Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yok aklınıza olunsuz bısı getırneyın
İnanki getirmiyorum varsa vardır ne mutlu bana diyorum yoksa herhangi bir gecikmedir rahim bebeğe hazırlanıyordur diyorum.

Zaten bu testler dışında adet gecikmesi, adet öncesi göğüs hassasiyeti olmaması, sağ kasık da batmalar ağrılar vs.. bunlarla test birleşince bu test yaniltsa bile bendeki de doğru çıkanlardan olabilir diyorum

Eklentiler

• IMG_2001.jpeg
    196,4 KB · Görüntüleme: 35
Bu testler pozitif ya değilse ben artık hiç test almam heralde daha ne kadar koyu cıkabılırki yanii bebiş var gözüküyor bide kan verin garanti olsun tam siz kaç aydır deniyodunuz acaba
Bakım daha önce yaptıgım testler ben cok umitlenmiştim ümit edip sonu husran olunca insan yıkılıyor heleki uzun zamandır bekleniyorsa yıkım kacınılmaz oluyor ama ben garantisi kan testlere ümitlenmektende kan vermek ümit vermek asla istemem belki bende hatalıdır testler ama hep böyleydi malesef baska test denemekdede fayda var

Eklentiler

• IMG_2001.jpeg
    196,4 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_1997.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 27
Canım inşallah vardır en sondaki dagılmış acaba bozuk mu imkanın varsa baska bir marka ile dene derim bir gün ara ile yaptıgım testlerdi sonrada adet oldum inşallah senin öyle değildir
Canım benimkiler bunlar değil aynı marka ama tipi farklı senin bugün yaptığında bundan değil bak bugün yaptığın benimkinden Hcg yazıların görünüşü ve test penceresi bambaşka dikkatli bak. Bu görselde ki testlerde çok yanılma olmuş.

Buda bu ay sabah yaptıgım test digerlerinden malesef bir farkı yok

Eklentiler

• IMG_2541.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 33
Ay inşallah öyle olsun 3 yıldır bekliyoruz nice bekleyenlerde var konu artımed olunca insan guvenemiyor ümit baglamadan sonuc negatif olsada insan üzülmüyor o yuzden dedim yoksa kim istemez ki asla yanlış anlama

Ay inşallah öyle olsun 3 yıldır bekliyoruz nice bekleyenlerde var konu artımed olunca insan guvenemiyor ümit baglamadan sonuc negatif olsada insan üzülmüyor o yuzden dedim yoksa kim istemez ki asla yanlış anlama
Kuzum niye yanlış anlayim ooo ben geçtim çoktan öyle düşüncelerden yanlış anlamadan tam tersine sana bildiğimi paylaşmak istedim yoksa bende şuanda yarı yarıya umutluyum asla fazlası değil kanda görmeden inanmam
Deyince fark ettim tekrar baktım evet değilde işte marka ya baska alma sansım olmayıncada yine mecbur kaldım
ama bunla yanildığını söylende var gebeliğini öğrenende var birinden örnek göstereyim aldığım sayfadaki kadın yorum yapmış

Evet doğru cıkanda var kesinlikle umarım dogrudur diyorum ya bir kaç defa böyle yanılınca koyu cıktı kan verdim negatif üstüne birde koyulasıyordu yani ondan bu ay işk defa lekelenme gördüm adete 4 gün kala heveslendim yalan söylemiyim lekelenmeden sonra direk adetim sökülür gelmeyimcede bu testten yaptım ama göüsüm balom gibi oldu ama garısı kesilince aha test yanlıs galiba yine dedim

Senin imkanın varsa baska marka al gönlündede kafamdada netleşir bata ne kadar var acaba
Bak yine hepsi aynı çıkmamış. Yine bir umut var sürekli ayni çıkardı diye düşünüyorum digelrei negatif duruyor.

Başka test yaptım zaten ondan da bir buçuk saat sonda birşey göründü daha önce çıkmazdı o markada (yurtdışındayim) eskiden de kullanırdım çıkmazdı bu çizgi

İnşallah vardır tüm dualarım seninle

İnşallah bu sefer değil canım bu sefer olur İnshaAllah

Kızlar merhaba, ben geçen ay 6+0 gibi düşük yaptım 14/08-24/08 arası kanama oldu sonrada bitti ve 29/08 gibi yumurtladığımı düşünüyorum düşük başladıktan iki hafta sonra akıntım vardı ve vücut ısım yüksekti. Adete 7 gün kala test yaptım hafif çok çok silik bir çizgi görüyorum ama düşükten hemen sonra tutma şansı varmı ? Birde şuan kasıklarım ve belim çok ağrıyor . Umarım hamileyimdir. Ne zaman netleşir bilemiyorum. Hamile kaldıysam 29/08 ta kalmışımdır ondan bu yanada 10 gün geçti testte çıkarmı ? Sürekli test yapıp moralimi de bozmak istemiyorum..

Eklentiler

• IMG_2894.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…