebek kediler gormustum tabirinde gebelik olabilir diyordu 13 Eylul de pozitifi gormustum
Ama gebeligim devam edemedi malesef nasip degilmis

Canim igenin etkisinden olabilir ya da yorucu bir seyler yaptiysan ondan dolayi da olabilir bu ara dinlen dikkat et cok yorma kendini

Kızlar herkese merhaba. Dünden beri bir kaç kez girip yazışmalarınızı okudum. Ama biraz kendimle kalmam lazımdı o yüzden çok dahil olamadım sohbetlerinize. Dün kan testim negatif gelince koşa süreli bir bunalıma girdim. Öncekilere göre bu ay 12. Güne kader çok umutluydum. Geçen ay gördüğüm rüyanında etkisi büyük bunda. Negatifi görünce bir küçük yıkıldım. Ama hayırlısı buymuş dedim. Bugün 15. Gün hala regl olmadım. Regl olmayı bekliyorum. Sonrasında aşılama deneyeceğiz. Candy7777 ArasaNillGerek B BallYilmaz123 Kahhve ve diğer kızçelerim

Canım öncelikle üzülme hayırlısını dile herzaman biliyorum hep duyduğumuz şeyler ama olucak Allah'ın izniyle bir gün sevinçten zırlayacaksın

Şimdi tam olarak değer kaç çıktı ve senin tes günün pazartesi yani yarın değil miydi neden dün yaptırdın? Belki geç döllenme. Senin bat ne zaman

Kuzum test günüm dündü. 0.85 çıktı. Benim adetim düzensiz olduğu için bat bilmiyorum. Bugün iğnenin 15. Günü

Kuzum test günüm dündü. 0.85 çıktı. Benim adetim düzensiz olduğu için bat bilmiyorum. Bugün iğnenin 15. Günü
Evet iğneden sonra 17. gün mü adet olmuştun en son, sanki öyle dediğini hatırlıyorum.

Kısacası adet olmazsan tekrar kan vermen lazım belki geç döllenmedir neler duyuyoruz buralarda hemen umudunu da kesme öyle.

İğne yaptırdığını bilmesem bekle yükselir diyebilirim çünkü oynama var hirmonlarinda ama iğne olduğu için bu rakam çok normal çıkması ama yapacak bişey yok hayırlısı ve hala adet olmamissin bekle bakalım gün dogmadan neler doğar derler

Evet ilk iğnemde 16. Gün diğerlerinde 17. Gün olmuştum. Bende o yüzden beklicem mecbur. Ama sanmıyorum buradan yükseleceğini artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…