Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay boşu boşuna kanda vermek istemiyorum. Testte net çizgiler görmeden de inanmıyorum zaten
Emin ol senin benden daha kesindir zaten beş gün kalmış beş gün kala bazısının net çıkıyor bazısının silik çıkıyor bazısının hiçbişey çıkmıyor ama hamile. Yani bu kumar gibi aynı. Ama nedense bi his var diyor senin için

Yaaa canım benim inşallah vardır. İnaşallah hepimizin vardır. Sen o silik çizgiden sonra tekrar yaptın mı değişiklik var mı

Eşim 3 gündür peşimde kızlar ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz benim kızımda ilişki olmuştu pek erinmedik ama geçen ki kimyasal yüzünden bir acaba da kalmadım değil yani neden böyle yapıyorsun diyecek bu sefer kızımı atölyeye götürdü gelince muhtemelen yine yeltenir

Kuzum sıkıntı olmaz ya kimyasalın sebebi bu değil ki. Sağlıksız yumurta yada sperm. Zarar vereceğini sanmıyorum tabi sen bilirsin

maşallah canım sağlıkla ilerlesin bu ay neler yapmıştın kısaca anlatabilirmisin
Aslında kuzum şöyle anlatayım.Evlendikten sonra hızla kilo aldım ve 72 kilo oldum. Daha sonra sağlıkla ilerlemesi için diyete başladım ve 4 kilo verdim.Kilo verdikten sonraki ay yani iki ay önce Mayıs ayında 68 kilo ile kimyasal gebelik geçirdim. 15 ile öğrenmiştim . İki gün sonra da kanamam oldu. Pcos var bende Amh 10.9 kimyasaldan 15 gün sonra tekrar regl olunca doktora gittim ve yumurta takibine başladım. Femara ile 1 yumurtam oldu, o da kiste dönüştü. O arada kilo vermeye devam ettim şuan 62 kiloyum. İkinci femaraya başladık ve ikisi 17 mm, biri 13 mm 3 yumurtam oldu. Doktor 13 mm olanı göz ardı etti ve iki yumurta üzerine odaklanıp çatlatma iğnesi oldum. Farklı yaptığım herhangi bir şey olmadı. Sağlıklı beslenme,bol yeşillik. O arada da doktorumun yazdığı folikasit,d vitamini,matofin takviyesini aldım. Hepsi bu kadar. Eşime de sürekli keçi boynuzu pekmezi yedirdim sabah akşam hatırladıkça iki kaşık. Tek duâm sağlıkla ilerlemesi

umarım sağlıkla ilerler canım bende bu ay femaraya başladım takipli gidecez inş bende pozitif sonuc alırım

Canım kac günün vardı bekle bakalım hepımız bekliyoruz aslında asıl muhım olan tutunması hrsey degıseblr
Ya pcos olduğu için tam net tarihim tok aslında tahmini 22 sinde veya sonrasında olmam lazım. Ama zaten bu ay misafirim çoktu o yüzden ilişkide çok olmadı son ilişkimin üzerinden yarın tam 14 gün geçmiş oluyor o yüzden varsa da bugün çıkardı

Anladım canm ovulasyon kullan ozman sen pcoslar öyle belrliyor yumurtlamyı inşallah önümüzdeki ay bulur seni bebiş

Aa böyle olunca nisan da mı doğuruyoruz doğum günümle aynı ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…