Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aşkım sağol telefonsuz kalmayalım bir daha amin test yapmicam korkuyom umudumu yitirmek istemiyom öyle de bir dengesizim

Canim bir ay once Turkiye’den gelirken valizleri indir bindir yaparken belimi kaydirmisim ondan dolayi rahatsizdim. Cok sukur artik daha iyiyim o yuzden ertelemek istemedim ama esim biraz cekindi zarar vermekten korktu.
Geçmiş olsun bebişim, ben de 4 tane var fıtı fıtı iyi geliyo benim belime hatta esprisi vardır bizim evde belim tutunca eşim hemen diyo uzun zamandır yapmadık bak belin tuttu diye. Ne alaka bilmiyorum ama sırt kaslarım gevşeyiveriyo

İlk gebeliğimde bende öyleydim plan program yoktu olması da o derece imkansızdı yani. Uyku düzenim yoktu sigara alkol had safhada işten ayrılmışım pandemi dönemi vs işte adet gelecek diye adaçayı içmeler sıcak suyla duş almalar vs. Testi yaptığım gibi anında çift çizgi belirdi. Misal şimdi o eski halimden eser yok tabi evlat var diye düzenli yaşıyoruz düzenli yiyip içiyoruz alkol alacaksam da o zamankiler gibi değil. Ki merdivenden ayağım kaydı düştüm belim acıdı diye kayınpederim acile götürdü mr tomografi ağrı kesici iğnesi bilmem nesi havalarda uçuştu. Sakınan gçze çöp batar dediklerini yaşıyoruz ya da çoğul konuşmayayım en azından folik asit bilmezdim keseyi gördük çift çizgiyi gördüğüm gün Dr soruyo folik asit alıyo musun diye yoo o ne diyorum, bazen eski yaşantımda halime dönmek istiyorum sağlıklı beslenmek bana göre değil bi de ella kullanıyodum kaçak göçek durumlarında.

Evet canım biliyordum, benim iğneler raporluydu ya, rapor 1 tane Ovitrelle ödüyordu elimde bir tane vardı, doktor 2 tane vurulacaksın diyince eczaneden paralı aldım.
Bende reçetesiz aldım şaşırdım hazır elimde olsun istedim Dr dan cıkınca alınabiliyomuş

Bacım stres mi etkiliyor noluyo da böyle kalitesi düşüyo yumurtanın, en azından 4 yumurta kaliteli vücudun oluşturabiliyo bak ya o da olmasaydı Allah muhafaza.
Moral motivasyon düşüyo malesef ama kısa sürmeli bende de düştü geçen akşam ama toparladım iğnemi vuruldum. Gece 2 kere fıtı fıtıladık bilmiyorum nolur hala tam çatlamamış gibi çünkü iğne gibi batma var Dr solda yok yumurta demişti ama bende sağlı sollu batmalar var küçük küçük çatlıycak herhalde.
Şimdi 14 gün beklemece . Tabi fıtı fıtıya ara vermem

Bu sabah tekrarladım bu sekilde cıktı ovulasyonun 12 gunu oluyor adete 2 gün kaldı ve gögüs hassasiyetim sabah yokdu
Görüyorum canım gölge var. Kaçıncı dakikada çıktı?

Bende de aynı artimed kaset testten var.
Bu testten daha önce yaptın mı aynısından bundan? Böyle çizgi çıkarır mıydı? Benim de aynı testten var da bende de çıkıyor bu çizgiler. Hatta pembemsi çıkmıştı cuma paylaştım az önce testlerimi bak altında ekledim

Cıktı evet hepde aynı sekilde o yuzden bi güven vermedi iki gün sonra tekrar yaparım koyu cıkmazsa aynısı cıkarsa zaten test yanlıstır benim için

Evet aynen öyle samimiyeti zaten insan hissediyor banada öyle gelmedi istiyorsan istiyosundur bu ayıp günah değilki bende seninle beraber pekala sevinirim ki sevinirimde ne güzel kardeşi olur diye düsündüm allah biz bekleyenlerede elbet hayırlısıyla nasip eder kimsede gözümüz yok çok şükür allah bizleri en iyi bilen kalbimizi umutsuzluğa düşürmesin rabbim herkesin rızkı farklıdır zamanı verilişi

Adete yakın bende hep pike yakın koyuluk görüyorum ama sonra adet başlıyor yalancı pik mi bu acaba yada vücut Lh ı anca mı düsüyor adet olana kadar diye düsünüyorum gebelik varsada hiç düşmeden yükselerek koyu cıkması Gerek galiba

Evet canım sen kesinlikle kan vermelisin pozitif gibi görünüyor testlerinizde idrara geçtiyse kandada çıkar yüksek ihtimalle sağlıkla hayırla koyulaşsın

Cıktı evet hepde aynı sekilde o yuzden bi güven vermedi iki gün sonra tekrar yaparım koyu cıkmazsa aynısı cıkarsa zaten test yanlıstır benim için
Ne zaman çıktı bu dönemde mi yoksa başka dönemler demi ?
Bak benimkiler git gide bir tık koyulmuştu aynı derece çıkmamıştı

En sonda bu

Evet canım sen kesinlikle kan vermelisin pozitif gibi görünüyor testlerinizde idrara geçtiyse kandada çıkar yüksek ihtimalle sağlıkla hayırla koyulaşsın
Bu hafta doktoruma gidicem bir iki gün içinde kanda vermiş olurum. Aminn canım Allah'ın izniyle

İşte kimisi bu marka testlerle öğrendim diyor kimiside yanillti diyor ve hatta gene olduğu hakd negatif gösterenide olmuş

Belki de öyle olması gerek dediğin gibi tam bi bilgim yok valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…